Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele się porównuje relacjonowanie piłkarskiej LM pomiędzy tej z Canal+, a tą obecną w Polsacie. 

 

A jak to wygląda z siatkarską?  Jest ktoś,  kto śledził te rozgrywki w Polsacie i jest w stanie ocenić czy po zmianie nadawcy jest lepiej czy gorzej? A może bez zmian? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem z cztery mecze, nawet coś już o tym pisałem. Ogólnie "hype" jaki funduje temu Canal+ jest trochę niewspólmierny do jakości spotkań, widać taki przesadny entuzjazm, którego ja oglądając grę na boisku nie podzielam, ale może jestem malkonentem. Zresztą to klimat podobny jak momentami bywa przy ekstraklasie ;). Robią z tego produkt premium trochę na siłę, w Polsacie przy tej ilości siatkówki, którą emitują to po prostu były kolejne spotkania do odbębnienia, tutaj jest "święto".

 

Ma to też swoje plusy takie jak dokładne analizy niczym przy piłce nożnej, z fajną grafiką. Sporo wywiadów na miejscu i okołoboiskowych (był np. fajny duży wywiad z Vitalem Heynenem). Studio na hali skromne, goście stłoczeni, ale w większości też wypada to ok. Komentatorzy na minus, jednak Drzyzga, Swędrowski, Kadziewicz itd z Polsatu są znacznie przyjemniejsi dla mnie w odbiorze niż Żelek, albo pan z Radia Olsztyn (niestety zapomniałem nazwiska, ale każdy mecz, który komentuje kończy właśnie "Radio Olsztyn" ;)). Na plus komentarz siatkarzy takich jak Paweł Zagumny czy Witold Roman. Przy siatkówce pracuje też spora obsada "przerzucona" z piłki nożnej - Gleń, Kabała-Malarz, Czarnota-Bojarska itd.

Panuje tez lekki nieporządek z tym co gdzie jest emitowane i nawet komentatorzy zdają sie gubić, mówią, że np. coś jest w C+ Now, a leci na C+ Sport 2. Słaba jest też realizacja, grafika w 4:3 itd, ale to już "zasługa" CEV. 

 

A no i ciekawe jest to, że te wszystkie "premium" mecze są za darmo, z angielskim fajnym komentarzem na portalu naszego STSu, tylko niestety jakość 480p. No i ten komentator angielski wypowiada przez cały mecz chyba mniej słów niż nasi nawijają przez jeden set ;-).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Legia-Lech za darmo w C+ obejrzą abonenci nc+ i wybranych sieci kablowych. 

 

https://satkurier.pl/news/178246/lech-poznan-legia-warszawa-w-otwartym-pasmie-canal.html

Edytowane przez Kirk
Ten link to niech już tu będzie, żeby w wątku o TVP Sport nie generować większego offtopu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Sevilla- Barca skomentują Laboga i Orłowski. Nie wiem czy śmiać się czy płakać- słuchanie Labogi  to katorga. Za to hit polskiej ligi Lech- Legia skomentują Wolski i Węgrzyn, czyli rewelacyjny duet.

Tu pełna rozpiska http://www.2x45.info/aktualnosci/58259/program-tv-wraz-z-rozpiska-komentatorska-kilka-ciekawych-meczow-w-ekstraklasie-w-tygodniu-juz-pierwszy-mecz-pucharu-polski/

@lukas_k jak zwykle świetna robota- dzięki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Czy wiadomo dlaczego nie było meczu ligi angielskiej w sobotę o 16? Movistar i RMC też nie pokazywały a miały wolne ramówki o 16. C+Family też wykorzystywali do transmisji, gdyby tylko chcieli i / lub mogli.

Edytowane przez marekpolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogładałem siatkówkę i do momentu kiedy zaczał się puchar króla szła w 1080p. Potem już maks 576 i z przycięciami plus wygasająca sesja co kilkadziesiąt minut ;).

Oprócz tego samo Canal+ Sport na początku meczu Skry przez kilkanaście sekund nadawało czarny ekran, a potem weszła piękna plansza "przepraszamy za usterki" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z okazji El Clasico studio z Warszawy poprowadzi Filip Surma, a gościem będzie Maciej Murawski.  Studio w Madrycie poprowadzi Piotr Laboga, a wśród ekspertów: Leszek Orłowski i Tomasz Ćwiąkała. 

Mecz skomentują: Rafał Wolski i Tomasz Ćwiąkała. 

Początek od 19:15.

 

Edit: w studiu w Warszawie dodatkowo Roman Kosecki i Marek Saganowski. 

Edytowane przez kamil2505
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wnerwiający jest dla mnie sposób komentowania Rafała Wolskiego. Przez całą akcję mówi spokojnie, bez emocji, a nagle jak dochodzi do sytuacji bramkowej zaczyna się drzeć jakby go ze skóry obdzierali. Jak ktoś zaśnie przed TV to go Wolski na pewno obudzi.

Szkoda, że Marchliński tak rzadko komentuje bo to jest dla mnie numer 1 w c+.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...