Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestań już z tym C+Sport 3 bo to nie jest do końca potwierdzone. Ludzie mają jeszcze umowy w C+ z 6C+ i wątpię by im odebrali Ekstraklasę😂 @bartas_20 NBA chodziło mi o najwyższy poziom danej dyscypliny a i zapomniałem o pojedyńczych spotkanaich PL które lepiej oglądać w C+ bo są w lepszej jakości. Wybierasz pośrednika musisz jeszcze jego prowizję i zarobek takie życie. Swojego czasu pamiętam też był płacz że tak drogo w kablówkach. Zaczerpnąłem wtedy trochę tematu i okazało się że wtedy np 50 zeta to była cena standardowa za C+ w takim UPC. A bez problemu można było dostać promocyjnie za 33 zeta😂 Nawet miałem promocję i jej papiery. Też lata temu opowiadałem bajki jak to w C+ jest drogo . Do czasu aż zacząłem abonować🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paul234 napisał(a):

A ja mam w Netii pełny C+ za 50 zł i nie ma C+3 i C+4. Toż to złodziejstwo bo było kupowane dla Ekstraklasy a 3 i 4 były tylko dublami dla CP. Bardziej bym się spodziewał, że Polsat tak zagra z LM, że nie dadzą w PSP tylko wymyślą coś nowego a nie że C+ w trakcie gry odwali coś takiego

Ale do kogo masz pretensje? Do C+ że kupiłeś tak drogo i niepełną paczkę C+ w Netii?😂 @cidik tego jak widać od wieków ludzie nie rozumią.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bartas_20 napisał(a):

@czerstwy no ale NBA to umówmy się ilość fanów w porównaniu do żużla i ekstraklasy to jednak nie ten poziom. Porównałem z Eurosportem bo tak: Tenis owszem zakup super trafiony ze względu na Igę Ale czy to jest coś premium? Dzielone prawa- Kiedyś owszem to był pakiet Premium ale dziś tak nie boję się porównywać bardziej do Eurosportu.  ja wiem, że tu każdy mówi ile tam wynegocjowali sobie za pakiet w ofercie SAT. Ale w kablu umowa tylko na 12 miesięcy i to po rabacie uwaga 47 zł za  miesiąc . I sobie nie wynegocjujesz. I nie piszcie błagam, że każdy może sobie zmienić- wolny rynek. bo dobrze wiecie jak to działa.

Produktem premium jest coś za co ludzie są skłonni zapłacić. Patrząc po wynikach oglądalności - jest to Ekstraklasa, żużel i tenis. Wcale nie, wielbiona tu przez wielu liga angielska, hiszpańska czy francuska. Nawet sam Tomasz Ćwiąkała w jednym z ostatnich wywiadów mówił, że widział jak oglądała się Barcelona z Lewandowskim i bez niego i jest to dosłownie przepaść. 

 

Porównywanie do Eurosportu to już w ogóle śmieszność. Mnie przy tym kanale tylko ręczna trzyma. Tam w sumie poza wielkimi szlemami i kolarstwem to nic nie ma. 

 

O cenie pakietu to nawet nie ma co mówić. W 2010 roku Multipakiet C+ kosztował niemal 40zł miesięcznie. Minimalna nieco ponad 1300zł brutto. Dzisiaj C+ bez zobowiązania 54zł. Minimalna ponad 4200zł. 

A o takiej ilości sportu jaka jest teraz można było sobie pomarzyć.  

 

Ja nie wiem ile Wy byście chcieli za płacić. Prawa są coraz droższe, inflacja, wzrosty wynagrodzeń, a nadal chcielibyście płacić tyle co 15 lat temu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Tak teraz masz przynajmniej u mnie w kablu, który ma duża większość mojego miasta to cena standard 79 zł promocyjnie przy umowie za rok 47.  Może będzie jakaś oferta promo  w C+

Online ale to jest 100 % ,  że ludzie nie kupią tylko będą szukać jakiś "łotyszy". Wiem jak działa biznes, ja abonuje c+ ale też uważam, że czasy się zmieniły. i za taką ofertę to trochę za dużo dla przeciętnego widza żużla.

 

@k05 Nie no proszę, nie porównuj oferty C+ z 2010 gdzie dostęp Online do pewnych rzeczy był dużo trudniejszy. I ile C+ miał na wyłączność. I jaka była oferta filmowa.
 

I teraz zobacz co jest teraz.  Ja jeszcze bym mógł jakoś to zrozumieć gdyby wszystkie mecze z ligi miały być  za tą kasę , ale to tylko połowa ligi .

A propo Eurosportu? IO, Sporty Zimowe , Kolarstwo, Wielkie Szlemy i SGP za 10/20 zł online albo w kablu za grosze,

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bartas_20 napisał(a):

 

 

@k05 Nie no proszę, nie porównuj oferty C+ z 2010 gdzie dostęp Online do pewnych rzeczy był dużo trudniejszy. I ile C+ miał na wyłączność. I jaka była oferta filmowa.
 

I teraz zobacz co jest teraz.  Ja jeszcze bym mógł jakoś to zrozumieć gdyby wszystkie mecze z ligi miały być  za tą kasę , ale to tylko połowa ligi .

Ale dlaczego mam nie porównywać? Dodałem parametry dotyczące wynagrodzenia żeby lepiej to zobrazować. W 2010 roku C+ nie pokazywał wszystkich meczów Ekstraklasy na żywo. Z lig zagranicznych były tylko wybrane spotkania, nie było tenisa, nie było krajowego żużla. Część kontentu już wtedy dzielili z Orange. 

