Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W serialu The Good Doctor nie działa. Nie da się wyłączyć napisów. Cztery sezony oglądałem na Netflixie ale piątego tam nie ma, jest za to na Viaplay. No i z tego co widzę to nie można tam wyłączyć napisów. Odpaliłem na próbę inny serial, pierwszy z brzegu i tam normalnie ta opcja jest dostępna. 
No cóż, trzeba oglądać przez Kodi 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyłem Viaplay na Android TV.

Na pasku na dole pojawił się napis, że obecnie użytkownicy z Chromecast mogą mieć problemy i należy skorzystać z innego urządzenia...

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lakiman napisał:

Na pasku na dole pojawił się napis, że obecnie użytkownicy z Chromecast mogą mieć problemy i należy skorzystać z innego urządzenia...

 

 

"Splot nieoczekiwanych okoliczności" alias "Seria niefortunnych zdarzeń,następne pokolenie"

Inne urządzenie...może chodzi o gogle i rzeczywistość wirtualna😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tyrla napisał:
 podczas meczu Bayernu wyskoczył komunikat "coś poszło nie tak ".

Raz lekkie ściny poza tym w KODI wszystko OK.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, domin107 said:

Można was prosić, żebyście jutro dali sobie spokój z komentarzami "działa u was viaplay" itp. ?

 

Tu zgłaszajcie jak coś https://uokik.gov.pl/

Po co skoro uokik wszczął już postępowanie wyjaśniające? Kolejne zgłoszenia nie wpłyną na już rozpoczęta sprawę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2022 o 20:00, czerstwy napisał:

 

To podratulować jak odpowiadają serwisy nawet w 25 klatkach😂

Biorąc pod uwagę że oglądam mało sportu, czesto gdzieś poza domem na smartfonie to akurat mi to nie przeszkadza.

W dniu 27.09.2022 o 16:37, Adamus napisał:

@diabeu

Na jakim tv czy przystawce oglądasz ?

Viaplay oglądam głównie na aplikacji na tv LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można was prosić, żebyście jutro dali sobie spokój z komentarzami "działa u was viaplay" itp. ?
 
Tu zgłaszajcie jak coś https://uokik.gov.pl/
A co chcesz wprowadzić cenzurę na forum? Po to są odpowiednie tematy, żeby pisać o tym. Nie musisz czytać.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, diabeu napisał:

Biorąc pod uwagę że oglądam mało sportu, czesto gdzieś poza domem na smartfonie to akurat mi to nie przeszkadza.

Viaplay oglądam głównie na aplikacji na tv LG.

Skoro oglądasz mało sportu to po co się wypowiadasz na temat jakości i że jest ona odpowiadnia? W sumie oglądając na smartfonie sport🤣 Można być zadowolonym włącz na 65 cali i dopiero sie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mrozio11 napisał:

W serialu The Good Doctor nie działa. Nie da się wyłączyć napisów. Cztery sezony oglądałem na Netflixie ale piątego tam nie ma, jest za to na Viaplay. No i z tego co widzę to nie można tam wyłączyć napisów. 

To ja mam znowu inaczej. Z ciekawości odpaliłam ten 5 sezon na Nvidii shield tv pro z Androidem 11 gdzie wcześniej oglądałam go już na Apple TV 4K.

Domyślnie odpala polskiego lektora na nvidii a napisów nie da się w ogóle włączyć. 

Ps. na apple tv - napisy są i można je włączać/wyłączać 
 

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacji typu przepraszamy za usterki na ekranie też zapewne im Viaplay zakazał dać 😂.
Fakty są takie, że nikt tego tam na miejscu nie kontroluje czego przykłady pojawiają się co jakiś czas - chociażby ostatnio Novelas+ nadawane w złym formacie obrazu przez długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...