Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kiedyś zadawałem pytanie na tym forum, jak podłączyć drugi dekoder za pomocą skrętki. Tylko że tą samą skrętką chciałem puścić sygnał NET ja również połączyć drugi dekoder. Pamiętam że dostałem bardzo precyzyjną odpowiedź ale niestety w owym czasie musiałem zrezygnować z podpisania umowy w NC+ a teraz już kiedy chce to ustrojstwo kupić to już nie pamietam jak to podłaczyć. Kupiłem switch i lezy bo pamietam ze wtedy był potrzebny do tego podłączenia ale jak sie za to zabrać teraz nie mam znów pojęcia. Przepraszam was za zamieszanie ale bardzo was proszę o ponowne opisanie schematu tego podłaczenia. ps. ( szczególną prośbe kieruje do admina bo to chyba On pamietam opisał mi to bardzo dokładnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dobra widzę zadałem pytanie nie w tym dziale co powinienem.

Kończy mi się umowa (już NC+) dokładnie 30.07 Posiadam starusieńki dekoder PHILIPS DSR 6201/91.

Moje pytanie czy da się zrobić MR znaczy się jest jakaś szansa dobrać od NC+ drugi dekoder np. Pace oraz drugą kartę kameleon ? Nie uśmiecha mi się ciągać kabli ani dokupować adapterów WiFi. Obecnie mam smartWi ale ostatnio odmawia posłuszeństwa i jest częsta żąglerka kartami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałeś @malysobol - pierwsza opcja przejście na multiroom od N - czyli dwa parowane i łączone dekodery po sieci.

Druga opcja to kupno nowego splitera i drugiego dekodera na właśność i używanie karty cameleon do podziału.

Drugiej karty cameleon nie dostaniesz już bo jesteś w NC+. Taka możliwość była do końca lutego tego roku jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to jak chciał bym dokupić dekoder to który byście polecili taki co by śmigał ze SmartWi ?

Druga opcja mam też na działce PVR+ oraz dwie karty kameleon tylko że, one są na abonament (bez programów premium) rodziców. Czy jak bym zgarną jeden dekoder PVR+Pace dla siebie oraz kartę kameleon to dało by się na tą kartę przepisać moje uprawnienia? A dla rodziców wziąć dekoder z NC+ ? Tylko czy te nowe zabawki działają ze starymi kartami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele dekoderów działających z kartami SmartWi od Fergusona przez Golden Insterstar, Technisat, Humax, VU+, Dream.

Nie przejdzie coś takiego o czym piszesz w drugim poście.

Zawsze możesz zostawić na rodziców umowę z 2 kartami kameleon i opłacać za nich. Radziłbym to ci zrobić. Przejść na wyższy pakiet zawsze możesz - na mniejszy gorzej.

Jak rodzicom jedna karta - jeden dekoder wystarczy to niech korzystają z twojej umowy - wynegocjuj niski pakiet z niską opłatą i zróbcie zamianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...