Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, piter7790 napisał(a):

Czy dziś nie mieli już nadawać ze studia z  Woronicza ?

Nadają. 

11 minut temu, lukas_k napisał(a):

Tak to powinno wyglądać zawsze, to jest właśnie rzetelne dziennikarstwo. Tylko łatwo uderzać w opozycję, ciekawe czy zrobiliby taką krytykę w przypadku obecnego rządu :P 

Właśnie to robią w Gościu 19.30. Mówią o tym, że nie było żadnej reakcji, nie obroniliśmy naszego terytorium. Krytyka rządu właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec to zagorzały zwolennik PiS. Kiedy oglądał dawne Wiadomości czułem się zażenowany tym faktem.Było mi za niego wstyd.  Pytałem czy to mu nie przeszkadza ale on nie potrafił tego zrozumieć, bo według niego tam była sama prawda,że za całe zło w Polsce odpowiada Tusk itd. We własnej rodzinie mam przykład jak skuteczna jest systematyczna propaganda. 

 

Teraz kiedy mam okazję to specjalnie włączam mu 19:30 ale on wcale nie chce tego oglądać.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest. Kolega mi opowiadał podobną historię o matce która oglądała propagandę w TVP, a teraz o 19:30 wychodzi słuchać Radia Maryja bo nie ma innej alternatywy. Zdaje się ta alternatywa już się pojawiła bo Republika zaczyna się pojawiać w lokalnych multipleksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przestawili wektor propagandy w drugą stronę i robią to samo co PiS. W tym materiale nic nie jest obiektywne: ani wybór przedstawionych faktów, ani opinii, ani dobór komentatorów, ani narracja prowadzącego. Co gorsza widz po obejrzeniu tego materiału nie jest ani odrobinę lepiej poinformowany na temat tego jakie koszty i problemy rodzi dla systemu elektroenergetycznego nadmiar energii z wiatru oraz czy i jak można je rozwiązać. Co więcej z powodu przedstawienia nadmorskiej gminy jako przykładu dla całego kraju widz jest sugestywnie manipulowany, że farmy wiatrowe w innych częściach kraju mogłyby mieć porównywalną sprawność.

 

 

 

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał o zakazanych filmach to jest zupełnie od czapy bo większość tych filmów była w tym roku na TVP Kultura co zostało sprawdzone. To akurat uważam za ogromną porażkę i wprowadzanie widza w błąd, a nie jakieś głupie czepianie czy wystąpił Stuhr w programie czy nie. Dlaczego miałby się nie pojawić jeśli wg tej listy jego film był zakazany? Co jest bzdurą bo "Fuks" już jutro w TVP i to wg ramówki starej ekipy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze wydanie 19.30 jest chyba najgorszym od początku. Oglądałem wszystkie na bieżąco, ale tylko w tym czułem, jakby większość tych materiałów wręcz najeżdżało albo na starą ekipę TVP, albo na PiS. Mam bardzo mieszane odczucia i mam nadzieję, że to tylko taki pojedynczy wyjątek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BizzareX napisał(a):

Już się zaczyna ta sama śpiewka. Właśnie oglądam 19.30, i już mamy materiał o filmach zakazanych w czasach PiS, i oczywiście komentarz męczennika młodego Stuhra, który był prześladowany przez PiS. 

Był też ciekawy materiał o tym że obok siedziby radia RMF FM (czyli na Kopcu Kościuszki w Krakowie) znaleziono kości mamuta. Czułem się jakbym oglądał „Kronikę" TVP3 Kraków a nie 19:30. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ipo napisał(a):

Ten materiał o zakazanych filmach to jest zupełnie od czapy bo większość tych filmów była w tym roku na TVP Kultura co zostało sprawdzone. To akurat uważam za ogromną porażkę i wprowadzanie widza w błąd, a nie jakieś głupie czepianie czy wystąpił Stuhr w programie czy nie. Dlaczego miałby się nie pojawić jeśli wg tej listy jego film był zakazany? Co jest bzdurą bo "Fuks" już jutro w TVP i to wg ramówki starej ekipy.

Dziwnym trafem na kilkuset aktorów, którzy wystąpili w tych niby zakazanych filmach, o zdanie proszą akurat ulubieńca TVN Stuhra?😂 Ciekawe czy 19.30 zrobi też jakiś reportaż, o jego tatusiu jadącym na bani?😆

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ipo napisał(a):

Ten materiał o zakazanych filmach to jest zupełnie od czapy bo większość tych filmów była w tym roku na TVP Kultura co zostało sprawdzone. To akurat uważam za ogromną porażkę i wprowadzanie widza w błąd, a nie jakieś głupie czepianie czy wystąpił Stuhr w programie czy nie. Dlaczego miałby się nie pojawić jeśli wg tej listy jego film był zakazany? Co jest bzdurą bo "Fuks" już jutro w TVP i to wg ramówki starej ekipy.

Otóż to. Brak słów. Odpadki z propagandy rodem z TVNu. Tak jak wyżej cytowałem p. Bosaka. KŁAMSTWA i propaganda bez zmian tylko w inną stronę.

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...