Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

A masz zainstalowaną gre na dysku??

Blueray ma to do siebie że jest bardzo wolny...

Nie wiem w ogóle po co stworzyli konsole z mega wydajnym prockiem ale strasznie wolnym napędem, to nie idzie w parze.

 

Ja teraz czekam na COD Balck Ops, grałem okazyjnie pare minut i powiem że Gwałci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Nie tak dawno skakając po kanałach natrafiłem na program (audycję) "Gamers Bytesize". Nie przyglądałem się bliżej i nie wiem dokładnie jaka jest tematyka, ale coś o grach tam było.

"Gamers Bytesize" znajdziesz na kanale Information TV. Program stacji masz np. na stronie domowej kanału, tutaj. Kanał dostępny jest z pozycji 28,2°E, tp D9S 11623MHz / H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie tak dawno skakając po kanałach natrafiłem na program (audycję) "Gamers Bytesize". Nie przyglądałem się bliżej i nie wiem dokładnie jaka jest tematyka, ale coś o grach tam było.

"Gamers Bytesize" znajdziesz na kanale Information TV. Program stacji masz np. na stronie domowej kanału, tutaj. Kanał dostępny jest z pozycji 28,2°E, tp D9S 11623MHz / H.

 

Na pewno sprawdzę w wolnym czasie. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam! Mam problem z GTA SA pod Windows 7. Przez cały czas gra działała bez problemu, jednak gdy próbowałem włączyć dzisiaj to nie można jej uruchomić. Zna ktoś może ten problem, albo jak go rozwiązać? Gra jest oryginalna i nie była w żaden sposób modyfikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem ponieważ chcę pograć sobie w need for speed underground 2 przez internet.Konto na EA mam stworzone i chciałem zarejestrować grę i dodałem tą grę i dalej nic nie mogłem zrobić.Przy instalacji gry gdy chciałem zarejestrować od razu to nie mogłem też tego zrobić ponieważ gdy chciałem to zrobić to zawsze było to samo i zawsze nie mogłem kontynuować rejestracji i próbowałem to robić kilka razy i zero skutku.Co mam zrobić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chciałem sobie do PES 2010 ściągnąć dodatki (ściągałem ze strony http://www.pes-rev.com/ i z http://www.pes-patch.com/)

np. PES Revolution Leagues Menu Logos 2010

EPL 2010-2011 scoreboards by pespang (LOGOTV addon: – Blank logoTV (non logo))

 

ale w instrukcji pisze że potrzebuje kitservera, a więc go ściągnąłem i zainstalowałem Kitserver 9.10 by juce & Robbie i sugerowałem się instrukcją ze strony i mi nie działało:

http://www.forums.wiaderko.com/poradnik ... atkow.html

 

czy może wiecie dlaczego mi dodatki nie działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Jak już ci zależy na kupnie to zakup sobie tańsze MSP, albo konto i pobierz z poziomu konsoli przez "Gry na Żądanie"(teraz w tym nowym interfejsie może być to inna nazwa), a zostanie ci jeszcze parę punktów na jedną lepszą lub jakieś mniejsze gierki(arcade) i wtedy jak ci się jedna nie spodoba to może ta druga to zrekompensuje bo zawsze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu nabyłem grę Battlefield 3, grałem w poprzednie części tej gry i były bardzo dobre, trója mimo szumnych zapowiedzi i reklam ośmielam sie twierdzić, ze jest słabsza od poprzednich bardzo udanych części, bardzo dobry jest tryb multiplayer, fajnie prowadzi sie pojazdy, jedyne co nie przypadło Mi do gustu do sterowanie postacią. Podsumowując gra jest dobra, a nawet bardzo dobra, jednak wysoka jak na razie cena ok. 140 zł nie zachęca do zakupu, jednak mimo wszystko warto, jak ktoś grał w poprzednie części serio to pozycja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...