Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet Polsat poszedł po rozum do głowy i sprzedaje w miarę dobrej cenie AP Clienta TP Linka - 49 zł - nowy z gwarancją. Nie musisz być abonentem Polsatu :) Normalnie kosztuje koło 80 zł. Różnica jedynie że w tym sprzedawanym w Polsacie brak zasilacza. Do dekoderów MediaBox i pochodnych ADB nadaje się bez problemu - zasilanie z portu USB.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... l-wi-fi.cp

Rewelacji nie ma ale wystarczająco nadaje się do małego mieszkania. Kupujesz takie dwa za 100 zł i masz spokój. Trzeba tylko oryginalny soft TP-Linka wgrać do urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem zadać pytanie co do multiroomu , jak on sie ma do splittera , ale dziś otrzymałem taką o to ofertę:

 

 

W cenie promocyjnej 131,90zł (24miesiace) mieści się pakiet full

Opcja Comfort+ (85kanałów 27HD)

+ Extra (45kanałów 13HD)

HBO (na cały okres trwania umowy)

Premium Sport&Film (na cały okres trwania umowy)

Cinemax (na cały okres trwania umowy)

Filmbox (na cały okres trwania umowy)

History HD (na cały okres trwania umowy)

Multi (na cały okres trwania umowy)

 

Umowa wygasa Panu końcem września tego roku.

 

 

Jak rozumiem nie obejmuje ona paczki c+ ?

 

Generalnie chodzi o to że dziś płacę 121 zł za cyfrę i około 100 zł za CP.

Jedną z tych platform chcę wyrzucić na rzecz multiroomu drugiej.

Na dziś mam Pace 500PVR i sam multiroom nc+ mnie zniechęca , co do splittera to musiałbym kupić dwa inne dekodery zapewne.

Co myślicie o tej ofercie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już zmigrowany od roku bodajże , w zasadzie wybieram nc+ ze względu na Premier League , ale mam wątpliwości co do wyboru opcji .

Czy zachować Pace i dokupić splitter+ dwa dekodery , czy wybrać multiroom nc+.

Nie ukrywam , że cena się dla mnie liczy , pierwsza opcja jest początkowo droga jak [beep]a chyba , że znacie jakieś tanie splittery i dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam biały dekoder jeszcze z czasów n. Chciałbym teraz dokupić multiroom. Konsultant powiedział, że mogłem to zrobić miesiąc temu, gdy przedłużałem umowę, a obecnie nie ma takiej możliwości. Nie miałem czasu na dłuższą rozmowę, więc nie dopytywałem o szczegóły. Myślę, że konsultantowi chodziło o koszty. Wspomniał coś, że miesiąc temu aktywacja dekodera kosztowałaby 100zł, ale nie powiedział jaka cena byłaby teraz.

Pomyślałem, że tutaj zasięgnę informacji o obecnych warunkach rozszerzenia oferty o MR dla klientów ze starym dekoderem.

Mógłby ktoś napisać, jak to wygląda?

Potrzebuję MR na 2 tv w trybie natychmiastowym (MŚ :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, to trochę za trudne dla mnie nawet do przeczytania ze zrozumieniem.. Nie mówiąc już o realizacji ;)

Potrzebowałbym tylko fachowej opinii czy jest to wykonalne w moim przypadku (mam w tej chwili tylko turbodekoder podłączony do anteny) i jaki byłby orientacyjny koszt takiej instalacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana LNB na quada ok.60 - 100 zł. Do tego przewody antenowe. Odpowiedni router, jak nie masz. Adaptery WiFi. Do tego koszta za pewne aktywacji. Sam już kosztów nie ogarniam :D . Jedno jest pewne, tak tanio nie będzie ;)

 

Mam router wifi, mimo wszystko chciałbym żeby ktoś podał koszta aktywacji, dekoderów czy co tam jeszcze jest.

Oczywiście w grę wchodzi wymiana konwertera, ale to nie jest jakaś tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana LNB na quada ok.60 - 100 zł. Do tego przewody antenowe. Odpowiedni router, jak nie masz. Adaptery WiFi. Do tego koszta za pewne aktywacji. Sam już kosztów nie ogarniam :D . Jedno jest pewne, tak tanio nie będzie ;)

Ale właśnie chodzi mi o to czy jest w jakiś sposób możliwe podłączenie drugiego dekodera do anteny bezprzewodowo. Bo rozumiem, że piszesz o konieczności dodatkowego pociągnięcia kabla antenowego do drugiego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak dopytuję, ale uprzedzałem że jestem laikiem w tym temacie ;)

Czyli rozumiem to w sposób następujący - oba dekodery podłączone do anteny sat osobnymi kablami antenowymi, wymiana konwertera przy antenie na inny - quad, do tego połączenie obu dekoderów ze sobą bezprzewodowo za pomocą routera i dwóch adapterów (po jednym przy każdym dekoderze). Poza tym koszt aktywacji, coś mówili o 49 zł.

Podsumowując to chyba w 500 zł nie ma szansy się zmieścić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam biały dekoder jeszcze z czasów n. Chciałbym teraz dokupić multiroom. Konsultant powiedział, że mogłem to zrobić miesiąc temu, gdy przedłużałem umowę, a obecnie nie ma takiej możliwości. Nie miałem czasu na dłuższą rozmowę, więc nie dopytywałem o szczegóły. Myślę, że konsultantowi chodziło o koszty. Wspomniał coś, że miesiąc temu aktywacja dekodera kosztowałaby 100zł, ale nie powiedział jaka cena byłaby teraz.

Pomyślałem, że tutaj zasięgnę informacji o obecnych warunkach rozszerzenia oferty o MR dla klientów ze starym dekoderem.

Mógłby ktoś napisać, jak to wygląda?

Potrzebuję MR na 2 tv w trybie natychmiastowym (MŚ :D )

 

byłem w punkcie nc+, wymieniłem starego nboxa na box+, do tego dostałem media box - aktywacja 49zł.

Także jak ktoś chce sobie dokupić nc+, polecam udać się do punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...