Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pawop napisał:


Co masz na myśli? To, że ceny ustalili takie, jakie ustalili? Załóż własną firmę, wyłóż miliony na prawa, a potem sprzedawaj poniżej kosztow i dokładaj do interesu.

 

Jesli po podwyżce będzie 4k i pozostałe 1080p w standardzie to zwrócę honor. Kocham Viaplay za KSW, Nhl, GLORY i Darts. Ale  ta aura wokół projektu się nie zmieni łatwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, kocik89 said:

Jesli po podwyżce będzie 4k i pozostałe 1080p w standardzie to zwrócę honor. Kocham Viaplay za KSW, Nhl, GLORY i Darts. Ale  ta aura wokół projektu się nie zmieni łatwo. 

Żartujesz prawda? Oni max wyciągają obecnie bitrate na poziomie 5 mega i miałby być nagle 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś się porobiło takiego, że przez telefon na aplikacji mogę oglądać, na Android TV i Apple TV 4K jestem wylogowany, i nie da się zalogować ani przez login i hasło, ani przez kod, generowanie trwa bezustannie. Tak samo nie mogę się zalogować poprzez strone internetową. I tak już od kilku dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leonk1974 napisał:

U mnie to samo na Android TV.

 Jeżeli w preferencjach nie ma możliwości ingerowania w napisy(powinno być-wyłącz,włącz,automat)tzn,że film jest nagrany z tekstem i nic się nie da z tym zrobić.

 

2 godziny temu, cidik napisał:

u mnie coś się porobiło takiego, że przez telefon na aplikacji mogę oglądać, na Android TV i Apple TV 4K jestem wylogowany, i nie da się zalogować ani przez login i hasło, ani przez kod, generowanie trwa bezustannie. Tak samo nie mogę się zalogować poprzez strone internetową. I tak już od kilku dni

Zrób reset telewizora( wyłącz go z sieci na 20 sek)lub wyczyść pamięć,ewentualnie usuń apkę i na nowo ją zainstaluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz od obrońców usłyszysz, że to nie reklama, tylko własna autopromocja ;) Ale upada kolejny mit tej wielkiej platformy, że reklam u nich nie będzie

 

I żeby nie było, na PSP też są reklamy np. Mastercard przed meczami LM i chyba są one wymuszane po prostu przez UEFA, ale mnie jako widza średnio to interesuje

 

W obu przypadkach reklamowane jest "bez reklam", a te reklamy się jednak pojawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset telewizora( wyłącz go z sieci na 20 sek)lub wyczyść pamięć,ewentualnie usuń apkę i na nowo ją zainstaluj.
nic to nie dało. Pomogło dopiero udostępnienie internetu z telefonu po LTE i zalogowanie się na Android TV oraz Apple TV 4K. Po LTE tak samo mogę wejść na strone Viaplay na telefonie. Po Wi-Fi z routera już nie. Może problem stwarza tylko router, bo nie nie da się wejść ani przez Wi-Fi ani po kablu sieciowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ronnie84 napisał:

Podobno cena za pakiet Viaplay dla abonentów C+ wyniesie 19 zł/ mies.

No i w ten sposób ponownie widać jaka jest realna cena rynkowa za pakiet Viaplay, jako dodatek do jakiegoś abonamentu telewizyjnego ok. 20-25 zł z umową i trochę drożej bezpośrednio od Viaplay. A co do planowanej podwyżki: tych 55 zł raczej nikt w Polsce nie zapłaci, nawet najwięksi fani F1.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...