Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , właśnie zaktualizowałem swój biały dekoder shd85 pakiet podstawowy , ten nowy układ to jakaś masakra ... wie ktoś czy orange przeniesie tych z pakietu podstawowego na optymalny bo ponoć on zastąpił podstawowy?

Wg mnie w porównaniu z listą na nc+, czy Polsacie Cyfrowym, ta lista jest najlepsza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Extra+ (oferta satelitarna), Zoom TV i Nowa TV działają, ale Metro TV nie działa. Pokazuje się komunikat o wykupieniu pakietu. Zostawiłem dekoder z godzinę na włączonym kanale 1 (TVP1 HD), to nie pomogło.

 

TVN24 BiS HD też nie macie?

Edytowane przez Lotaryngia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam EXTRA+ po IPTV, u mnie póki co działa.

Ale Metro TV, póki co nie ma w nc+ wiec, żeby się zaraz nie okazało, że będzie dopiero od optymalnego, jak w przypadku NOWA TV...

Po złożeniu reklamacji w Orange, że NOWA TV jest NC+ w pakiecie EXTRA+ OPL uwzględnił moją reklamacje i NOWA TV świeci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również Metro jest pod numerem 34 , ale nie działa .

Interweniowałem dziś 2 razy na infolinii ; za 1 razem konsultant powiedział mi że

przy pakiecie satelitarnym EXTRA+ powiienem ten kanał normalnie odbierać .

Powiedział że w ciągu 1 godziny prześlą mi odświeżenie uprawnien .

Mineło 2 godz , kanał metro nie świeci , znów dzwonię na infolinię a iny konsultant mi wyjaśnia ;

pozycja 34 - metro tv to na razie tylko nazwa na liście kanałów !

Nie ma tam naprawdę sygnału tego programu . Będzie za ok 2 lub 3 tygodnie .

34 - Metro - to tylko nazwa bez sygnału !

Edytowane przez wlodarek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę (chodzi mi o oferty platform sat i IPTV), ale Orange od wczoraj ma największą ofertę kanałów muzycznych TV. Jest ich aż 20, nie licząc MTV i 8TV.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , właśnie zaktualizowałem swój biały dekoder shd85 pakiet podstawowy , ten nowy układ to jakaś masakra ... wie ktoś czy orange przeniesie tych z pakietu podstawowego na optymalny bo ponoć on zastąpił podstawowy?

W ciągu 24 miesięcy wszyscy sami się przeniosą z nową umową.

Kiedyś dodali nowe kanały do Podstawowego, to też ich nie miałeś do czasu przedłużenia umowy.

Jak wtedy robili takie cyrki z 3 kanałami, to teraz też na pewno nie dadzą tych kanałów, choćby na zachętę przed przedłużeniem, bo to jednak spora podwyżka. Internet kosztuje 40zł, więc trzeba liczyć, że TV zdrożało o 50% z 20zł do 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, liczę tylko te które są w "potwierdzonej" ofercie Orange, które są uwzględnione jako część oferty sat jak i IPTV.

VIVA, MTV Rocks, MTV Live, Stars TV, Kino Polska Muzyka, 4 Fun TV, 4 Fun Dance, 4 Fun Gold Hits, Power TV, TO!TV, Vox Music TV, Muzo TV, Eska TV, Polo TV, Disco Polo Music, VH1, Hip Hop TV, Trace Urban. Wychodzi 18.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie podstawowym działa TVN 24 BIS HD. Biała karta, własny dekoder.

To może za jakiś czas podmienią...

VIVA, MTV Rocks, MTV Live, Stars TV, Kino Polska Muzyka, 4 Fun TV, 4 Fun Dance, 4 Fun Gold Hits, Power TV, TO!TV, Vox Music TV, Muzo TV, Eska TV, Polo TV, Disco Polo Music, VH1, Hip Hop TV, Trace Urban. Wychodzi 18.

Mi wychodzi 22 w IPTV wliczając MTV... Edytowane przez maly801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...