Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ddostałem SMS-a od nc+ odnośnie możliwości wymiany dodatkowego dekodera na Wifiboxa, a aktualnie posiadam Sagemcom dsi83. Ktoś też go dostał i wymienił dekoder. Głównie interesuje mnie, czy jest jakaś opłata.

Teraz przy przedłużeniu też jest wymiana dekodera SLAVE (z 5800s, DSI83, DSI87 i BOX+) za 0 zł aktywacji na Wifiboxa, a jak ktoś ma Multiroom znany z Cyfra+ to może wymienić Mastera na Wifipremiumbox+ i na Wifibox+ 

Edytowane przez Karolek1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ircios to zależy - ja wymieniłem i nie płacę ani grosza. Z tym że to było w 2015. Sam gość w APS się zdziwił bo na moim koncie była info, że mają wymienić na Wifi za darmo - dzwonili aż do NC+ żeby się upewnić czy to nie błąd.

2015 to kawał czasu, wiec nie powinieneś odpowiadać co jest teraz w 2018,skoro nie wiesz . ;-) . Ten kto dostał takiego sms w tym roku, w 99% nie dostanie wymiany za free...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na dniach kończy mi się umowa i chcę ją przedłużyć poszerzając ofertę o multiroom. Posiadam obecnie mediaboxa, i moje pytanie z jakimi kosztami powinenem się liczyć tj. aktywacje, opłaty za najem w przypadku gdy chcę mieć możliwość jednoczesnego oglądania na dekoderze głównym i nagrywania na nim, oraz oglądania na drugim dekoderze? Nie musi być połączenia dekoderów po wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za multiroom była aktywacja 100 zł ale nie wiem jak to jest przy przedłużeniu umowy. Twój mediabox nie straci nic na funkcjonalności, nie wiem jaką masz obecnie instalację antenową więc nie mogę napisać nic więcej. Dekodery muszą być połączone ze sobą kablem LAN lub być połączone do wspólnego routera przez WiFi lub LANem. Jest też możliwość przekładania kart, ale wygodniej mieć wszystko połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na dniach kończy mi się umowa i chcę ją przedłużyć poszerzając ofertę o multiroom. Posiadam obecnie mediaboxa, i moje pytanie z jakimi kosztami powinenem się liczyć tj. aktywacje, opłaty za najem w przypadku gdy chcę mieć możliwość jednoczesnego oglądania na dekoderze głównym i nagrywania na nim, oraz oglądania na drugim dekoderze? Nie musi być połączenia dekoderów po wifi

A ja napiszę tak. Dlaczego nie czytasz postów i przed zadaniem pytania nie zadzwonisz do nc aby się czegoś dowiedzieć ? Temat wałkowany co pewien czas. Ceny masz na stronie nc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, chciałem rozszerzyć swoją ofertę NC+ o multiroom i usłyszałem iż nie mogę, ponieważ zostało mi 6 m-cy do końca umowy i muszę ją przedłużyć. Czy to fakt, czy ktoś próbował mnie naciągnąć?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...