Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to coś jest spierd….

Ja bym pisał do HBO a przy okazji próbował coś w ustawieniach TV 

(to ze na jednym działa nie znaczy ze na innym czegoś nie trzeba) 

Nie mam Android TV bo oglądam przez Apple TV (na nim działa wszystko), wiec nie mam jak u siebie sprawdzić ;) 

Jestem ciekaw jak to się wyjaśni, bo może faktycznie to tylko chwilowa usterka po stronie HBO Max


 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach nic takiego nie znalazłem. Napisałem do nich ale nie wierzę, że coś pomogą poza radami w stylu zresetuj urządzenie. Zauważyłem, że po włączeniu filmu na dosłownie 1 sekundę na amplitunerze wyświetla się ikonka 5 głośników po czym przechodzi na stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rasheed napisał:

Zauważyłem, że po włączeniu filmu na dosłownie 1 sekundę na amplitunerze wyświetla się ikonka 5 głośników po czym przechodzi na stereo.

Mam dokładnie taki sam problem, HBO Max v. 52.10, TV Sony XR-65X90J (Google TV), optykiem z TV podpięty amplituner, dźwięk 5.1 nie działa, jedynie DD2.0.
NF, AP - DD5.1 działa przy takich samych ustawieniach TV. Napisałem do wsparcia HBO Max ale chyba trzeba czekać na nową wersję apki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem Reddit bo HBO MAX pojawiło się teraz w 15 krajach

1. Na dźwięk narzekają wszyscy. Niektórzy piszą, że raz mają Atmos, raz nie mają. Więc zakładać można, że to jakieś przejściowe problemy techniczne. Ponoć Disney też w kratkę chodzi/chodziło jeśli chodzi o dźwięk. To samo się tyczy 5.1

2. 25 klatek. Okazuje się, że WB wszystko na Europę dotychczas dystrybuował w 25 klatkach, bo w USA jest w 24. Ma to się zmienić teraz, skoro weszli na mocno w streaming

3. Wszędzie ten sam bałagan jeśli chodzi o przenoszenie bazy z HBO GO do MAX

4. Wszędzie to samo narzekanie, że mało tytułów. Chociaż w komentarzach przypominają o debiutach innych platform (co mało ludzi już pamięta) w tym najmocniej Disney, gdzie tam w ogóle była straszna bieda w ofercie. Obecnie Disney ma coraz więcej kontentu uzupełnianego na bieżąco, więc pewnie z czasem czeka to HBO jeśli chodzi o kontent przede wszystkim własny.

5. No i ogólnie wszyscy narzekają, że HBO MAX nie jest jeszcze dopracowany i trzeba poczekać na pełną funkcjonalność. A ile to potrwa - to nikt nie wie.

 

Ogólnie - nic nam nie pozostaje jak ubrać się w cierpliwość. Widocznie HBO MAX jeszcze jest w powijakach i niestety - za dużo tych problemów na start. Oby przyszłościowo było tylko lepiej.

Dajcie znać w komentarzach, gdy przynajmniej 5.1 się pojawi na waszych TV z Androidem ;)


Pzdr

Edytowane przez spotify
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, domin107 napisał:

Chodzi o to, że dopiero kilka godzin funkcjonują i pewnie będą dodawać w kolejne dni.

Chodzi o to, że mieli wiele miesięcy na przygotowanie się i wiele rzeczy powinno być dostępnych już w dniu debiutu. Szczególnie to co do nich po prostu należy i mają do tego pełne prawa.

 

21 godzin temu, domin107 napisał:

Niektórzy z was w we wrzątku kąpani.

A może Ty po prostu nie jesteś zbyt wymagający.

 

21 godzin temu, domin107 napisał:

Już chcecie, żeby jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko śmigało.

Tak, tak chcemy.

 

20 godzin temu, Globus903 napisał:

Niektóre klasyki jak Chojrak czy Ed Edd i Eddy były dostępne rano ale później zniknęły.

Wiesz może czy wszystkie odcinki były dostępne czy tylko wybrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

30 minut temu, spotify napisał:

 

Ogólnie - nic nam nie pozostaje jak ubrać się w cierpliwość. Widocznie HBO MAX jeszcze jest w powijakach i niestety - za dużo tych problemów na start. Oby przyszłościowo było tylko lepiej.

