Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lukas_k@ Ja jako Płocczanin gdzie Wisła ma sporo kibiców czy z  Kielc innych miast ma nc+ by oglądać swoje drużyny które i tak są nadawane w nsporcie zwiększający dostęp w kablówkach gdzie jest on nie związany z paczką Canal+.

19 godzin temu, lukas_k napisał:

Raczej nikt dla piłki ręcznej nc+ nie posiada, ale jeśli znajdzie w swojej ofercie coś jeszcze interesującego to takie rozgrywki mogą mieć jakiś wpływ na wybór oferty ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, the cable guy napisał:

Z tego co pamiętam to w siatkówce kluby ledwo wychodzą na plus w europejskich pucharach :D Tak było do tej pory, ale może się coś zmieniło. Słabo to wygląda dla prestiżu rozgrywek.

Mylisz sie, mamy sporo miejsc na podium w ostatnich latach w Siatkarskiej LM, Skra, Resovia, Zaksa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2018 o 15:36, dynecik napisał:

Serio ktoś ma nc+ żeby oglądać naszą piłkę ręczną ligową ?

 

A co ligi mistrzów siatkówki to mam polsaty w UPC i nie obejrzałem żadnego meczu od lat.

W nc+ raczej będzie tylko ramówkę rozwalać jak się będą mecze preciagać.

Fakty są takie,że wbrew przypuszczeniom mecze polskich ekip w LM piłkarzy ręcznych miały bardzo dobrą oglądalność czym chwalił się nadawca https://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-vive-tauron-kielce-zachwyca-i-przyciaga-widzow-ncplus_14296042523996

Wyniki widać były na tyle zadowalające,że NC+ dokupił rozgrywki ligowe.  

Podobnie może być z siatkarską LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mecze polskich drużyn w siatkarskiej lidze mistrzów mogą przyciągnąć widzów, ale reszta będzie miała pewnie widownie marginalną. To jednak nie piłka nożna.

 

8 godzin temu, wislok napisał:

Fakty są takie,że wbrew przypuszczeniom mecze polskich ekip w LM piłkarzy ręcznych miały bardzo dobrą oglądalność czym chwalił się nadawca https://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-vive-tauron-kielce-zachwyca-i-przyciaga-widzow-ncplus_14296042523996

Wyniki widać były na tyle zadowalające,że NC+ dokupił rozgrywki ligowe.  

Podobnie może być z siatkarską LM. 

Co do piłki ręcznej. Cóż - polska ligi piłki nożnej dobrze się ogląda, Liga Mistrzów dobrze się oglądała, Speedway GP od lat na antenie C+, polska liga żuzlowa świetnie się ogląda, Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych świetnie się ogląda (polskie zespoły) - więc i może tu polska liga? Nie wiem jak jest teraz, ale w sieci można znaleźć wyniki oglądalności PGNiG Superligi w nc+ (jeszcze za czasów, gdy te transmisje były w CANAL+ i nSport+) i trzeba przyznać, że zarówno do ligowej piłki nożnej czy żużla jej jest bardzo daleko (no chyba, że coś się od tamtego czasu zmieniło). 

Więc ja bym raczej na polską ligę siatkówki na antenach nc+ raczej nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2018 o 20:30, jaszek napisał:

Praktycznie wszystko w CANAL+... Szkoda, ja oglądałem. Ale musiałbym oszaleć, żeby teraz płacić za to cenę całej paczki CANAL+. Te rozgrywki nadają się na nSport+, nie na kanały premium. Ale to moje zdanie.

Rzeczywiście, rozgrywki premium to nie są, jednak kibiców siatkarskich nie brakuje w Polsce. ;) Ja za klubową siatkówką nie przepadam, ale czasem zerknę na mecze polskich drużyn, czy Perugii z polskim Leonem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ezequiel93 napisał:

Rzeczywiście, rozgrywki premium to nie są, jednak kibiców siatkarskich nie brakuje w Polsce. ;) Ja za klubową siatkówką nie przepadam, ale czasem zerknę na mecze polskich drużyn, czy Perugii z polskim Leonem. :D

Skoro pozyskują już takie prawa, to zamiast myśleć o CANAL+ Sport 3, 4..., to powinni uruchomić nSport+ 2 i tu wrzucać sporty mniej drogie, jak właśnie siatkówka, czy piłka ręczna. W CANAL+ powinny pozostać tylko sporty nadające się do "Premium". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, jaszek napisał:

Poważnie pytasz?

Tak. Co dla ciebie jest sportem tzw: "Premium"

Oczywiście ci ułatwię odpowiedz ;) nie podawaj mi tu piłki nożnej.

Kopaniny mamy sporo.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pisaliśmy to już nie raz , nie dwa , nie trzy, nie cztery razy.

Prawdziwy kibic sportu w NC+ posiada Eleven oraz Canal+.

Co Canal+ ma ci jeszcze wykupić by był bardziej "Premium" ? ;)  

 

20 minut temu, jaszek napisał:

 I na którym kanale nc+ jest F1?

 

 Eleven? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...