Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Wszędzie na umowach jest pakiet Total i tutaj raczej nic się nie zmieni. W T-Mobile mam przez pół roku za darmo, a potem 20 zł, ale mogę go włączać i wyłączać kiedy chcę. Dobra opcja na wypadek gdyby T-Mobile zrobił jakieś zamieszanie z pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop gdy sprawdzam szczegóły mojego konta są te opcje, które wymieniłeś i opis, że subskrypcją zarządza UPC.

Pod spodem są dane do karty, która była wcześniej podpięta.

Dla mnie to równoznaczne, bo wcześniej podpinałem kartę pod  pakiet  z nazwą Total. Opcje się nie zmieniły, jest nazwa operatora zarządzającego kontem.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Krzysiek11:) napisał(a):

 

Wszyscy, którzy wykupili do tej pory, nie mają się o co martwić, zgodnie z Szczegółowymi Warunkami udostępniania Usługi Viaplay z dnia 13.09.2022 r.:

 

W ramach Oferty CANAL+ Viaplay Abonent może skorzystać z pakietu udostępnianego w Serwisie Viaplay pod nazwą „Viaplay Total”.

Dzięki za info, właśnie miałem wertować regulaminy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adamus napisał(a):

Mam Viaplay od Canal+,dziś wpadl mail do spamu :),że w zwiazku ze zmianą regulaminu mogę zerwać umowę od 01.03.

Tylko wtedy można zerwać umowę na Viaplay przez pośrednika. W tym przypadku Canal+.

,,Jeżeli Użytkownik wykupił dostęp do serwisu za pośrednictwem podmiotu trzeciego, w celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Użytkownik powinien skontaktować się z odpowiednim podmiotem trzecim i przekazać mu stosowne oświadczenie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Adamus said:

Mam Viaplay od Canal+,dziś wpadl mail do spamu :),że w zwiazku ze zmianą regulaminu mogę zerwać umowę od 01.03.

Faktycznie wczoraj mail wpadł i nie zauważyłem dopiski że przysługuje zerwanie. Niemniej na ten moment oferta od C+ jest tania i nic więcej się nie ugra, ale że za parę miesięcy kończy się umowa to wtedy spróbuje się za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Viaplay za 34 PLN/mies. - miałem zamiar rezygnować, a tymczasem najprawdopodobniej obniżę sobie pakiet do filmowo-serialowego za 15 PLN/mies. Sport za taką cenę mnie nie interesuje (bo nie mam czasu), a w tej niszy oferty filmowo-serialowej się mieszczę.

Edytowane przez lukis90el
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Wszędzie zmieniają się regulaminy od 01.03 i dotyczą czego innego. Coś tam UE znowu zmieniła.

Pomyliłem daty. Od 01.01 obowiązują nowe regulaminy w związku z unijną dyrektywą o zmianie ustawy o prawach konsumenta. Natomiast wczoraj od Viaplay dostałem maila właśnie o zmianie regulaminu od 01.03 tylko go skasowałem :sciana: Na stronie jest do 01.03, czyli coś się zmienia. https://viaplay.pl/pl-pl/terms

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał(a):

Mam nadzieję że mając Viaplay w Playu też mam dostęp do Viaplay Total.

 

1 godzinę temu, Pawop napisał(a):

W UPC nie powinno się zmienić, mam napisane, że mój pakiet zawiera: Filmy o sztukach walki, Golf, Serial, Sport (bez golfa), Filmy.
W UPC masz gdzieś napisane, że mamy Total?

W Playu też mam tak napisane (nie ma wymienionej nazwy Total) i pytanie brzmi, czy ten pakiet Playowy od marca da dostęp do pełnej oferty? Bez PL czy F! dla mnie to nie będzie miało sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie to co pisze Mingo, jeśli miałby to nie być pakiet total to afera na maksa i wtedy powinna być możliwość rozwiązania umowy z winy operatora z całości. Ja głównie wziąłem canal+ pod kątem viaplay i teraz co miałbym zostać tak pięknie skrojony do np. filmów i seriali, co mnie kompletnie nie interesuje???

Edytowane przez petrasg76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, raafmix napisał(a):

Planuję dobrać Viaplay za 19 w lutym w Canal +. Nadal będzie tak, że luty i marzec za free, a później 19 zł do końca umowy i dostęp do Viaplay Total, czy też coś się zmienia?

 

W promocji świątecznej C+ (Viaplay na 6 miesięcy za free) cena była ustawiona na 24PLN, więc prawdopodobnie szykuje się podwyżka o 5PLN.

Co do pakietu, to w C+ kupując Viaplay dostaje się dodatkowo dostęp do kanałów z Premier League, więc raczej na pewno będzie to nadal pakiet Total.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałam następujące pytanie:

Do jakiego pakietu Viaplay abonenci, którzy korzystają z Viaplay za pośrednictwem swoich operatorów (np. CANAL+), będą mieli dostęp? Najszerszego Total?

 

Biuro prasowe Viaplay przesłało mi następującą odpowiedź:

 

Cytat

Prowadzimy na ten temat rozmowy z naszymi partnerami. O wszystkich ustaleniach poinformujemy już wkrótce.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak rozbili na sam pakiet filmowy 15 zł. Jeszcze cena do przełknięcia, aby co jakiś czas obejrzeć interesująca nas nowość. Nie trzeba subskrypcji trzymać i obciążać budżet domowy przez cały rok. Bierzemy na 1 miesiąc, a potem rezygnujemy po obejrzeniu. Dobra alternatywa dla nie-kibiców sportu. Gorzej mają fani sportu. Oni czy chcą, czy nie chcą, muszą brać razem z filmami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...