Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się tutaj z @Frontowiec. Święta mają być okresem wspólnych rodzinnych przeżyć, kolacja wigilijna tym bardziej. A jak wiemy, polityka jest częstym powodem do kłótni i zepsucia bożonarodzeniowej atmosfery.

Więc Wiadomości potrafią dopasować tematy do okoliczności w danym dniu i nie chcą doprowadzać do wyżej wymienionego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że widzowie "W" wiedzieli o fakcie,że część posłów będzie pełnić dyżury w Sejmie. 24 Grudnia nic  specjalnego się nie wydarzyło, lepiej,że nie mówią niż gdyby mieli w negatywny sposób po raz kolejny się do tego odnosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, lepiej jak niektóre istotne sprawy zostaną przemilczane? No, ciekawych doczekaliśmy się "Wiadomości".

Wiele istotnych spraw przemilczały "W" P. Kraśki. Protest trwa, nie zaczął się w Wigilię, nic specjalnego się w związku z nim nie wydarzyło. W sprawie Zygmunta Miernika też trwa protest od dawna i nie mówią o nim codziennie w serwisach informacyjnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje subiektywne odczucie, niekoniecznie zgodne z prawdą. Ja nie pamiętam sytuacji dotyczącej Sejmu, o której nawet nie było wzmianki. Wiadomości Kraśki, czy to ci się podoba, czy nie, miały wyższe standardy.

 

Zygmunt Miernik? Nie mam pojęcia, kto to jest. I pewnie większości też nie obchodzi. To nie jest istotna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita

Zygmunt Miernik to ten, który w czerwcu 2013 roku rzucił w sędzinę tortem za to, że ułaskawiła Czesława Kiszczaka. Po tym incydencie obecnie odsiaduje wyrok w więzieniu właśnie za rzucenie tortem w sędzinę, gdzie protesty w jego obronie zorganizowało stowarzyszenie ''Solidarni 2010'' Ewy Stankiewicz i Jana Pospieszalskiego.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ten Miernik, ani protest w Sejmie, który myślę (a nawet jestem pewien, widząc po większości użytkowników tego forum) że mało kogo obchodzi w święta, nie powinny być w te dni w "VV".To powinien być czas wolny od polityki.

Edytowane przez PozyNfm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie tyle jest kwestia tego, co jest istotne, a co nie, a raczej takiej tradycji, że w okresie świątecznym raczej nie daje się wiadomości politycznych w głównych programach informacyjnych, żeby dać trochę wytchnienia widzom, i moim zdaniem ta tradycja powinna być w miarę możliwości zachowana.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi Polsat? Tutaj jest temat głównego serwisu mediów publicznych. Nadużywanie władzy to jednak nie jest błahy temat. Ale jest niewygodny, dlatego został pominięty (wiadomo kto mianował prezesa TVP). I tym należałoby się martwić. A, nie jakimś zachowaniem schematu.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości uznały, że skoro "okupacja" trwa już jakiś czas, to nie ma sensu codziennie o tym przypominać, a zwłaszcza w okresie świątecznym. Jeśli ktoś chce, znajdzie ten temat w innych stacjach. Grunt to różnorodność. Czasy kiedy 3 główne serwisy szczekały tak samo skończyły się - to był dopiero PRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego nie można zrobić wyjątku? Wydawca Wiadomości z powodu jakiegoś schematu, ma widza decydować co jest ważniejsze?

Myślę że widzowie,jeśli już oglądają TV w Wigilię i święta,to oczekują w raczej tematów społeczno-świątecznych, a nie politycznych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dzisiaj w ''Wiadomościach'' to temat rosyjskiego gazociągu OPAL był ''jedynką'' pomimo, że w wielu serwisach informacyjnych ''jedynką'' były wichury w Polsce (ten temat był w ''Wiadomościach'' na samym końcu).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...