 ;)


Pzdr

 

Brak HBO MAX na SMAR  TV Samsung Q70

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam rozwiązałem problem z dźwiękiem na HBO max na Android TV. W ustawieniach dźwięku wybrałem styl dźwięku użytkownika, włączyłem dźwięk przestrzenny, Tryb Downmix również jest ustawiony na dźwięk przestrzenny. Następnie w opcji "Przetwarzanie dźwięku Dolby" wybrałem tryb filmu i od razu dźwięk w aplikacji działa, jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie się zalogować na telewizorze LG. Wprowadzam kod z telewizora na stronie HBO MAX, podaję kod aktywacyjny od CANAL+ i cały czas mi wyskakuje:

 

Ups, coś poszło nie tak

Spróbuj odświeżyć stronę lub przejść na inną stronę i przejść z powrotem.

 

 

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Solderowy123 Jaki TV i wersja Android? To innym może pomóc ;)

 

W każdym razie HBO MAX oficjalnie zamawia spin-off kinowego Batmana. Serial Pingwin, którego zagra Colin Farrell.

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/pingwin-powstanie-serial-hbo-max-batman-1646854082

 

A sam film Batman już zarobił 301mln na całym świecie w kinach. Byłem, polecam ;)

 

EDIT

Warner Bros dokonał dziś wielu ruchów dotyczących daty premiery niektórych filmów.

DC League of Super-Pets przesunięty z 20 maja na 29 lipca.

Flash przenosi się z 4 listopada do 23 czerwca 2023 roku.

Aquaman przenosi się z 16 grudnia do 17 marca 2023 roku.

Wonka przeprowadza się z 17 marca 2023 do 15 grudnia 2023.

Shazamie! Fury of the Gods przenosi się z 2 czerwca 2023 na 16 grudzień 2022

Meg 2: The Trench został ustawiony na 4 sierpnia 2023 roku.

 

Black Adam premiera 21 październik 2022

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam rozwiązałem problem z dźwiękiem na HBO max na Android TV. W ustawieniach dźwięku wybrałem styl dźwięku użytkownika, włączyłem dźwięk przestrzenny, Tryb Downmix również jest ustawiony na dźwięk przestrzenny. Następnie w opcji "Przetwarzanie dźwięku Dolby" wybrałem tryb filmu i od razu dźwięk w aplikacji działa, jak należy.

A wcześniej na innych apkach miałeś Atmos albo 5.1?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DMZ" to adaptacja komiksu Briana Wooda i Riccarda Burchiellego, zamówiona przez HBO Max. Serial będzie mieć premierę 17 marca

Akcja składającego się z czterech odcinków serialu limitowanego dzieje się w przyszłości, podczas drugiej wojny secesyjnej w USA. Manhattan zamienił się w strefę zdemilitaryzowaną (aka DMZ), zniszczoną i odizolowaną od reszty świata

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, spotify napisał:

@Solderowy123 Jaki TV i wersja Android? To innym może pomóc ;)

 

 

W moim przypadku jest to Toshiba i Android 9. Myślałem, że jak niby jest to budżetowy model, to i system operacyjny będzie taką "atrapą", ale myliłem się bo z tego co czytam, mój telewizor niczym nie odstaje droższym odpowiednikom.

 

8 minut temu, myk6414 napisał:


A wcześniej na innych apkach miałeś Atmos albo 5.1?

Tak. 

Może się nie znam, ale podoba mi się też to, że zaraz po uruchomieniu Dolby Vision obraz utrzymuje cały czas bardzo dobrą jakość. Może nic rewolucyjnego, ale jest to po prostu przepaść między HBO max, a tym co było na HBO:go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Sony będzie na HBO Max, więc tutaj wkleję ;)

 

Bullet Train to nowy film akcji w reżyserii Davida Leitcha, twórcy takich produkcji jak John Wick czy Deadpool 2. W obsadzie produkcji znajdują się  Brad Pitt, Joey King, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Masi Oka, Michael Shannon, Logan Lerman, Hiroyuki Sanada, Karen Fukuhara, Bad Bunny i Sandra Bullock. Premiera 15 lipca ;)

 

 

 

oraz finalny trailer Morbius. Premiera 1 kwiecień

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, enski napisał:

Licencja? Do czegoś co jest ich własnością od wielu lat?

Myślę, że to bardziej skomplikowane. 

 

Ale z drugiej strony jeśli teraz by teraz na premierę wrzucili absolutnie wszystko ze swojej bogatej biblioteki to co by wrzucali w nastepnych okresach ? Tylko nowości ? Musi być to trochę wymieszane. Tak może wymyślili.

 

Współczuję ekipie, która ogarnia oficjalny FP HBO na FB. Biedaki teraz wrzucają wszystkie informacje co zostało dodane. Kawał roboty.

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...