Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie w WiFi PremiumBox nie ma nigdzie zakładki przez którą możesz zaktualizować listę kanałów ręcznie! Ponowne uruchomienie dekodera jak i sprawdzenie aktualizacji dekodera nie wymusza pobrania listy kanałów. Wiem bo próbowałem to robić aby mieć kanały Polsat Sport 2 i 3. Dopiero "przejście" przez zakładkę "ANTENA" i zapisanie ustawień powoduje aktualizację kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotkałem się dzisiaj z błędem 69 na TVP1 HD (poz. 211). Na kanale brak odbioru, wyświetla się komunikat z numerem błędu i poleceniem kontaktu z BOK. W BOK twierdzą że taki komunikat może występować na "dublach", które niebawem zostaną wyłączone. Tylko dlaczego nie ma tego błędu na innym dekoderze? Wiecie coś na ten temat?

Przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowienie uprawnień nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od wczoraj mam premium box wifi, proszę o informację czy można coś zrobić by słuchać radia przy wyłączonym TV, na starym dekoderze nie było żadnego problemu ...próbowałem już wszelkich ustawień. Drugie pytanie czy jest jakiś skrót do swoich nagrań, na starym dekoderze było coś takiego hai LISTA a tu brak. Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi. Najbardziej zależy mi na słuchaniu radia przy wyłączonym TV, nadmieniam, że dekoder mam podłączony do kina domowego przez kabel SCART. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwiązałem to tak: Kupiłem rozdzielacz - splitter HDMI http:// :censored:  i mam podłączony pod jeden port/B/połączenie kablowe deka i telewizora. Do gniazda Euro mam podłączony znajdujący się obok TV kineskopowy, a do wieżyczki przełączając na port A odcinam połączenie na TV przez HDMI, ale otwieram na gniazdo Euro i TV główny można wyłączyć, a radio gra. Może ktoś ma lepsze rozwiązanie, niż wyciąganie kabla HDMI z TV? Przy częstym wyciąganiu niszczy się gniazdo. Ten sposób można użyć jako test. Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Na forum nie podajemy linków do aukcji w serwisach aukcyjnych. Poza tym poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ten nowy Premium nie powinien nazywać się Premium, ten mój stary N-kowy box był o niebo lepszy, ale cóż dałem się tylko nabrać......

Przecież WPB to nbox w innej obudowie i z trochę silniejszym procesorem. W jaki sposób nbox może byc od niego "o niebo lepszy"????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPB po pierwsze ma uSagemiony soft, podejrzewam że nawet nie autorstwa ADB więc nie nie dokońca zoptymalizowany. Po drugie jest to nowszy model od takiego Turbo ale niestety niższej klasy. To tak jak z autami, starsze auto wyższego segmentu będzie porządniejsze, trwalsze i bardziej dopracowane niz nowsze ale z niższego segmentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...