Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, G2000 napisał:

A gdyby nie oddał Camela za moduł to z czasem guzik by pooglądał. Tak czy siak musiałby wymienić Cameleona. Rzekłbym że taka osoba wygrała. Bo normalnie dostałaby pewnie jakiegoś Sagema a tak dostanie Ultraboxa.

 

Pogadamy jak twórcy programów specjalistycznych będą wciskać dedykowany laptop - komputer. Z minimalnymi parametrami do ich uruchomienia. Na którym nic innego nie uruchomisz. Do tego będzie wymóg posiadania jednego słusznego dostawcy internetu oraz ichniego dedykowanego routera do którego podłączysz tylko tego laptopa albo komputer.

 

Korzystając użytkując kilka specjalistycznych programów będziesz miał w domu kilka sprzętów oraz będziesz płacił za dostęp do internetu kilku dostawcom.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kozaa napisał:

Chodzi o trend traktowania 4k jak złoto

Zrozumiałbym to, gdyby cały pakiet np. Extra+ był w 4K i to takim prawdziwym. Musieli by dosłać satelit na orbitę. W chwili obecnej nie ma się czym podniecać, a już można kupić TV 8K tylko po co? Dla posiadania? Zwykłe HD jest oszukane, a "oni" jeszcze nam jakieś ECP wciskają. Za samo oszukiwanie co do jakości kanałów już powinien być trybunał stanu. Trochę mnie może nosi, ale pewnie nie tylko mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, seatibiza napisał:

A to ciekawe. Ja mam odbiór normalny na "pewnym" module bez ECP. 

jest tak ponieważ testy są dla tych z ECP.  Jak niebieski nie obsługujący ECP miałby mieć problem z odtworzeniem jak ECP nie ma na niego wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wszystko jasne - na niebieskim działa - info od  @seatibiza

sprawa dotyczy tylko modułów ECP - no ale to tak jak podejrzewaliśmy, na niebieskim nie ma ECP więc kanał działa :)

 

Zapewne albo wymienią niebieskie na czarne, albo niebieskie będą zablokowane podczas transmisji (w jeszcze nieznany nam sposób)

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PawelTSW napisał:

czyli wszystko jasne - na niebieskim działa - info od  @seatibiza

sprawa dotyczy tylko modułów ECP - no ale to tak jak podejrzewaliśmy, na niebieskim nie ma ECP więc kanał działa :)

 

Zapewne albo wymienią niebieskie na czarne, albo niebieskie będą zablokowane podczas transmisji (w jeszcze nieznany nam sposób)

Ja mam zapytanie z innej beczki....moduł niebieski TV 4K czy są odbierane programy w 4K ??

Edytowane przez zabek1441758178
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

59 minut temu, seatibiza napisał:

Drobna korekta, mój moduł nie jest niebieski ani czarny ani szary. Taki żółtawy ?

To jest bez znaczenia. Wiem jaki moduł masz. Moduł nie ma ECP. Dlatego odbiera. I to się tyczy wszystkich modułów bez ECP.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...