Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że koledze mikoko właśnie o to chodziło że obraz bezpośrednio z tv jest lepszy niż z dekodera (moduł nic do tego nie ma, ale jest potrzebny żeby pominąć dekoder).

W moim odczuciu róznica raczej subtelna, ale ze wskazaniem na tv.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a u mnie odwrotnie. Mydelniczka generuje ładniejszy obraz niż wbudowany tuner w telewizorze.Tyle, że to budżetowy TCL i to miałem na myśli pisząc o przekonaniu. A ustawiać takie same parametry dla tunera wbudowanego i zewnętrznego to bezsens. Po to jest możliwość regulacji żeby z niej korzystać i rekompensować różnice a nie ustawiać te same poziomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Proszę o pomoc/poradę bo jestem trochę już zagubiony w sprzecznych informacjach..

Mam starszy moduł (niebieski) NC+ z szarą kartą (cayman?) - kupiony 2 lata temu za 199zł na mistrzostwa europy żeby oglądnąć je w 4K (TVP 4K plus C+4K). Nigdy potem nie aktywowałem na nim żadnej umowy (ani abo ani prepaid).

Teraz chciałem rozpocząć nową umowę więc zadzwoniłem na infolinię. Powiedzieli mi, że nie ma takie możliwości - tylko musiałbym brać jakiś dekoder od nich.

Zacząłem sam szukać i doszedłem właśnie do tego wątku z najnowszym modułem - ten z czarny z ECP.

Jak to w końcu jest? Faktycznie nie można już uruchomić tego niebieskiego?

Co jeśli mi to rybka i zgodzę się (zaryzykuję, bo też nie mam pewności że mój TV Sony z 2018 roku obsługuje ECP) - i chciałbym abo na nowy moduł? Jak to zrobić?

Infolinia mówi, że nie, w sklepie internetowym nie ma opcji z modułem - tylko dekodery.

 

Na pewno nie chcę drugi raz płacić 199zł za miesiąc oglądania - na mistrzostwa 2 lata temu już im dałem zarobić...

 

Trochę zamieszania...

 

Z góry dzięki za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mariuszb napisał:

Witam wszystkich.

Proszę o pomoc/poradę bo jestem trochę już zagubiony w sprzecznych informacjach..

Mam starszy moduł (niebieski) NC+ z szarą kartą (cayman?) - kupiony 2 lata temu za 199zł na mistrzostwa europy żeby oglądnąć je w 4K (TVP 4K plus C+4K). Nigdy potem nie aktywowałem na nim żadnej umowy (ani abo ani prepaid).

Teraz chciałem rozpocząć nową umowę więc zadzwoniłem na infolinię. Powiedzieli mi, że nie ma takie możliwości - tylko musiałbym brać jakiś dekoder od nich.

Zacząłem sam szukać i doszedłem właśnie do tego wątku z najnowszym modułem - ten z czarny z ECP. 

Jak to w końcu jest? Faktycznie nie można już uruchomić tego niebieskiego?

Co jeśli mi to rybka i zgodzę się (zaryzykuję, bo też nie mam pewności że mój TV Sony z 2018 roku obsługuje ECP) - i chciałbym abo na nowy moduł? Jak to zrobić?

Infolinia mówi, że nie, w sklepie internetowym nie ma opcji z modułem - tylko dekodery.

  

Na pewno nie chcę drugi raz płacić 199zł za miesiąc oglądania - na mistrzostwa 2 lata temu już im dałem zarobić...

 

Trochę zamieszania...

  

Z góry dzięki za poradę.

Jeśli chodzi o nowe umowy dają bez problemu nowy czarny moduł. Jednakże z racji braków na magazynie moduły będą dostępne pod koniec czerwca.

Jeśli w jakimś APS są na stanie to bez problemu wydadzą do nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc, wszystko jasne, udało mi się aktywować usługę.

 

Mam jeszcze jedno pytanie a propos wersji softu do modułu.

Już w 2018 roku satkurier pisał 2 razy o aktualizacjach, najnowsza wersja jaka powinna być to: 07.00.50.01.02.00

Potrzymałem go parę godzin na kanale TV Puls HD i nic, dalej mam wersję: 07.00.50.00.05.00

 

Czy są różne podwersje tego samego modułu?

Nawet mi to nie przeszkadza, dekoduje szybko, tylko czasem jak się wchodzi w menu modułu to jest: "czekaj na ci" i się nic nie dzieje. Trzeba wrócić i wejść znowu i wtedy wchodzi od razu.

taka niedogodność...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...