Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, bgmnt said:

Dźwięk nie idzie za szybko, tylko masz problem ze sprzętem i już wielokrotnie o tym pisało Ci wiele osób.

Z którym sprzetem powiedz w takim razie :) skoro na deku nie ma przesunięcia, ba- dźwięk rozjeżdża się różnie: bardziej na meczu, mniej w studio. Widocznie tak znakomita aplikacje zrobili na webos 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bgmnt napisał:

Z tym na którym oglądasz. Co mecz piszesz, że jest opóźnienie i za każdym razem inna osoba pisze Ci, że nic takiego się nie dzieje...

Ciekawe- poza tobą jakoś nie kojarzę innych osób :) widocznie za tani tv jak już tu pare osób sugerowało i cudowna apka viaplay nie radzi sobie 😂 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW Po pierwsze nie wiem co to ma mieć do rzeczy. A po drugie bardzo proste - tym, że satelita w przeciwieństwie do OTT nie buforuje kilkanaście sekund do przodu?

Swoją drogą, że największy fan C+ zaorał nieświadomie te opowieści o 90 sekundach opóźnienia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest ta za każdym razem „inna osoba”? 😂

Jakos wcześniej linia obrony paru osób była ze przecież „inne stacje tez miały problemy często z synchro dźwięku ze stadionu” a teraz widzę ze już zaprzeczanie :)

problem jest na apce webos, ale nie z każdym meczem: wczoraj np niemiecka leciała dobrze. Ba, właśnie skonsultowałam z inna osoba co tez ogląda na webos i potwierdziła problem z dźwiękiem. 
Bez odbioru :)

Edytowane przez Kiler
Nie obrażamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utede To jest jeden przykładowy wpis, gdzie zostałeś skorygowany nie tylko jak twierdzisz, przeze mnie. I nie dotyczy to transmisji ze stadionu tylko ze studia.

Więc rzeczywiście daruj sobie już ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Delta21 napisał:

To ja mam znowu inaczej. Z ciekawości odpaliłam ten 5 sezon na Nvidii shield tv pro z Androidem 11 gdzie wcześniej oglądałam go już na Apple TV 4K.

Domyślnie odpala polskiego lektora na nvidii a napisów nie da się w ogóle włączyć. 

Ps. na apple tv - napisy są i można je włączać/wyłączać 

W przeglądarce i Kodi jest wszystko w porządku także problem raczej aplikacji dla Android.

 

Godzinę temu, Delta21 napisał:

@utede chyba jednak u Ciebie jest coś nie tak. 
Odpaliłam Viaplay na LG i nie mogę potwierdzić, że w dźwięku jest jakikolwiek rozjazd :)

Ja też podczas krótkich testów nie stwierdzam rozjazdu, ale spróbuj pooglądać dłużej  i wtedy posłuchać jak jest z dźwiękiem.

 

 

Canal+ zaliczył dziś wpadkę co jest oczywiście godne pożałowania, a ja się zastanawiam, kiedy Viaplay transmitujący równocześnie dużo wydarzeń zafunduje nam Multi-Live. Nie na 8 ekranów jak jakieś postępowe i drogie DirecTV, ale skromnie na 4 jak ma Canal+Online.

 

Multi-Live.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj BVB - Koln  na canal + online   .... pomijam już ze  strema z ponad 2,5 min  opóźnieniem  względem sofascore .Ale czy w przerwie meczu  gdzie było studio też mieliście opóźnienia  i  ruch warg   gilewicza i prowadzącej w ogóle nie zgrywał sie z tym co mówili ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...