Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze się orientuję to w NC+ usługa multiroom jest dostępna tylko z dwoma dedykowanymi dekoderami. Co do instalacji antenowej to tak, musiałbyś wymienić konwerter na twin lub lepiej od razu na quad, czyli czterowyjściowy, aby dwa przewody trafiły do mediaboxa i jeden do dekodera multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. Przed sekundą skończyłem rozmowę z NC+ i faktycznie do multiroom muszą być dwa dekodery. Pani zaproponowała mi drugą umowę na kartę CAM ale to całkowicie nie opłaca się finansowo. A z czystej ciekawości, dlaczego dwa kable do dekodera i jeden do drugiego TV? Jak nie jestem w stanie puścić dwóch kabli do pierwszego TV to jakie były by tego konsekwencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam multiroom 2x karta Cameleon (Dekodery: WiFi Premiumbox+ i Sagemcom DSI83). Wszystko zrabatowane do 0zł. Umowa do końca roku.

Dzisiaj z ciekawości zaszedłem do APS z zapytaniem czy można wymienić WiFi Premiumboxa na Ultraboxa 4k w moim przypadku. Jedyny sposób jaki konsultant wymyślił to:

- zrezygnować z usługi multiroom (nie wiedziałem, że w ogóle się da to zrobić w czasie trwania umowy, da się?),

- zdać dekoder od multiroom (Sagemcom) i 1 kartę Cameleon,

- wymienić WiFi Premiumbox na Ultrabox 4k (+15zł za najem),

- wymienić kartę Cameleon na Cayman przy wymianie deka,

- wziąć nowy multiroom (+99zł aktywacja, 0zł do abonamentu jako, że miałem wcześniej zrabatowany, ale tego nie był pewien, być może +10zł do abo),

- dobrać dekoder do multiroomu (+10zł za najem) + kartę Cayman do niego.

 

Grzecznie podziękowałem :) Zobaczymy czy wymyślą jakąś ciekawszą procedurę przejścia na nowego deka 4k dla multiroomowiczów w niedalekiej przyszłości.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam od kilku dni różne posty i wątki , doszedłem do wniosku że wymiana dekodera na te chwilę nie ma sensu z kilku powodów . Multiroom na cameleonach dwa dekodery PVR za 0zł . Przy zmianie za wszystko bym musial placic. Przy ewentualnym przedluzeniu zostane z tym co mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie: czy coś się zmieniło w kwestii Ultrabox-a+ 4K jako dekodera głównego i Mutiroom? i Ile wołają za wynajem i koszty aktywacji? :)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się zmieniło w sprawie wymiany? Od konsultantki oraz w odpowiedzi na email otrzymałem informację że pracują nad taką ofertą dla obecnych klientów dodatkowo konsultantka powiedziała ze problem polega na błędzie oprogramowania,które nie pobiera konfiguracji multiroom, który jest już w użytku i pracują nad poprawą tego błędu. Dzisiaj byłem w punkcie i otrzymałem info że jak najbardziej powinienem mieć możliwość wymiany bo mam już "nowy" multiroom i aby interweniować w Warszawie. Gdzie można dzwonić oprócz standardowej infolinii?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APS z Wrocławia kiedyś powiedział że regularna dostawa dekoderów przez PROCANA mają być od 31 stycznia bo na chwilę obecną kilka przywozi PROCAN a część wysyłają UPS z Warszawy.

Z kolei ze 2 konsultantów przy przedłużaniu wspominało że do końca stycznie powinno dać się już wymienić. Bylo nawet gdzieś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...