Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ale co to kogo interesuje co wolą a co nie? Mają jakieś tam umowy podpisane i powinny oferować wszystko a nie to co im się bardziej opłaca. Ceny za montaż i osprzęt i tak sobie ustalaja jak chcą. Edit Przynajmniej główne punkty w miastach a nie jakieś w galeriach.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Wie ktoś dlaczego punkty nie oferują modułu ECP z ofertą na kartę? W sumie to nie widziałem by jakąkolwiek ofertę na kartę oferowali.

Punkty nie oferują bo klient na kartę to klient 2 kategorii. Tak jakby płacił fałszywymi pieniędzmi. Ale jak ktoś chce to kupi ofertę na kartę z modułem ECP. Widziałem taki zestaw w RTV EURO za 169 zł w promocji lub 199 w regularnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał:

Ale co to kogo interesuje co wolą a co nie?

W sumie nikogo, ale... Jeśli nie mają obowiązku mieć w ofercie zestawów TnK, a z abonamentu mają większą kasę to odpowiedź nasuwa się sama. Jeśli możesz zarabiać więcej to to robisz. Klient świadomy da sobie radę, a jelenia upolują i biznes będzie się kręcił. A jeleni nie brakuje. 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2022 o 11:51, meckbar napisał:

W sumie nikogo, ale... Jeśli nie mają obowiązku mieć w ofercie zestawów TnK, a z abonamentu mają większą kasę to odpowiedź nasuwa się sama. Jeśli możesz zarabiać więcej to to robisz. Klient świadomy da sobie radę, a jelenia upolują i biznes będzie się kręcił. A jeleni nie brakuje. 

Nie wiem czy z abo mają większą kasę. Moim zdaniem TnK jest droższa od abo. Tam sam c+ sport 3 i 4 kosztuje 35 zł a w abo cała paczka C+ 20-25 zł. A strach pomyśleć ile w ofercie na kartę kosztowała by cała paczka canal+ ? 100 ? 150 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu prawdopodobnie chodzi o kasę dla człowieka (salonu), który to sprzedaje.

Zakładem, że w opcji TNK prowizja jest kilkukrotnie niższa (analogiczna sytuacja występuje w telekomach) niż w sytuacji zobowiązania klienta umową, gdzie mamy gwarantowany przychód z klienta.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, andjaw napisał:

Moim zdaniem TnK jest droższa od abo. Tam sam c+ sport 3 i 4 kosztuje 35 zł a w abo cała paczka C+ 20-25 zł.

Jeśli chodzi o cenę to zależy jak liczysz. :DWedług mnie bardziej chodzi o brak dostępności niektórych kanałów C+ w ofercie na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, drq napisał:

Tu prawdopodobnie chodzi o kasę dla człowieka (salonu), który to sprzedaje.

Zakładem, że w opcji TNK prowizja jest kilkukrotnie niższa (analogiczna sytuacja występuje w telekomach) niż w sytuacji zobowiązania klienta umową, gdzie mamy gwarantowany przychód z klienta.

No chyba że tak. Pytanie ile osób fizycznie podpisuje umowę w salonie skoro dziś wszystko w necie dobierasz i załatwiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój moduł nie znajduje póki co żadnej aktualizacji (sprawdzałem na kanale TVP seriale). Ostatnia aktualizacja z 13 maja 2021r. (wersja oprogramowania 35.00.50.02.02.00). Panowie, a u was jaka jest wersja oprogramowania po dzisiejszej aktualizacji?

Edytowane przez mirkoz
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...