Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, SUPER MEDIALNY napisał(a):

Polsat ma te swoje gotówce w postaci Polsat Film 2, Polsat Reality i Polsat X., według mnie powinien skorzystać z kanałów widmo nie po to dostaje się koncesje (jaka by nie była) żeby z niej nie skorzystać.

RedCarpet S. A  startuje z trzema  czyli te dwa obecne  ( Red Carpet TV, Red TOP i jeden nowy) 

TVS też będzie próbowała swoich sił 

Ale nie których dobra informacja że MWE Networks i MN  zrezygnowali z konkursu 

 

Polsatowi to w****ra od kolejnych slotów w MUX-ach NTC. Wszyscy wiemy po co startują w kolejnych konkursach. Po to tylko by wpychać swoje zapychacze czyli kanały reklamy przerywane programami powtórkowymi i by blokować wejściem do naziemnych MUX-ów konkurencji. :-(

Mają i tak 8 kanałów razem we wszystkich MUX-ach NTC FTA i nie ma co na nich oglądać. Przejęli Nowa TV od ZPR w MUX8 i co tam takiego puszczają? Gnioty. :-( Koniec z tym! :-(

Jak dostaną kolejne miejsca w MUX-ach to nic się nie zmieni w ofercie NTC. :-(

Kibicuje Red Carpet Group. Powinni dostać wszystkie 3 sloty w MUX8. Potrzebna nowa grupa medialny by wróciła dobra konkurencja w NTC polskim. Przez to że ZPR Media SA sprzedał swój biznes TV w NTC Polsatowi (a mieli przecież 4 kanały: Eska TV, Polo TV, Fokus TV i Nowa TV) to sam nabywca tych aktywów jeszcze bardziej popsuł ofertę NTC. :-(

Edytowane przez pablo21
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat mógł zgłosić rzeczywiście swoje trzy kanały widmo i Wydarzenia 24, aby wycofać je z niepewnego MUX-4 szczególnie dla statusu tego kanału w tym MUX.

A Red Carpet TV z tych treści co ma 2 obecnych kanałów utworzy 3 propozycje do MUX-8. Tak naprawdę i tak wszystkie emitowałyby to samo co obecnie Red Top i Red Carpet 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają swoją wizję i biznes plan. :-) To jedyny nadawca, który może cokolwiek zdziałać w polskim NTC. Reszta to kanały śmieciowe oraz nadawca Polsat, który chce swoimi kanałami powtórkowymi zapchcać wolne sloty w NTC. Byle by nie było konkurencji dla ich kanałów, których już mają 8 łącznie we wszystkich MUX-ach. :-(

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiecPo prostu chciałbym sporo kanałów ale żeby było mnóstwo filmów i seriali ale nie wałkowanych non stop jak na Pulsie.

Są dwie duże prywatne stacje  TV  a moim zdaniem powinno  być ich 4-5 i z 7-8 mniejszych.

Do tego trzeba doliczyć siostrzane stacje.

Ja kiedyś zrobiłem  dwie alternatywne rozpiski TV.

Pierwsza to TV  po 1989 ale stacji jest więcej  i wyszło mi 180  kanałów,druga rozpiska to Polska  pod skrzydełkami Wuja Sama po 1945 i wyszło mi 327 w NTC.

Moim zdaniem każdy mniejszy nadawca kto ma pieniądze i chce  wejść w rynek NTC nie powinien być blokowany przez tele molochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marek79 napisał(a):

Po prostu chciałbym sporo kanałów ale żeby było mnóstwo filmów i seriali ale nie wałkowanych non stop jak na Pulsie.

Tego nie będzie, musisz to przyjąć do wiadomości. Naziemna telewizja nie będzie konkurować z płatnymi platformami i nikt nie da do naziemnej czegoś ekstra, bo inaczej te same firmy musiałyby zamykać dochodowe biznesy telewizji płatnej.

Dlatego np. Polsat startuje w każdym konkursie, bo cel jest jeden, zablokować  miejsce konkurencji, a sam na te kanały da kolejne powtórki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Marek79 napisał(a):

Po prostu chciałbym sporo kanałów ale żeby było mnóstwo filmów i seriali ale nie wałkowanych non stop jak na Pulsie.

 Każdy ma marzenia i oby Twoje się spełnły,co z całego serca Ci życzę.

Moje  początki z telewizją,to tylko dwa kanały TVP i to nadawały ok.3 godziny dziennie.Jak zobaczyłem na filmie ,,sami swoi" w Ameryce te ok.1oo kanałów,to też zacząłem marzyć. Po latach jestem spełniony,bo mam ich nawet więcej i to w bardzo dobrej jakości.😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zefirTeż się wychowałem na dwóch kanałach  :)  Jestem rocznik 79.

Za dzieciaka w latach 80 to się czekało na niedzielę i na "Smerfy",w tygodniu była bajkowa kiszka.

Przepraszam był jeden wyjątek w środy lub czwartki na dwójce  o 19:30 były "Strachy na lachy".

