Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, domin107 napisał:

Wiele osób mówi, że zaciągnęli gigantyczne pożyczki i, że nie ma szans przy obecnej polityce żeby to im się kiedykolwiek zwróciło.

Akurat to nie nasz problem jak kupili i za jakie pieniądze niech się teraz oni martwia by nas zachęcić  do płacenia za ta usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej fragment wywiadu sprzed roku z panem Peterem Norrelundem, dyrektorem sportu NENT Group (teraz Viaplay Group):

 

Cytat

Nabyliśmy prawa do transmisji, by pokazać, jak dobrze jesteśmy w stanie zaprezentować ten produkt. Umiemy to robić, ponieważ mamy ogromne doświadczenie, a w krajach skandynawskich działamy od wielu lat. Mamy wszystkie narzędzia, aby pokazać Bundesligę na poziomie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Mój cel jest taki: gdy polski widz usiądzie w sierpniu, by obejrzeć mecz Bundesligi na naszej platformie, to chciałbym, żeby powiedział "wow!".

 

Cytat

Jesteśmy skromni, pokorni, ale też świadomi tego, że znamy się na tym, co robimy. A jeśli ten efekt wow będzie, to jestem przekonany, że polski odbiorca zostanie z nami na długo.

 

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/936078/szef-nowej-w-polsce-platformy-video-lewandowski-tylko-u-nas

 

Nie dość, że wielkoduszna motywacja, to jeszcze taki sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman Chyba założenie było takie, że cel zostanie osiągnięty na samym początku:

 

Cytat

Mój cel jest taki: gdy polski widz usiądzie w sierpniu, by obejrzeć mecz Bundesligi na naszej platformie, to chciałbym, żeby powiedział "wow!".

 

Ja kiedyś miałem taki efekt "wow!" jak oglądałem transmisje z Ekstraklasy w C+. Swego czasu to naprawdę była przepaść w stosunku do konkurencji, szczególnie do TVP. Chyba nordycki pan menadżer robił badanie rynku i nie ocenił go na poziomie tego, co było w latach 90.?

 

My we wszystkim zakładamy racjonalność i staramy się doszukiwać jakiejś logiki. Prawda jest taka, że tacy ludzie tworzą pewną kreację, która ma do siebie przekonać radę nadzorczą lub menadżerów wyższego szczebla. Jeżeli dodamy do tego rozbudowaną hierarchię korporacyjną, to nie możemy się potem dziwić jak daleko można być wtedy od realiów.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, diabeu napisał:

Szkoda że tylko do 30 czerwca, bo mi się subskrypcja kończy 2 lipca. Może w lipcu dadzą jakis kodzik na mecze polskich drużyn w kwalifikacjach do LKE, skoro będą wyjazdowe mecze pokazywać.

W lipcu nic nie dadzą, bo to nie miałoby sensu. 30.06 kończy się 2. kwartał i stąd ta promocja akurat do tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

To zależy jaka będzie oglądalność PL. Jak duża, to żadnych promocji nie będzie. Teraz na lato dużo ludzi rezygnuje z subskrybcji, bo nic nie ma i stąd ta promocja 3 miesiące w cenie 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, domin107 napisał:

A co by według ciebie musieli zrobić, żeby zachęcić ? Tak konkretnie

To nie jest mój problem. To Ty pisałeś że niby zaciagnęli pożyczki na ofertę itp. Niech się teraz mądre głowy martwią jak odzyskać pieniądze i dodatkowo na tym zarobić. Za to biorą pieniądze. Ja jestem zdania że jak będzie dobry produkt w odpowiedniej cenie to i chętni sie znajdą.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, diabeu napisał:

Szkoda że tylko do 30 czerwca, bo mi się subskrypcja kończy 2 lipca. Może w lipcu dadzą jakis kodzik na mecze polskich drużyn w kwalifikacjach do LKE, skoro będą wyjazdowe mecze pokazywać.

 

No to chyba idealnie? Odpalasz pakiet od dzisiaj, czy tam od 30 czerwca i masz lipiec, sierpień, wrzesień za 34 zeta, a jak się podzielisz, to i za 17 zeta. 

 

Poza tym jest już potwierdzone, że rewanżowe mecze Pogoni i Lechii w 1 rundzie el. LKE będą w Viaplay. Nie wiem czemu nie ma jeszcze o tym info na SatKurierze. 

http://www.90minut.pl/news/320/news3203038-eLKE-Mecze-Akademija-Pandev-Lechia-i-KR-Pogon-w-Viaplay.html

Edytowane przez mejveno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mejveno napisał:

Poza tym jest już potwierdzone, że rewanżowe mecze Pogoni i Lechii w 1 rundzie el. LKE będą w Viaplay.

Faktycznie,masz rację.Myślałem,że TVP sport będzie pokazywać pierwsze i drugie spotkania tych drużyn,a tu zonk.Cisza o rewanżach.Za to ptwierdzenie,że rewanże w Viaplay.  5 lipca Lech Poznań zmierzy się z Karabachem Agdam w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Rewanż odbędzie się tydzień późnej w Azerbejdżanie. Domowy mecz „Kolejorza” z Azerami będzie dostępny na antenie TVP Sport.

ad

Dwa dni później (7 lipca) Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk rozpoczną zmagania o awans do Ligi Konferencji Europy. Lechia zagra w Gdańsku z Akademiją Pandev, a Pogoń podejmie u siebie KR Reykjavík. Mecze rewanżowe zostaną rozegrane 14 lipca.

Pierwsze spotkanie „Portowców” z Islandczykami będzie transmitowane w TVP Sport.

Platforma Viaplay zapowiedziała, że pokaże rewanżowe starcia polskich klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...