Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Proszę o info, czy nadal są techniczne trudności przy zmianie multiroom premium na multiroom standard. Wielokrotnie czytałem, że po wymówieniu umowy na multiroom premium i zakończeniu świadczenia tej usługi nadal na koncie abonenta w systemie informatycznym NC ten multirom premium "wisiał" wraz ze starym dekoderem od niego co powodowało NIEMOŻLIWOŚĆ rozpoczęcia świadczenia usługi multiroom standard. System po prostu "nie puszczał" . Oczywiście takie sytuacje zdarzały się gdy dekoder multiroom premium był własnością abonenta (wcześniej wykupiony).

 

Czy tak się nadal dzieje? Miał ktoś z tym przejścia?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś w ostatnim czasie otrzymać z MR Standard kartę Cameleon? Dotychczas miałem bez MR, umowa wygasła, ale myślę o wznowieniu ale jak uda się do MR Cameleona dostać. Podczas rozmowy z DUK Kraków informacja od konsultanta, że punkty nc+ mają zakaz wydawania takich kart do nowych MR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam turbodekoder 500gb, obecnie czeka mnie zmiana umowy i żmudne negocjacje, stąd mam parę pytań odnośnie MR standard.

-czy jestem w stanie taki MR dostac za 0zł w gratisie do pakietu superpremium za 99zł ( n-ka od 2008r, choć jak tu czytałem staż abonenta nie gra roli)

-czy potrzebna by była wymiana turodekodera

-jaki dekoder można dostać do MR (bez nagrywarki) 

 

Myślałem nad jakimś prostym tunerem dla matki zamiast TNK, najlepszy byłby box+ z DVB-T. Kabel sat mam w drugim pokoju, a lan jeśli trzeba też się da przeciągnąć (kabel ok.5m)

Dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, liczyłem że może uda się ten multiroom dostać w gratisie, tym bardziej że interesuje mnie standard, sam tuner 49 lub 50 nawet by mi pasował ma DVB-T.

Jeszcze pytanie czy można w nim ustawić swoją listę i wymieszać dvb-t z nc+ czy jest sztywna lista a dvb-t dopiero od 1000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam turbodekoder 500gb, obecnie czeka mnie zmiana umowy i żmudne negocjacje, stąd mam parę pytań odnośnie MR standard.

-czy jestem w stanie taki MR dostac za 0zł w gratisie do pakietu superpremium za 99zł ( n-ka od 2008r, choć jak tu czytałem staż abonenta nie gra roli)

Jeszcze w listopadzie można było dostać pierwszy dodatkowy za zero, ale sądzę, że @ircios jest lepiej poinformowany, ja od tamtego czasu przestałem się tematem interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam czy ktoś będący w temacie może odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące usługi multiroom. Natenczas posiadam tą usługę jeszcze po starej cyfrze 2x karta cameleon, dek Pace 500 gb oraz jeden swój. Jak się przedstawia sytuacja kiedy chcę dołączyć drugi multiroom ze ,, zwykłym'' dek. bez dost. do sieci. Jakie są koszty i opłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzałem media boxa to czy włączony czy na standby ciągnął tyle samo prądu (coś około 10-15W). W ustawieniach mial opcję oszczędzania energii i tam można ustawić dostępność MR na standby ale domyślnie jest tak, że wystarczy żeby był podpięty pod odpowiednie sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...