Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, stanley840 napisał:

Bez żadnych pinów to tylko kawałek plastiku do płacenia😁

Chyba jestem zmęczony.

Po wpisaniu danych z karty przyszedł SMS o transakcji 0,00 zł I pojawił się ekran z transakcją i miejscem na wpisanie PIN.

Później , może jutro się tym zajmę.

Przepraszam  za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adex napisał:

Dziwię się osobom broniącym jakości transmisji sportowych na Viaplay, przecież tego nie da się obronić 😂

Na początku też byłem zdziwiony. Takie czasy że rzeczywistość musi być zakłamywana tak jak w reklamach. Podobnie jest z jedzeniem fastfoodow, niektórym się wydaje, że zdrowy obiad zjedli ale przecież najważniejsze że już nie są głodni.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lakiman napisał:

Chyba jestem zmęczony.

Po wpisaniu danych z karty przyszedł SMS o transakcji 0,00 zł I pojawił się ekran z transakcją i miejscem na wpisanie PIN.

Później , może jutro się tym zajmę.

Przepraszam  za zamieszanie.

Ja też tak miałem. Musiałem podać Pin (4 cyfry), i otrzymałem SMS "Platnosc z dn. 13-08-2021 w sklepie Viaplay AB. Kwota 00 PLN. Karta nr: xxxx. Kod 3D-Secure: xxxxxxxx. Nazwa mojego banku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lakiman napisał:

Chyba jestem zmęczony.

Po wpisaniu danych z karty przyszedł SMS o transakcji 0,00 zł I pojawił się ekran z transakcją i miejscem na wpisanie PIN.

Później , może jutro się tym zajmę.

Przepraszam  za zamieszanie.

To nie aplikacja tylko twój bank zabezpiecza Cię przed nieautryzownym użyciem karty. 

Dostajesz smsa i potwierdzasz,  że to Ty dokonujesz płatności,  nie osoba postronna. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, all999 napisał:



 

 

 


Skąd oni biorą te pomiary?
Wg nich TVP2 HD ma średnio 11.5 Mb/s. Właśnie leci jakiś festiwal i rozumiem, że ta pikseloza przy dynamicznych scenach to specjalny efekt? Na boxie 4K jest jakaś masakra, na module jest dużo lepiej, ale na bank nie jest to więcej niż 10 Mb/s.

 

 

 

Pomiary na Digitalbitrate to ściema jak mało co. Teraz na TVP2 jest srednio 4,5 Mb/s, a max wskazuje 6 z hakiem.

11 Mb/s nigdy nie widziałem na TVP2.

U nich bitrate mało gdzie się zgadza ze stanem faktycznym i nie raz porównywałem z ciekawości.

Aczkolwiek obraz na TVP2 jest spoko teraz.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adex napisał:

Widzę, że wtorkowy hit BVB-FCB też jest na Viaplay, nosz k...

Ale to "tylko" mecz o Superpuchar Niemiec :)

1 minutę temu, Zuzia napisał:

W Mbanku żąda podania kodu przesłanego przez sms.

W Santander trzeba było się zalogować do konta i to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, bank zażądał pinu. Nie było tematu. 😉

W tamtym momencie zawahałem się czy kontynuować zakładanie konta.

Sztucznie podbijać ilość klientów Viapley?

Większość napisała i słabej jakości i wręcz klatkowaniu obrazu na Android tv..

W dodatku jakoś tak utkwił mi w pamięci post @STARS.TV, z którym się w 100% zgadzam  (trzeba się szanować).

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jakości zalogowalem się i ja ,w końcu jutro lewy vs halland. To trzeba zobaczyć ...Samsung tizen 55q70 z 3metrow wiem ,że to nie 4k, odpaliłem dziś powtórkę meczu herthy i na początku zobaczyłem tragedię po chwili się wyostrzyło i muszę przyznać da się to oglądać .Wiadomo euro w tvp4k podniosło oczekiwania .Ale wczoraj widziałem w kablówce Tottenham z city i tam obraz był gorszy mdły nieostry tu jest lepszy ...Czy warty 34zl każdy mierzy swoją miarą .Sporo ludzi rzeczywiście może się jakością zaskoczyć  ale bez przesady że to jakaś tragedia ...Może jak idzie mecz na żywo to wtedy jest gorzej póki co nie widziałem ....Polecam sprawdzić naocznie sam po waszych wcześniejszych wpisach myślałem że jest dużo gorzej ...

