Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

GTA 4 oczywiście jest rozległe. Ma niemal wszystko co potrzeba do super gry typu sandbox, ale jak dla mnie(grałem w wersję na konsolę) ma strasznie głupie typy zapisu gry co mnie odciągnęło od niej. Np. jedziesz samochodem w jakieś miejsce gdzie masz do wykonania misję - ok, po czym pod koniec tej misji dostaniesz headshot i misję robisz od początku. Nie od momentu kiedy dojechałeś tam samochodem, co niejednokrotnie zajmuje więcej niż połowę tej misji, tylko od samego początku jedziesz tam samochodzikiem uważając na jego uszkodzenia, policję i taxi czyli zmorę tej gry. Inaczej jest w osobnym dodatku czyli Episodes from Liberty City. Tam dojedziesz samochodem na misję i zapisuje się ona a strzelanka(większość misji na tym polega) to druga część do której, gdy dostaniesz kulkę nie musisz jeszcze raz żmudnie podążać samochodem.

 

Sentence piszesz, że prawdopodobnie tam wszystko wygląda jak w realu, no rzeczywiście tak można to przyjąć, ale jeśli masz mocnego kompa to inwestuj(znaczy się pobierz bo dodatek darmowy) w taki dodatek iCEnhancer. Przy przyzwoitym kompie będziesz szczękę zbierał z podłogi kilka dni. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, to nie kolejna "gangsterka na niby" vide San Andreas, ale gra poważna i trafiająca do doświadczonego odbiorcy. Ma niesamowity klimat, ładne miasto, grafika też bardzo ładna, soundtrack też. Misje i postacie na wielki plus, do tego wiele możliwości typu randki, wyjścia z kumplami etc. Gra ma jednak zwaloną optymalizację co niestety znacząco powoduje obniżenie jej oceny (mówię o wersji na PC). Ja ze swojej strony polecam, ale jak będziesz kupował, to kup wersję Complete, która zawiera dodatki z Episodes from Liberty City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja mam pytanie do fanów "The Sims 3" (jeśli są tu jacyś :D ) :D .

 

Otóż mój sim jakiś czas temu przy stole kreślarskim zrobił szkic, który teraz ma w swoim wyposażeniu, a że mój sim to już dość sławna osobistość, to jego szkic jest warty ponad 300 "simolemów", a że nie jest mi do niczego potrzebny (mój sim nigdzie teraz nie pracuje :D ), to chciałbym go sprzedać, ale niestety nie wiem za bardzo jak to zrobić (w komisie tego zrobić się nie da) :D ...

 

Jeśli ktoś ma jakieś porady to będę wdzięczny, bo pytałem już o to na jednym forum, tylko o tej grze i na jej polskim profilu na "Facebooku", ale cisza...

 

Przy okazji, to kilka razy spotkałem w sieci opinie, że "The Sims" to raczej gra dla dziewczyn, niż dla facetów, ale mnie wciągnęła dużo bardziej, niż te różne wszechobecne strzelaniny, zresztą ja od zawsze jestem fanem gier, w których trzeba więcej pomyśleć, takich jak "Cywilizacja", a za czasów "Commodore 64" np. "The Last Ninja 2" :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Bardzo dobrze wspominam gry komputerowe akcji i samochodówki z lat 2002-2007 (m.in. Call of Duty,Half life 2 czy Need for Speed Underground 2 czy stary Most Wanted)

Natomiast dzisiejsze gry to już nie to samo :( Są krótkie,źle zrobione pod względem technicznym (źle działają na mocnych komputerach) oraz ogólnie merytorycznie słabe :(

Gry z tamtych lat miały coś w sobie że przyciągały do monitora na długie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co duże rozczarowanie nowym X'em. Miała być konsola dla graczy, a jest multimedialne rozwinięcie Kinecta z TV, Skypem i innymi mało przydatnymi dla hardkorowego gracza bajerami ukryte w obudowie magnetowidu. Niby pokazali (chociaż kij ich wie czy to nie rendery) fajną Forzę 5, ale COD Ghosts i sportówki od EA to nie jest coś co miałoby urwać głowę. Jeszcze ich gwóźdź do trumny czyli konieczność codziennego (zgrabnie wybrnęli z plotki o ciągłym podłączeniu do sieci) podłączenia do Internetu i opłata za korzystanie z tej samej gry na innej konsoli. Brawo MS..

 

Sony może nie pokazało wizualnie sprzętu, ale pokazało to co najważniejsze: gry, gry, gry, gry.. Jeśli PS4 utrzyma ten koncept zaprezentowany na pierwszej konferencji, nie wprowadzi blokady używanych gier i zachowa rozsądek z ceną to prawdopodobnie znamy już zwycięzcę nextgenowego pojedynku. A przynajmniej dla mnie czyste granie jest ważniejsze niż gadżety rodem ze Smart TV na których skupił się Microsoft.

 

Żeby uprzedzić inwektywy pod moim adresem, od ponad 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem X360, którego kupiłem po 2 latach przygody z PS3, więc nie jestem fanbojem żadnej ze stron.

 

Edit:

- nic dodać, nic ująć :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje gry to między innymi:

 

Assassin's Creed 1,2 i Revelations

GTA SA i IV

Need for speed underground 1 i 2 (które niestety nie pójdą na windowsie 7 bo za stare, ale stare nie znaczy słabe bo grafika jak na tamte czasy to była zaje.ista)

Fifa 09-13

Championship Mangager 2008

The sims 2 i 3 (Do 2 wszystkie dodatki i akcesoria, do 3 jak na razie to tylko dodatki wszystkie które do tej pory wyszły a akcesoria nie kupuje)

Batllefield 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...