Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo słaby bajer ;-)

Nie wiem czy to było do mnie. Ale jak mam udowodnić, że kanały działają? Zrobić zdjęcia. Ok. Później prześle. Teraz syna nie będę budziła

Nie wiem czy to było do mnie. Ale jak mam udowodnić, że kanały działają? Zrobić zdjęcia. Ok. Później prześle. Teraz syna nie będę budziła

Przepraszam, nie wiem jak edytować post na Tapatalk. Rzeczywiście strefa abonenta nie działa na czarnym module. Na niebieskim bez problemu. Na czarnym module działa C+ nów. 4964f73c21cf5d35ca9279c899ab9450.jpg
43967c5e4b47805c46813e5b07edcdb2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie, mam czarny moduł od wtorku, nowa umowa,  dzisiaj popołudniu miałem taki przypadek: zniknęły mi na kilka godzin wszystkie kanały sportowe C+, eleveny, C+ Premium, ale już np. Family miałem czy inne typu domo czy kuchnia.  Koło 22:00 wszystkie wróciły. Miał ktoś podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Mam do was pytanie. Nedawno zakupiłem moduł NC+ niebieski. Wszystko się uruchomiło jak należy. Jednak jest pewien problem😒Moduł bez problemu działa na telewizorze Philips, a na tunerze Linux e2 ma humorki. Oprogramowanie mam Open ATV 6.4.Na Open ATV 7.0 było to samo. Ułożyłem już sobie swoje bukiety kanałów,jednak raz działa kanał,a raz nie.Kiedy np.ogladam któryś kanał i działa i kolejny też i kolejny. Kiedy wracam do poprzedniego aby oglądać już jest czarny ekran i nic z tego.tak się dzieje praktycznie że wszystkim kanałami.Dlaczego tak się dzieje? Już próbowałem przypisać kanały do zadania modułu i dalej to samo. Reset tunera i modułu pomaga na chwilę. Zaraz później jest to samo. Nieraz jest tak że jest np dźwięk, a nie ma obrazu. Dzięki za odpowiedzi. 

Czy ma to związek z wybraniem caid przy dodawaniu kanałów do zadań modułu? Czy to osobny wogole temat? Moduł tivusat śmiga na tunerze aż miło. A NC + nie. Niewazne czy w tunerze są dwa moduły i karta czy sam moduł NC + sytuacja jest ta sama. Tuner ax 4k box hd61. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do modułu Canal+ , poszczególne kanały a nie numery CAID.  Ewidentnie moduły się ze sobą ,,gryzą'' i dlatego są te problemy.   Dodatkowo jeśli w drugim slocie CI jest moduł tivusat ,,czarny''  do niego także przypisz poszczególne  kanały , oczywiście te z oferty Tivusat.  Testowałem taką konfigurację na Dreambox 920, i tez występowaly podobne problemy . Dopiero po przypsaniu poszczególnych kanalów  -NIE CAID- do odpowiednich modułów wszystko ładnie działało.   Być może na tym Twoim AX też zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2022 o 00:35, Dr.STech napisał:

Co to znaczy zniknęły? Nie miałeś ich na liście? Miałeś ale był brak sygnału? Jakiś inny komunikat?

Miałem na liście, a komunikat miałem taki jakby nie było ich w pakiecie.  Kanał niedostępny(204). Zaznaczam, że wcześniej działały. Wyłączyły mi się filmowe i sportowe C+ i eleveny. Pakiet jaki posiadam to Entry+Sport.  Instalacja antenowa ok,  zresztą wyciągnąłem kabel antenowy i podłączyłem jeszcze raz, to samo z modułem.  Cuda.

 

Inna sprawa, że umowa podpisana we wtorek a do tej pory (piątek) nie jest "zwalidowana". Nie mogę założyć konta w Strefie Abonenta, C+online też nie działa jak trzeba, kanał 30 też nie.  I tak sobie dzwonię do nich codziennie od wtorku i nikt nic nie wie. Spychologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grzeno napisał:

Witam koledzy. Mam do was pytanie. Nedawno zakupiłem moduł NC+ niebieski. Wszystko się uruchomiło jak należy. Jednak jest pewien problem😒Moduł bez problemu działa na telewizorze Philips, a na tunerze Linux e2 ma humorki. Oprogramowanie mam Open ATV 6.4.Na Open ATV 7.0 było to samo. Ułożyłem już sobie swoje bukiety kanałów,jednak raz działa kanał,a raz nie.Kiedy np.ogladam któryś kanał i działa i kolejny też i kolejny. Kiedy wracam do poprzedniego aby oglądać już jest czarny ekran i nic z tego.tak się dzieje praktycznie że wszystkim kanałami.Dlaczego tak się dzieje? Już próbowałem przypisać kanały do zadania modułu i dalej to samo. Reset tunera i modułu pomaga na chwilę. Zaraz później jest to samo. Nieraz jest tak że jest np dźwięk, a nie ma obrazu. Dzięki za odpowiedzi. 

Czy ma to związek z wybraniem caid przy dodawaniu kanałów do zadań modułu? Czy to osobny wogole temat? Moduł tivusat śmiga na tunerze aż miło. A NC + nie. Niewazne czy w tunerze są dwa moduły i karta czy sam moduł NC + sytuacja jest ta sama. Tuner ax 4k box hd61. 

A masz plugin pod moduły dograny bo w ATV to chyba standardowo nie ma jak w VTI. Kolejna sprawa to nie wiem w jakim celu oglądasz Tivusat z modułu a nie samej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...