Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Akurat "Liga Polska Manager" też jakimś kompletnym szajsem nie była, ta gra miała swój urok. Owszem, Championship Manager 4 to to nie było, ale nawet przyjemnie się grało. Zresztą wtedy za 5 złotych :D

 

Dokładnie za 7 zł Twój niezbędnik. Mam gdzieś płytkę. Nawet dawali nawet DSJ 2 z polskimi skoczniami, była też 3 i New Star Soccer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Dzisiaj kupiłem Horizon Zero Dawn. Muszę przyznać, ze gra na PS4 Pro prezentuje się wyśmienicie. :D
Jest promocja w PS Store za 99 pln można kupić do 22 grudnia. Polecam

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Emil.1603, wiem że ten nowy XBox ma lepsze paramatry ale rok temu kupiłem Pro i nie będę co chwilę zmieniał sprzętu. Wyjdzie PS5, a mówi się o 2019roku, to wtedy się skuszę :D

Ważne, żeby producenci gier wykorzystywali moc konsol zarówno w PS4 Pro jak i XBox One X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem na PS3 Grand Theft Auto V. Pomimo obaw, grafika nie jest taka koszmarna. Spodobał mi się design pojazdów. Mnóstwo zadań dodatkowych, czy innych rozrywek. Wczoraj rozegrałem nawet dwa mecze tenisa. Teraz czekam na pierwszą misję z Trevorem :D.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zakupiłem tę właśnie konsolę z tą właśnie grą w zestawie. :)

Fakt, gra ta jest znakomita. :D Grafika w tej grze w wersji na PS3 też jest całkiem fajna. :) Czasami, jak mam czas i mi się nudzi to jeszcze trochę sobie w nią gram. ;)

 A tę grę zakupiłeś on-line, czy wersję pudełkową? Ta ostatnia jest jeszcze dostępna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w wersji pudełkowej, dodatkowo zafoliowanej. Ostatnio po kilkunastu misjach, postanowiłem, że pogram sobie w online. Byłem zaskoczony, że lobby łączy mnie głównie z polakami.

Pamiętam, jak przechadzałem się Franklinem po tej wiosce za miastem. Nagle ktoś chyba rzucał granatami, lub strzelał wyrzutnią rakiet. Postanowiłem, że znajdę źródło tego idioty, co tak po prostu rzuca sobie materiałami wybuchowymi. Po parunastu minutach poszukiwania okazało się, iż granatami rzucał Trevor, najwidoczniej pod wpływem alkoholu lub narkotykòw.

Fajnie, że Trevora można ustylizować na Jacka Torrence'a z "Lśnienia" Kubricka.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Barti, to już końcówka z tą sprzedażą. Nowe gry to już mało co wychodzą. Niestety żywot PS3 bardzo szybko się zakończył. Szkoda, bo pamietam "Unacharted " jakie było wypsasione jak na tamte czasy :D to chyba jedyna gra co w 90% wykorzystała moc tego sprzętu.

Tak na marginesie w PS Store na PS4 pojawiło się "Gran Turismo Sport" w cenie 144 pln oraz dodatek "Horizon Zero Dawn,The Frozen Wilds" za 54 pln. :D

Polecam zwłaszcza posiadaczą Pro bo te gry pokazują moc konsoli :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, ja w sumie to konsoli PS3 nawet bym nie kupował, ale mój brat, który też ma PS3, znacznie dłużej ode mnie, kupił sobie grę GTA V, gdy ta weszła do sprzedaży. Pograłem sobie też u niego trochę w tę grę i bardzo mi się spodobała. :) W dodatku mój kolega z pracy też mnie mocno "nakręcił", bo też kupił sobie wtedy tę grę, tyle że w wersji na XBox'a i bardzo się nią zachwycał. Wtedy właśnie postanowiłem, że też kupię sobie konsolę z tą grą. Wybór padł więc na PS3 z grą GTA V w zestawie. :D

Od tamtej pory sporo czasu już minęło. Obecnie gra GTA V trochę mi się znudziła. Zresztą, nawet nie mam już tak teraz czasu na granie. Od czasu do czasu tylko, jak mi się już nudzi to niekiedy sobie jeszcze w nią pogram. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTAV może było bardzo dobre na początku. Po ograniu tego kilka razy stwierdzam śmiało, że jest mocno dobre, ale nie bardzo. Model jazdy jest bardzo kulawy. O wiele gorszy od GTAIV. Fabuła? Świetnie się odnosi do tego co się dzieje w rzeczywistości, ale zbyt gimbusowa.

Gdyby tak dodać pewne elementy z GTAV do GTAIV, to ta druga byłaby idealną grą, 11/10.

 

 

Noo, ja akurat w wersję on-line nie gram. Hmm, nie wiedziałem, że gra GTA V w wersji na konsolę PS3 wciąż jest dostępna w "stacjonarnej" sprzedaży... :roll:

Można kupić nówkę w pudełku cały czas. Amazon.co.uk bez problemu sprzedaje, za ok. £15.

 

Niestety żywot PS3 bardzo szybko się zakończył.

To normalne, że wraz z nową generacją po ok. 2-3 latach olewa się poprzednią, bo jest po prostu za słaba. The Last of Us jeszcze pokazało pewne możliwości, ale to jest liniówka.

