Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy faktycznie nie można wymienić dekodera przy umowie na czas nieoznaczony? W lutym moja umowa przeszła na czas nieokreślony. Chciałem wymienić dekoder w multiroomie z białego wifiboxa(strasznie się wiesza) na dekoder 4K DualBOX o 5 zł droższy, jednak otrzymałem odpowiedź, że przy umowie na czas nieoznaczony nie można wymienić dekodera, bez przedłużenia umowy. Są może jakieś sposoby na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jeśli dekodery zostaną połączone w jedną sieć to możliwe są poniższe dekodery jako dodatkowe w usłudze MR dla posiadaczy "MR post CYFRA+":

 

-wifiBOX+ za 0 zł/m,

-wifiPremiumBOX+ za 10 zł/m (lub z dyskiem 12 zł/m)

-4K ultraBOX+/ 4K dualBOX+ za 15 zł/m (lub z dyskiem za 20 zł/m). 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wyrwać w jakiejś promocji przy przedłużeniu?

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Jeśli dekodery zostaną połączone w jedną sieć to możliwe są poniższe dekodery jako dodatkowe w usłudze MR dla posiadaczy "MR post CYFRA+":

 

-wifiBOX+ za 0 zł/m,

-wifiPremiumBOX+ za 10 zł/m (lub z dyskiem 12 zł/m)

-4K ultraBOX+/ 4K dualBOX+ za 15 zł/m (lub z dyskiem za 20 zł/m).

Nie da się wyrwać w jakiejś promocji przy przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wczoraj dobrałem 2 MR  w postaci DualBox+ podłączyłem do sat i konfigurowałem połączenie WiFi, automatycznie pobrała się aktualizacją ( potrwało to chwilę) , zaczął szukać kanałów....i tak jest od wczoraj....siła/jakość 90/65 albo odwrotnie (nie pamiętam) z tej anteny działają jeszcze 2 dekodery i jest OK.

Dzisiaj rano dalej było wyszukiwanie kanałów.....wyłączyłem dziada z kontaktu wyjąłem kartę odczekałem chwilę i przeprowadziłem całą operację instalowania od nowa tym razem poszło prawie super są kanały.....ale.....nie łączy się z głównym dekoderem aby pobrać uprawnienia.

Teraz moje pytanie: co jeszcze mogę zrobić żeby wreszcie to cudo działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie MR Canal+. Przyznaję, że tematu nie przerabiałem chyba ze 2 lata wiec mam zaległości i idzie się w tym pogubić (opłaciłem rodzicom abo za 2 lata z góry i cisza była, mają do końca listopada Nowy Comfort+ za 22,50 PLN !). Temat gorący, bo po 18 latach w Canal+ złożyłem moim rodzicom wypowiedzenie i zaczęły się telefony.

Mają obecnie:

1) ULTRABOX+/PVR PACE z kartą (jako główny z Cameleon)

2) BOX+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (jako MR z Cameleon)

 

Dzwonią i namawiają na przedłużenie umowy. Ale jest właśnie kwestia tego MR. Mówią, że przy przedłużeniu umowy będą musieli wymienić dekodery na jakiś WifiBox (do MR) oraz DualBox (jako główny) i będę je musiał zestawić im to z routerem. Z tym sobie poradzę, na szczęście nie trzeba ciągnąć kabli. Niby przy wycofaniu rezygnacji i przedłużeniu umowy MR dalej mają mieć bezpłatny chociaż czytam na forum, że chyba takiej opcji nie ma (chcą od 5 do 15 zł). Może mnie ktoś oświecić, jak to jest teraz z tym MR ? Jest kwestia, że mogą również wycofać wypowiedzenie i zostać na umowie bezterminowej, ale ... MR wówczas przestanie działać. Co dla mnie jest bzdurą bo żona ma umowę bezterminową już 2 lata (ULTRABOX+/PVR PACE jako główny z Caleleonem) i WIFI BOX+ / SAGEMCOM DSIW74 (jako MR z Caymanem) i wszystko chodzi za 18.99 w pakiecie Comfort+. Rodzicom mówią, że jak nie przedłużą tylko zostanie na bezterminowej to MR nie będzie... 

 

 

Edytowane przez Krzychooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy przedluzajac umowe teraz (mam ultraboxa i wifiboxa) moglbym dobrac kolejny multiroom (jakis z 4k) za jakis czas? Wiem, ze bedzie mi potrzebny kolejny dekoder, ale za jakis czas. Narazie nie chcial bym zwiekszac rachunku. Pytanie, czy tak mozna. Bo konsultant stwierdzil, ze trzeba to od razu zalatwic przy przedluzaniu umowy i wymienić caly sprzet...

Dodam, ze oba dekodery mam podloczone do routera i sa na kartach Cayman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...