Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, NobelM napisał:

Myślę, że odpowiedź "NIE" na pytanie "czy ocenia się pozytywnie jakość transmisji", nie jest równoznaczna z anulowaniem subskrypcji.

Sam jestem tego przykładem - odpowiedziałem "NIE" i zamierzam płacić te 34zł (bo ważniejsza jest dla mnie możliwość oglądania BL z polskim komentarzem bez kombinacji, z nadzieją na poprawę jakości w przyszłości, niż brak takiej możliwości).

BTW. Napisałem do supportu Viaplay z zapytaniem czy poprawią jakość (bo ciężko się ogląda 720p na 55" wzwyż) i czy planują w przyszłości wprowadzić możliwość cofania/pauzowania na Smart TV Samsung (Tizen) ;)

Po otrzymaniu odpowiedzi ,napisz proszę co Ci napisali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

Na Android TV (Play Now Box TV) również nie ma takiej możliwości :)

Właściwie to chyba nigdzie nie ma takie możliwości. To jest automat. Ja widzę rozdzielczość, bitrate, fps w czasie rzeczywistym stąd wiem na jakim profilu jakościowym jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zuzia napisał:

Właściwie to chyba nigdzie nie ma takie możliwości. To jest automat. Ja widzę rozdzielczość, bitrate, fps w czasie rzeczywistym stąd wiem na jakim profilu jakościowym jestem.

Nie no,na kompie jest możliwość wyboru,,najwyższa,średnia jakość i automat .

U Ciebie tego nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adamus napisał:

Nie no,na kompie jest możliwość wyboru,,najwyższa,średnia jakość i automat .

U Ciebie tego nie ma ?

W przeglądarce tak, ale w apce nie ma. Przynajmniej ja nie znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Umek napisał:

Co to dokładnie znaczy że dla kogoś jest ważne obejrzenia Bundesligi z polskim komentarzem..tzn. Że musza Ci jeden z drugim mówić co się dzieje na boisku? Wiec na żywo na stadionie też nie bardzo co?

To znaczy dokładnie to, co znaczy. Ktoś lubi muzykę poważna, a ktoś inny oglądać Bundesligę z polskim komentarzem, bo w cenę jest także wliczony polski komentarz... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Umek napisał:

Co to dokładnie znaczy że dla kogoś jest ważne obejrzenia Bundesligi z polskim komentarzem..tzn. Że musza Ci jeden z drugim mówić co się dzieje na boisku? Wiec na żywo na stadionie też nie bardzo co?

To znaczy, że ważne jest oglądać z polskim komentarzem. Tyle lat istnieją transmisje i jakoś ludzie, którzy oglądają mecze bez komentarza albo w innym języku są w zdecydowanej mniejszości. Ja np. często oglądam mecze w tle, przy polskim komentarzu (ew. angielskim) mogę robić coś innego a wiem co się dzieje na boisku i kiedy warto zerknąć. 

To, że Tobie nie jest potrzebny komentarz nie oznacza, że inni mają podobnie. 

 

Problemem większości marudów na tym forum jest to, że uważają swoje przyzwyczajenia za przyzwyczajenia wszystkich. To co oni preferują, mają preferować wszyscy. Co dla nich jest nie tak, ma być nie tak dla każdego. Bo tak.

 

 

Niech każdy ogląda sobie jak chce i nikomu nic do tego. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tyrla napisał:


Jakoś w sobotę w meczu 2. Bundesligi nie było polskiego komentarza tylko dźwięk ze stadionu emoji16.png

Ale kwestia nie dotyczyła tego ile meczów ma ten polski komentarz, bo większość go ma, a ten 1 można traktować raczej jako ciekawostkę, a tego, że ktoś lubi oglądać BL z polskim komentarzem i akurat tam znajduje spotkania po polsku. I także za to się płaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Umek napisał:

Co to dokładnie znaczy że dla kogoś jest ważne obejrzenia Bundesligi z polskim komentarzem..tzn. Że musza Ci jeden z drugim mówić co się dzieje na boisku? Wiec na żywo na stadionie też nie bardzo co?

Akurat na mecze (Jagi akurat) chodzę regularnie na stadion. Co do reszty: Potrzeby ludzi są czasami różne od Twoich. Zrozum to i uszanuj.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umek ... zapomnij o opcji wyłączenia komentatorów. Kiedyś nc+ reklamowała się że na meczach ekstraklasy jest możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej (komentator, odgłosy stadionu) i trwało to dokładnie 3 kolejki.

Zrobili ankietę na fb i się okazało że prawie 70% oglądających wybrała opcje (odgłosy stadionu) Wycofali się z tego od razu po ankiecie i tłumaczyli problemami technicznymi :)

Obstawiam że te 30% co oglądała z komentarzem nie wiedziała o opcji przełączenia ścieżki :)

Też bym zapłacił dodatkowo za możliwość ścieżki "odgłosy stadionu" u naszych operatorów jest wręcz mania wyciszania odgłosów stadionu :) co by posłuchać ekspertów :)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie na tel było ok, po przeniesieniu się na tv nie było niespodzianki, czyli słabiutko. U mnie już temat nie wzbudza emocji, już wszystko zostało napisane. Będę sprawdzał co jakiś czas czy poprawią jakość i jakie dają komunikaty odnośnie ilości subskrypcji 🙂

 

PS. Co do zagranicznego komentarza to kwestia gustu, dla mnie najlepsi komentatorzy to byli Peter Drury, Steve Banyard, Jim Beglin, Jon Champion. Jeszcze ze dwóch było ale niestety po latach nazwiska mi się pozacierały. Nasi mogą im kawę do dziupli komentatorskiej nosić 🙂 Niestety od wielu lat nie miałem przyjemności panów słuchać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

To ta sama większość, co połowa forum jak to napisał : @tyrla jest nieprzyjemna dla mnie.
Do tej pory nie uzbieral 10 osób, by poprzeć swoją teorię.

Kurde dołączyłbym do tej 10, ale nie mogę😀 mimo iż nie kumam twego zachwytu nad jakością meczów.

Nie zdecydowanie nie dołączę.😁

Mało tego  zostanę z Viaplay jak poprawią stream i mają na to coś ze 27 dni.

Jak nie to bye bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tracer10 napisał:

zostanę z Viaplay jak poprawią stream i mają na to coś ze 27 dni.

Jak nie to bye bye.

Były informacje prasowe, że planują 4K w Polsce, ale nie wiem, czy się wyrobią w podanym przez Ciebie terminie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tracer10 napisał:

Kurde dołączyłbym do tej 10, ale nie mogę😀 mimo iż nie kumam twego zachwytu nad jakością meczów.

Nie zdecydowanie nie dołączę.😁

 

 

Czas ankiety minął , była do 17:00 dnia dzisiejszego.

Wynik:  5 osób. Tak wygląda połowa forum.

Tym samym kończę ten temat.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzący słup reklamowy bukmacherów, promotor boksu i znany jutuber w jednym, dostaje do skomentowania najlepsze mecze. Jeśli to będzie na stałe, to zobaczą moje pieniądze jak świnia niebo. Wydawałoby się, że fajna ekipa, ale tego typa nie trawię za promowanie patologii, którą jest bukmacherka (tak jak alkohol czy tłuste żarcie podczas meczu).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...