Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pincet nie wprowadzaj ludzi w błąd karty są parowane działają w innych dekoderch dzięki tunelowi seca tera jest oferta wymiany starych dekoderów sd po tej promocji wyłącza najprawdopodobniej tunel i się okaże jak bardzo karty są nie parowane temat ten był już poruszany na forum w dziale dekodery jak mnie pamięć nie myli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pincet nie wprowadzaj ludzi w błąd karty są parowane działają w innych dekoderch dzięki tunelowi seca tera jest oferta wymiany starych dekoderów sd po tej promocji wyłącza najprawdopodobniej tunel i się okaże jak bardzo karty są nie parowane temat ten był już poruszany na forum w dziale dekodery jak mnie pamięć nie myli

Nie mówię, że nie da się ich sparować, tylko że aktualnie wbrew temu co mówi nc+ karty nie są parowane, co potwierdzało kilka osób przekładając karty do innego sprzętu. Co wymyśli nc+ nie wiadomo, równie dobrze mogliby sparować karty prawie wszystkim, ale skoro nie zrobili tego przez ostatnie 6 lat to czemu mieliby to zrobić teraz? Zwłaszcza, że pozwalają podpisać nową umowę z samą kartą bez dekodera. I nie widzę nigdzie oferty wymiany starych dekoderów SD, co więcej, przez ostatnie miesiące nc+ nie chce za bardzo dawać drugiego dekodera do umowy (a przynajmniej go rabatować). Większość kanałów SD jest ciągle gwarantowana w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały sd mogą być dalej gwarantowane to żaden problem pozostaną dalej w ofercie ta oferta o której mowie nie jest chyba za szeroko reklamowana poprostu dzwonią po ludziach i oferują wymianę dekodera kiedyś muszą tunel w sece wyłączyć i mam wrażenie że właśnie się do tego przygotowują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, poważne argumenty, wrażenie, przewidywanie, wróżenie z fusów, a tak walczysz o swoje jakbyś miał pewność. Ja tam nie wiem jak będzie, czy sparują kiedyś karty czy nie, jak sparują to trudno, płakał przecież nie będę, a do tego czasu póki działa to działa i jeśli nie ma ktoś jakichś pewnych przecieków co do przyszłości parowania w nc+ to nie ma co ludzi na zapas straszyć i tak (tak jak już pisałem) każdy ma swój rozum i potrafi podjąć własną decyzję na podstawie zapoznania się z faktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emirates jeżeli pisze że istnieje możliwość że karta nie będzie działała za jakiś czas to nie jest straszenie tylko jak napisałeś każdy ma swój rozum i podejmuje swoje decyzje do których lepiej mieć pełną wiedzę a nie tylko wybiórczą bo dzisiaj działa to bierz nie ważne co potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już słyszę tę śpiewkę od czasu podbijania kart "szachownic" że likwidują seca i będzie nagra sparowana i w ogóle że nie da rady :D Doczekaliśmy się możliwości oglądania platformy "Cyfrowy Polsat" itd. na dekoderach nc+ sagemcom (przez niektórych nazywany szrotem) , dla tego spokojnie :) czekajcie a będzie wam dane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sece trzymaja tylko dlatego że jest dużo odbiorników sd teraz chcą przejść na dvb-s2 i stare dekodery przestaną działać i nie będzie powodu dla którego będą musieli dla Kudelskiego płacić za Sece

Żeby im wyszło że jak sparują wszystkie karty zarobią 10zł jutro byś miał wszystkie karty sparowane nie ma co się czarować że zrobią cokolwiek co im się nie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie polecić jakiś najtańszy prosty dekoder bez żadnych dysków, który by posłużył jako multiroom w drugim telewizorze? Telewizor stary, ma jakieś wejście na euro.

Dekoder główny to MediaBOX+ i chcę w tym drugim dekoderze sygnał bezprzewodowo (nie chcę puszczać kabla po całym mieszkaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy karty w multiroom standard są parowane z dekoderami??? Wiem że konsultanci twierdzą że TAK, lecz słyszałem że niekoniecznie tak jest. Mam zamiar kupić dekoder ITI 5800SX i zamienić go zamiast Sagemcom DSI87 w multiroom standard. Podpowiedzcie... czy jest to dobry pomysł???

Chyba że kupisz ten dekoder z enigma

A normalnie w nim jest tylko Conax a karta z Sagecoma jest w Nagrze to nie zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie polecić jakiś najtańszy prosty dekoder bez żadnych dysków, który by posłużył jako multiroom w drugim telewizorze? Telewizor stary, ma jakieś wejście na euro.

Dekoder główny to MediaBOX+ i chcę w tym drugim dekoderze sygnał bezprzewodowo (nie chcę puszczać kabla po całym mieszkaniu).

Możesz tylko wziąć od operatora Sagemcoma. Inne tunery nie wchodzą w grę. Sytuacja by była inna gdybyś miał kartę cameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie polecić jakiś najtańszy prosty dekoder bez żadnych dysków, który by posłużył jako multiroom w drugim telewizorze? Telewizor stary, ma jakieś wejście na euro.

Dekoder główny to MediaBOX+ i chcę w tym drugim dekoderze sygnał bezprzewodowo (nie chcę puszczać kabla po całym mieszkaniu).

 

Jeśli masz mediabox+ to wg twoich wymagań w grę wchodzi jedynie MR premium. Dekoder od MR możesz połączyć z dekoderem głównym bezprzewodowo po wlan i obejdzie się bez żadnych kabli. Oczywiście podstawa to Mediabox+ podłączony do konwertera twin i routera oraz dobry zasięg wlan w mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...