@dvbtowiec Miałem na myśli stare filmy i seriale od lat 50 do 90  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79 zobacz co teraz dzieje się na rynku reklamy przy obecnej liczbie kanałów. Jak sobie wyobrażasz stworzenie kolejnych 200-300 kanałów, żeby nadawały w telewizji naziemnej? Z czego by zarabiały? Poza tym prawa do seriali czy filmów kosztują. Jak mają je opłacić jeśli z reklam nie będzie kasy albo jakieś śladowe ilości. Akurat byłem we Włoszech i sobie skakałem po tych kanałach. Jest tak jak @dvbtowiec piszę. W kółko jakieś wróżki i teleturnieje z jakością nie lepszą niż na analogowym kalkulatorze. Nie ma czego zazdrościć. Jeśli Ciebie interesują starsze pozycje to trzeba niestety szukać tego na obecnych kanałach czy uczyć się języków i oglądać zagraniczne kanały. Są też serwisy streamingowe, gdzie zawsze się jakieś perełki znajdzie. Niestety pasja wymaga poświęcenia. O zmianach w polskiej telewizji nie ma co marzyć nawet. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Polsatowi to w****ra od kolejnych slotów w MUX-ach NTC. Wszyscy wiemy po co startują w kolejnych konkursach. Po to tylko by wpychać swoje zapychacze czyli kanały reklamy przerywane programami powtórkowymi i by blokować wejściem do naziemnych MUX-ów konkurencji. :-(

Mają i tak 8 kanałów razem we wszystkich MUX-ach NTC FTA i nie ma co na nich oglądać. Przejęli Nowa TV od ZPR w MUX8 i co tam takiego puszczają? Gnioty. :-( Koniec z tym! :-(

Jak dostaną kolejne miejsca w MUX-ach to nic się nie zmieni w ofercie NTC. :-(

Kibicuje Red Carpet Group. Powinni dostać wszystkie 3 sloty w MUX8. Potrzebna nowa grupa medialny by wróciła dobra konkurencja w NTC polskim. Przez to że ZPR Media SA sprzedał swój biznes TV w NTC Polsatowi (a mieli przecież 4 kanały: Eska TV, Polo TV, Fokus TV i Nowa TV) to sam nabywca tych aktywów jeszcze bardziej popsuł ofertę NTC. :-(

Akurat się z tym w pełni zgadzam gdyż Polsat jakby chciał to zamiast startować w konkursach mógłby zmienić MUX4 na FTA i tam nadawać to co nie zmieściło się na innych multipleksach. Szkoda też że KRRiT nie może zrobić optymalizacji składów sześciu multipleksów (łącznie z nieaktywnym MUX5) tak by wyszło coś pokroju tego co obecnie ma TVP czyli gospodarowanie dwoma multipleksami w zamian za brak startu w kolejnych konkursach. Polsat wówczas miałby MUX4 i MUX5, TVN i Puls zajęliby MUX2 a reszta nadawców komercyjnych MUX1 i MUX8. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Teraz to dodajesz ;)

Ale przyjmując nie da się ich emitować na więcej niż jednym góra dwóch kanałach i jeśli Red Carpet dostałby koncesję tą lukę wypełni.

Właśnie dlatego kibicuje Red Carpet  :)  

Przeglądałem ich program TV wieczorami śmigają ciekawe filmy.

 

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Polsatowi to w*ra od kolejnych slotów w MUX-ach NTC. Przejęli Nowa TV od ZPR w MUX8 i co tam takiego puszczają? Gnioty. :-( Koniec z tym! :-(

Jak dostaną kolejne miejsca w MUX-ach to nic się nie zmieni w ofercie NTC. :-(

a Nowa TV w wersji od ZPR robiła coś innego? Warto było spojrzeć na serwis informacyjny, ale poza tym nie było tam nic zachwycającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Właśnie dlatego kibicuje Red Carpet  :)  

Gorzej jak ich Polsat kupi, albo już kupił :) Powinni stawiać i wybierać nowych graczy, nawet malutkich, a nie tych dużych z układami, tylko że na układy nie ma rady :)  Ogólnie pewnie wygra słońce i nic nowego nie będzie, bo tylko nazwa nowa kanału, ale te same powtórki, szkoda... Też kibicuje RedCarpet , ale czy się przebiją przez ścianę to nie wiem :) 

Kolejna sprawa, że kontentu tam premium nigdy nie będzie, bo naziemna to inny target, ale można jeszcze kilka ciekawych kanałów tematycznych zrobić m.in. kanał z klasyką kina, kanał o ufo (ten rok to wysyp tych zjawisk i mega zainteresowanie), kanał dokumentalny jakiś fajny czy o zwierzętach, kanał z koncertami, kanał z polską muzyką, itd. jest jeszcze sporo dobrych pomysłów, a nie kabarety i kiepskich powtórki powtórek aby tylko reklamy nadawać, nie tędy droga :) .

 

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tego zasługa, ogólnie ludzie coraz więcej dowodów pokazują, po za tym otwiera się bardziej wojsko na archiwalne materiały, to samo nasa, cia, fbi, pentagon, esa, senat usa, zgłoszenia policyjne, zgłoszenia wojskowych, itd. wiec coraz więcej materiałów jest i temat rośnie, a oczekiwania odbiorców są też coraz większe i oglądalność tej tematyki mocno rośnie w tym roku.. Naturalnie trzeba to łączyć z tematyką paradokumentalną, duchami, uso, energią kosmiczną, duszą, religią, reinkarnacją, itp. tematyką jako całość tematu, samo ufo to za mało.

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, że TV Republika również zrezygnowała z konkursu na MUX 8 (tak podają WirtualneMedia), to jestem ciekawy, kto opórcz Polsatu, TVS i RedCarpet się zgłosił, może tylko te 3 podmioty? Po niedzieli się przekonamy. Najbardziej zastanawia chyba ten kanał od Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak startu Republiki nie jest żadnym zaskoczeniem, podobnie jak MN. Do obecności w MUX ogólnopolskim potrzeba ogromnych środków finansowych. Tylko duże media sobie na to mogą pozwolić. 

Zaskoczeniem raczej mogło być to że były osoby które wierzyły w start tych podmiotów w konkursie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...