Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 maja, czyli w ostatnim dniu konkursu, kilka postów wyżej, Power TV zadał pytanie ...

W dniu 20.05.2024 o 10:08, PowerTV napisał(a):

Ciekawe kto się zgłosił oprócz Republiki?

Trochę to dziwne w kontekście informacji że grupa MWE także przystąpiła do konkursu? Czyżby zgłoszenie nastąpiło bez wiedzy szefa? :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MWE powołały nową spółkę do złożenia wniosku . To Polskie Wolne Media prosta spółka akcyjna. Miało brzmieć bardziej patriotycznie żeby Świrski to zauważył?😀 Żenady ciąg dalszy. Należy się spodziewać że to kanał o tradycjach narodowych i inne pierdolki prawicowe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie MWE złożyło 3 wnioski na różne stacje, jak to bywało w poprzednich konkursach.

 

A jednak nie. Doczytałem teraz na WM

Cytat

Nie tylko TV Republika i Grupa MWE Networks ubiegają się o nadawanie w ramach MUX-8 naziemnej telewizji cyfrowej. – Wpłynęły cztery aplikacje, ale nie podajemy nazw do zakończenia procesu – mówi Wirtualnemedia.pl prof. Tadeusz Kowalski, członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 

I co ciekawe

Cytat

Pozostali uczestnicy konkursu, nie ujawnili się. Nie ma wśród nich: Telewizji Polsat, Wirtualnej Polski, Red Carpet TV czy Grupy Kino Polska.

 

To w takim razie z wypiekami na twarzy czekam na listę podmiotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się zgłosił, kto złożył wniosek, jaka wypasiona stacja trafi do MUX8, o wow, Wirtualne Media napiszą o tym 100 artykułów, forum się grzeje do czerwoności... a później sprawdzasz wynik oglądalności najnowszej stacji na tym wspaniałym MUX, widzisz liczbę 63 i nie możesz przestać się śmiać! Trzymam kciuki za wszystkich walczących o te dwa niesamowite sloty 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj już tak nie żartuj sobie.

W tym samym artykule jeden z wnioskodawców czyli Republika informuje

Cytat

Budujemy największą w Polsce telewizję informacyjną, jedną z najlepszych w Europie. Chcemy docierać do domu każdego Polaka i ta koncesja znacząco to ułatwi - mówił Olechowski. 

 

Po tej deklaracji jestem spokojny że będzie co oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to TV Republika musi dostać miejsce choć podejrzewam że gdyby Pan Sakiewicz dostał od KRRiT figę z makiem to działacze PiSu zrobiliby Panu Świrskiemu i jego ekipów z tyłków późną jesień średniowiecza. Wszystko dlatego że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (za czasów Pana Dworaka) już raz przechodziła przez taką sytuacje z TV Trwam więc dawna partia rządząca wiedziałaby już co zrobić w sprawie Republiki. 

31 minut temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Kto się zgłosił, kto złożył wniosek, jaka wypasiona stacja trafi do MUX8, o wow, Wirtualne Media napiszą o tym 100 artykułów, forum się grzeje do czerwoności... a później sprawdzasz wynik oglądalności najnowszej stacji na tym wspaniałym MUX, widzisz liczbę 63 i nie możesz przestać się śmiać! Trzymam kciuki za wszystkich walczących o te dwa niesamowite sloty 🤣

Dka każdego coś miłego. Przynajmniej będzie wesoło gdy pompowany u nas a także na Pressie i WirtualnychMediach balonik pęknie. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, September77 napisał(a):

 to nie zdziwiłbym się gdyby w tym momencie stała się ona siłą napędową tego multipleksu.

Ja jestem prawie pewien że nie stanie się. Kto ma MUX ten odbierze, z tych co nie mają pokusi się może kilkanaście procent na modernizację anten, a większość nie będzie wiedzieć jak się do tego zabrać, lub nie będzie ich się chciało tego robić z różnych powodów estetycznych, finansowych.

Co do kampanii, kto miałby to robić i za to zapłacić? Gdy była w MUX8 TVP nie stała się pociągowym MUX i nie robiła specjalnie kampanii. Tym bardziej nie stanie się to teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Pewnie MWE złożyło 3 wnioski na różne stacje, jak to bywało w poprzednich konkursach.

W takim razie z wypiekami na twarzy czekam na listę podmiotów :)

Obstawiam że obok TV Republiki i MWE Networks zgłoszą się TV MN oraz projekt Panów Adamczyka i Pereiry Brak Polsatu w konkursie ucieszyłby mnie gdyby nie fakt że nadawca ten może wcisnąć się przez jakąś spółkę zależną. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Poland napisał(a):

oraz projekt Panów Adamczyka i Pereiruy

Tu bym nie fantazjował. Gdyby coś takiego miało się wydarzyć, przecieki dawno by były.

Bardziej jestem skłonny do tezy że wszystkie skrajnie prawicowe media się zgłosiły aby konkurować z Republiką, co byłoby z punktu widzenia mniej jako obserwatora niezwykle ciekawym wydarzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, September77 napisał(a):

to nie zdziwiłbym się gdyby w tym momencie stała się ona siłą napędową tego multipleksu.

 

4 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Ja jestem prawie pewien że nie stanie się.

 

Ja jednak myślę że ma dużą szansę być taką siłą napędową dla mux-8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Tu bym nie fantazjował. Gdyby coś takiego miało się wydarzyć, przecieki dawno by były.

Bardziej jestem skłonny do tezy że wszystkie skrajnie prawicowe media się zgłosiły aby konkurować z Republiką, co byłoby z punktu widzenia mniej jako obserwatora niezwykle ciekawym wydarzeniem :)

Projekt zapowiadany przez PiS (a także Panów Adamczyka i Pereirę) chyba też do tych skrajnie prawicowych mediów można by zaliczyć. Przecieków celowo nie ma by nie robić Republice powodów do wzmocnienia jej działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, michael112 napisał(a):

@Poland  Gdyby tak było, to obstawiałbym że wejdzie Republika i tv Adamczyka.

I to byłoby najrozsądniejsze rozwiązanie gdyż projekt od MWE może być niewypałem jeszcze gorszym od chociażby TV MN. Tak swoją drogą liczę na to że wejście Republiki zmusi chociażby WP do zbudowania odpowiedzi poprzez na przykład powrót do pierwotnej formy funkcjonowania ich telewizji gdzie było więcej informacji i publicystyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego samego powodu co MN wyleci też MWE (zostając tuż pod kreską) gdyż raczej media prawicowe będą dla Pana Świrskiego większym priorytetem. Przy założeniu że telewizja Adamczyka i Pereiry oraz TV MN lub WPolsce.pl się zgłoszą wynik konkursu będzie taki:

1. TV Republika 

2. Adamczyk i Pereira

---

3. Polskie Wolne Media (MWE)

4. WPolsce.pl / TV MN 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...