 

Odpaliłem Dortmund Frankfurt skrót w drugim pokoju 55xh90 apka na android jednak powinno to wyglądać dużo lepiej jak się chce brać za to pieniądze .

Edytowane przez kornerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tracer10 napisał:

Pomiary na Digitalbitrate to ściema jak mało co. Teraz na TVP2 jest srednio 4,5 Mb/s, a max wskazuje 6 z hakiem.

11 Mb/s nigdy nie widziałem na TVP2.

U nich bitrate mało gdzie się zgadza ze stanem faktycznym i nie raz porównywałem z ciekawości.

Aczkolwiek obraz na TVP2 jest spoko teraz.

 

i tyle też jest na digitalbirate.

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=12264&pid=3116&live=65&lang=en

 

Mowa wcześniej była o UPC, gdzie jest średnio 11 dochodzące do 15.

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=C014&pid=2405&live=205&lang=en

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bartas_20 napisał:

Niestety, ale są tacy w Polsce, którzy by chcieli mieć wszystko za darmo i to najlepiej o dziwo jeszcze w super jakości. Ok jakość Viaplay nie jest może topowa, slabsza ( na razie) od konkurencji, ale o dziwo wszytko działa i nie ma problemów z oglądaniem jak było na początkach działalności u konkurencji. Ale są osoby na tym forum, które muszą się pochwalić, że rezygnują, albo będą ( i to zdecydowanie gorsze) piracić. Teraz zasadnicze pytanie, czy kupujecie jakość czy to co dany nadawca ma w ofercie. Bo jak jakość to zdecydowanie najwięcej subskrypcji powinien mieć Apple tv+. A jednak tak nie jest bo oferta jest mocno średnia.

A jeśli ofertę to ja oczekuje, że jednak po pierwsze będzie bezproblemowo działać, a dopiero na drugim miejscu wolałbym oczywiście jakość wyższa niż niższą, ale w Viaplay problem zaczyna się od 55 cali w górę. Tam rozdzielczości trochę brakuje. I liczę, że może to poprawią. Ale przede wszystkim liczę, że wszystko działa, że nie wywala z apki ani nie tnie. I, że mam dostęp do tego co mnie interesuje. Są serwisy jakościowo lepsze, ale co z tego jak nie mają oferty.

Wszystko zweryfikuje rynek,  ale popieranie piractwa jako metody, żeby za nic nie płacić jest niestety bardzo słabe. I apeluje do tych osób aby nie wypowiadały w temacie jakości. Bo nie możecie jej oczekiwać.

 

Bez przesady, nie za darmo tylko w cenie adekwatnej do produktu.

Dla mnei osobiście to zmiana na gorsze. Teraz miałem wszystko na jendym poziomie, a teraz trzeba zmieniać żródła, zmieniać pilota bo używam MI Boxa, odpalać jakąś aplikację.

Komfort oglądania i jakość wszystko na gorsze, a jeszcze cena kosmiczna jak za jedne rozgrywki. W UPC za paczkę Canal+ płacę 35 zł miesięcznie także za Bundesligę pokazywaną

w takiej formie mógłbym dać maksymalnie 10 zł.

 

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kornerek napisał:

Odnośnie jakości zalogowalem się i ja ,w końcu jutro lewy vs halland. To trzeba zobaczyć ...Samsung tizen 55q70 z 3metrow wiem ,że to nie 4k, odpaliłem dziś powtórkę meczu herthy i na początku zobaczyłem tragedię po chwili się wyostrzyło i muszę przyznać da się to oglądać .Wiadomo euro w tvp4k podniosło oczekiwania .Ale wczoraj widziałem w kablówce Tottenham z city i tam obraz był gorszy mdły nieostry tu jest lepszy ...Czy warty 34zl każdy mierzy swoją miarą .Sporo ludzi rzeczywiście może się jakością zaskoczyć  ale bez przesady że to jakaś tragedia ...Może jak idzie mecz na żywo to wtedy jest gorzej póki co nie widziałem ....Polecam sprawdzić naocznie sam po waszych wcześniejszych wpisach myślałem że jest dużo gorzej ...

Założylem konto,na kompie 17'' i wyborze najwyższej jakości,super wyglada jak w TV,piszę poważnie,na automatycznej -kaszanka.

Dopiero wieczorem zaloguję się na smarta,czy jest możliwosć ustawienia jakości niska-wysoka na tej apce ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...