40zł do 54zł to różnica 14zł, czyli 14zł podwyżki. Na przestrzeni 14 lat. 😂🤣

 

I nie wiem czy pamiętasz czasy, gdy same władze zuzlowe prosiły, by ktokolwiek pokazywał krajowy żużel. Kiedyś kontrakt opiewał na - uwaga - 1zł! Ostatnio C+ za nowy kontrakt zapłaci ponad 70mln rocznie. Jak chcesz to sfinansować? 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, floro napisał(a):

Wiadomo, że chodzi o dodatkowe pieniądze, przenosząc żużel do kanałów premium zmusi to kibiców żużla do zakupu dodatkowego pakietu w kablówce lub usługi c+online. Na pięciu kibiców żużla dwóch wyłoży dodatkowe pieniądze. Trzeba jakoś odzyskać pieniądze wyłożone na przedłużone prawa tv w speedway

Co mają powiedzieć fani żużla w platformie Orange gdzie nie ma już paczki C+ dla nowych a do tej pory wszystko było w C+ Sport 5? Co na to abonenci Netii w sprawie Ekstraklasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, k05 napisał(a):

Ale dlaczego mam nie porównywać? Dodałem parametry dotyczące wynagrodzenia żeby lepiej to zobrazować. W 2010 roku C+ nie pokazywał wszystkich meczów Ekstraklasy na żywo. Z lig zagranicznych były tylko wybrane spotkania, nie było tenisa, nie było krajowego żużla. Część kontentu już wtedy dzielili z Orange. 

40zł do 54zł to różnica 14zł, czyli 14zł podwyżki. Na przestrzeni 14 lat. 😂🤣

 

I nie wiem czy pamiętasz czasy, gdy same władze zuzlowe prosiły, by ktokolwiek pokazywał krajowy żużel. Kiedyś kontrakt opiewał na - uwaga - 1zł! Ostatnio C+ za nowy kontrakt zapłaci ponad 70mln rocznie. Jak chcesz to sfinansować? 🤣😂

 

Tak i niedawno te same władze żużla mówiły, że są zadowolone z dostępności, i nie będzie zmian.

Generalnie ja rozumiem C+. To po Ekstraklasie jest ich perła w koronie.Płacą olbrzymią (nawet bym rzekł, że w tym mornvir  Ale można to było zrobić inaczej, zakomunikować inaczej. Obudować jakąś promocją ( podjerzewam, że po krytyce i tak jakieś promo online będzie)  Ale ci co podpisują czasowe umowy mogą być uziemieni. Przecież do końca kontraktu poprzedniego nie powinno się nic zmieniać.

Co do 2010. Zobacz jaka wtedy była konkurencja i zobacz ile jest teraz serwisów rozdrobnienia, żeby obejrzeć wszystko co chcesz. Owszem róznica jest żadna ale też oferta moim zdaniem jednak jest gorsza niż była wtedy łącząc oferty sport+film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, andrzejgratis napisał(a):

@rotalplus Klienci Orange muszą szukać nowej alternatywy…

Co do C+Sport 3… myślę, że niedługo mogą dołączyć tam gdzie go nie ma. W końcu będą z tego pieniądze. 😜

Klienci, którzy wcześniej wykupili C+ nie muszą szukać alternatywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartas_20 napisał(a):

Co do 2010. Zobacz jaka wtedy była konkurencja i zobacz ile jest teraz serwisów rozdrobnienia, żeby obejrzeć wszystko co chcesz. Owszem róznica jest żadna ale też oferta moim zdaniem jednak jest gorsza niż była wtedy łącząc oferty sport+film.

Oj krótką pamięć mają co niektórzy. W tamtym okresie działały też kanaly nPremium, które sporo praw filmowych podebrało C+. 

 

Poza tym wtedy było takie samo rozdrobnienie jak teraz. Wtedy były kanaly nPremium, Orange Sport. Teraz masz Polsaty Premium i Eleven. Viaplay nawet nie liczę, bo zaraz wychodzą z naszego kraju. 

Wtedy jak chciałeś oglądać Ekstraklase i Lige Mistrzów było trzeba brać dwa dekodery, na których musiały być dodatkowo wykupione pakiety podstawowe. 

Teraz bierzesz C+Online. Dokupujesz Eleven z Polsatami Premium i masz i Ekstraklase i Lige Mistrzów, bez dekoderów, bez dublowanych pakietów podstawowych i bez zobowiązania... i taniej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nPremium było nawet w mojej analogowej kablówce, więc nie było takie drogie.

Widać jaka potęga w której abonenci mogą zostać bez Ekstraklasy
Lokalne małe kablówki światłowodowe (w tym moja) ma całą paczkę C+ (z C+ Sport 3,4 i C+ Now).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@white snake Kto chciał to wykupił… chociażby dla ekstraklasy. Bardziej miałem na myśli tych którzy będą chcieli wykupić dla Ekstraligi.
Ja np. utrzymam CANAL+ Premium żeby oglądać Falubaz Zielona Góra (wcześniej nie wiedziałem czy utrzymywać), dobrze, że Ekstraklasa spada do C+ Sport 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy naprawdę nie rozumieją jak drogie są prawa sportowe. Nikt mi nie powie, że 62 zł jaki płacę obecnie to są duże pieniądze. Gdyby jeszcze inni nadawcy pokazywali sport w lepszej jakości, a tak mamy Viaplay. Niesamowity postęp. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...