Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@Ircios ci napisał że pracują...

wystarczyło wykręcić do nich numer i byś się dowiedział,tak jak ja to przed chwilą zrobiłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zamierzam zmienić MR Standard na Premium. W tej chwili , przy podłączeniu standard mam kable antenowe podłączone (2 do głównego i 1 do dodatkowego). Internet mi idzie przez WIFI (adaptery w obu dekoderach). I teraz pytanie: czy jeśli połączę dekodery kablem ethernet (skrosowany)) i zostawię WIFI to będę miał internet w dekoderach i wykorzystam wszystkie mozliwości MR Premium w dekoderze dodatkowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wczoraj turbobox na nowego (stary się popsuł) i mam problem z multiroom standard. Wszystko jest podłączone jak należy (kabel ethernet, maska i adres wpisane) ale niestety nie wykrywa mi multiroom. Kiedyś robiłem format tunera i też tak miałem ale po około 8 godzinach wszystko było ok, może jakaś aktualizacja się wgrała. Co na to poradzić? Dzwonić trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powie, bo jestem całkowitym laikiem, w tej kwestii, w jaki sposób mogę sobie zrobić bez opłat miesięcznych multiroom ;) Mam Pace PVR i Sagem coma na własność, poprzedni dekoder. I właśnie jego chciałbym użyć jako drugi dekoder. Czytałem że potrzebne do tego jest urządzenie o nazwie splitter. Czy może mi ktoś napisać jakiej marki są najlepsze splittery, i jakie się kształtują ich ceny ? Urządzenie imitujące kartę, do drugiego dekodera dostanę w pakiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Musisz zostawić Turboboxa na kanale 11 (TVP1HD) aż pojawi się okienko informacyjne, że odebrano nową konfigurację Multiroom i wtedy wszystko ruszy :D W menu dekodera pojawi się wtedy nowa zakładka o nazwie multiroom gdzie będzie numer dekodera dodatkowego :D

 

Wymieniłem wczoraj turbobox na nowego (stary się popsuł) i mam problem z multiroom standard. Wszystko jest podłączone jak należy (kabel ethernet, maska i adres wpisane) ale niestety nie wykrywa mi multiroom. Kiedyś robiłem format tunera i też tak miałem ale po około 8 godzinach wszystko było ok, może jakaś aktualizacja się wgrała. Co na to poradzić? Dzwonić trzeba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do zainteresowanych. Czy Multiroom w postaci 2 Cameleonów jest już definitywnie niedostępny? Mieszkam za granicą, posiadam dekoder Philips PRV 250, postanowiłem założyć sobie Multiroom jednak od Pani konsultant dowiedziałem sie że posiadając ten dekoder jest to niemożliwe. Po pierwsze musiałbym podpisac nową umowe ( oczywiście na gorszych warunkach niż mam do tej pory) aby wymienić dekoder na ADB, po drugie dla mnie to masakra bo musiałbym wysłać do Polski ten dekoder i czekać na nowy co oznacza brak TV na dwa tyg..

Czy jest jakaś inna opcja dla mnie o której mnie nie poinformowano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka już mi przyszła (dzięki cyfra.tv) ale ciągle mi nie działa. Widzi drugi dekoder, dane wpisane tylko niepokoi mnie fakt że jak sprawdzam na głównym dekoderze: diagnostyka - sieć - i jest stan połączenia: brak połączenia. Kabel ethernet jest połączony w obu dekoderach, tak jak należy. Wątpie aby się popsuł skoro jeszcze dwa dni na starym dekoderze śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak przyszła Ci zakładka to wyłącz i włącz oba dekodery z kontaktu, oczywiście adresy IP różnią się tylko ostatnią cyfrą ? A może przy wypinaniu wtyczki LAN coś się uszkodziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...