 

Zwłaszcza, że obecne konsole mają po 8/12 GB RAM, a PS3 z Xbox 360 zaledwie 512 MB. Do tego, po to się robi nowe konsole, aby je sprzedawać, a nie zajmować się starymi ponad 10-letnimi już.

 

Szczególnie, że PS4 i Xbox One można już dostać za ok. 800 zł. Czyli naprawdę niewiele, jak za taki sprzęcik do grania. Momentami niedomagający, ale wciąż jeszcze dobry.

 

VII generacja obecnie nadaje się do nadrabiania zaległości. Jak ktoś szuka nowości, to niech zapomni i po prostu sobie kupi Xbox'a One (X) lub PS4 (Pro). Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzisaj kolejny zakup w PS Store. Nie przeszedłem jeszcze Horizon Zero Dawn , a tu okazja się trafiła a mianowicie Uncharted 4. Wiem że gra nie jest najnowsza, ale jakoś wcześniej nie miałem okazji w nią zagrać. Cena 90 pln również jest zadowalająca. Pamiętam grę z PS3 przygody Nathana Drake, wciągały. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Microsoft porządnie mocno i pozytywnie zaskoczył. Usługa Xbox Game Pass będzie obecnie obejmować wszystkie własne produkcje od Microsoft Studios na konsolę Xbox One, na równi z ich premierą rynkową!

 

Oznacza to, że zaczynając od premiery gry Sea of Thieves, zaplanowanej na 20 marca 2018 r., gracze będą mieć wybór pomiędzy zakupem gry na własność lub uzyskaniem dostępu do tytułu w ramach atrakcyjnego cenowo miesięcznego abonamentu (29 zł/mies.).

 

Planowane jest również umożliwienie dostępu na podobnych zasadach do już zapowiedzianych tytułów ekskluzywnych, w tym State of Decay 2 (2018) i Crackdown 3 (2018), jak również przyszłe niezapowiedziane jeszcze tytuły od Microsoft Studios, a także nowych części serii Halo, Forza (w tym roku najprawdopodobniej zostanie wydana Forza Horizon 4) i Gears of War.

 

 

 

To teraz przydałoby się w końcu zobaczyć w praktyce ich rzekome inwestycje w first-party. Plotki mówią, że Playground Games (seria Forza Horizon) miałaby pracować nad nowym Fable. Do tego inne pogłoski donoszą o powrocie do Perfect Dark czy MechAssault. Natomiast niedawno pojawiła się informacja jakoby kanadyjskie StoryLab miało pracować nad nowym IP z pomocą The Coalition (Gears of War), jak i też niby temu studiu oraz 343 Industries zlecono przygotowanie czegoś nowego, a nie właśnie Gears of War i Halo. Na powrót do wydawania gier z prawdziwym statusem ekskluzywności dla Xbox One, zamiast Xbox Play Anywhere, nie ma co pewnie liczyć. Ale cóż. Ważne, że Microsoft zaczyna się budzić z letargu.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rockstar Games przekazał dzisiaj branży oraz swoim fanom ważną informację - dobrą i złą jednocześnie. Pełne oświadczenie poniżej.

 

Drodzy Gracze,

 

cieszymy się, że możemy wreszcie ogłosić datę premiery Red Dead Redemption 2 – będzie nią 26 października 2018 r. Przepraszamy wszystkich zawiedzionych tym opóźnieniem. Mieliśmy nadzieję, że gra zostanie ukończona szybciej, ale potrzebujemy jeszcze odrobiny czasu, aby ją doszlifować.

 

Naprawdę dziękujemy za cierpliwość i mamy nadzieję, że końcowy efekt przekona Was, że warto było czekać. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z poniższymi zrzutami ekranu. W ciągu najbliższych tygodni ujawnimy więcej informacji.

 

Dziękujemy, Rockstar Games

 

źródełko: Rockstar Newswire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście polecam! Przeszedłem "bezpłatnie" dzięki EA Access. Na 100%, a przynajmniej w Osiągnięciach, bo sama gra nie oferuje - z tego co pamiętam - progresji.

 

Szkoda tylko że nie została wydana w pudełku…  :-| To znaczy było takie wydanie Limited Edition, wydane tylko w Ameryce Północnej (a przynajmniej w kanadyjskim Best Buy'u). Jednak nie zawierało ono gry w pudełku, a jedynie kartę zdrapkę z kodem do zrealizowania, którą później można się tylko podetrzeć. Obok niego była jeszcze maskotka głównego bohatera.

 

Natomiast doczekać się wciąż nie mogę nowych wieści odnośnie sequelu. Niby ma być, ale wciąż jest cicho w temacie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Ukryty plan" bardzo fajna gra interaktywna. Gramy przy pomocy smartfonów.
Gra twórców "Until Down". Gorąco polecam. Wczoraj zakupiłem i musze przyznać że niezła rozrywka. :)

image.jpg


Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Szykuje się prawdziwa gratka dla właścicieli kont PS Plus. Miesiąc marzec to będą dwie ciekawe gry na PS4 :

 

- Bloodborne

- Ratchet & Clank

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...