Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jakość będzie lepsza i zapowiadana cena się potwierdzi, to HBO znowu mi zaimponuje faktem, że dostosowuje ceny do konkretnych rynków, nie to co inny gigant tracący ostatnio na giełdzie. :)

@swordfishA dlaczego nie? Nie spodziewam się, że nagle wszystkie, nazwijmy to, niszowe tytuły znikną. HBO zawsze słynęło z różnorodności i mam nadzieję, że to się nie zmieni.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakość będzie lepsza i zapowiadana cena się potwierdzi, to HBO znowu mi zaimponuje faktem, że dostosowuje ceny do konkretnych rynków, nie to co inny gigant tracący ostatnio na giełdzie.
 
Jeśli komuś się wydaje, że HBO MAX i złapał pana Boga za nogi to jest w błędzie.  
Jeden serwis streamingowy dla maniaka filmowo/serialowego to zdecydowanie za mało. 
Trzeba mieć wszystkie serwisy by być ukontentowanym.  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie to akurat traci i AT&T (właściel HBO) - z tym, że oni z pułapu 24 dolców za akcję to nie mają za bardzo z czego jak i Disney (bardziej niż Netflix w ostatnich 6 miesiącach - 17% w dół wobec 13% dla NFLX)... ;)

Ja ogólnie akceptuje to 5 zł dopłaty za jakość 4K dla niektórych filmów (bo jak wiemy seriale dalej w HD) i lepszy bitrate.

Oferta roczna mnie średnio przekonuje, bo mam aktywne HBO GO 3-4 miesiące w roku. Przez resztę czasu nie ma tam co oglądać.

Seriale odcinek po odcinku itd to nie dla mnie, wolę poczekać aż uzbiera się cały sezon.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to tylko Twoje zdanie. Dobre filmy wolę oglądać w kinie, a na wszystkie dobre seriale i tak nie mam czasu.

Amazon ze względu na obecną ofertę poważnie rozważam na rok. Netfixa mam, ale mi wystarczy raz, max dwa razy w roku. HBO Max w ofercie rocznej za mniej niż 20 zł brzmi pięknie. Tylko czekam na lepszą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aandin napisał:

A rozumiesz, że 50%  z 29,99 to 15 zł?

Wynika to chyba z ceny...już na starcie u nas cena jest tak niska że nie mogą zejść do 15 zł. Choć taki Amazon zszedł z ceną do 4 zł za mc . No ale jak się popatrzy w jaki sposób oni to aktualizują to ..tak ta usługa jest warta koło 5 zł choć szacunek mimo wszystko. Nie jest tak że tam nic nie ma. Wracając do HBO Max cena jest dobra a promocja sprytna wiele osób zostanie przez to i z nimi na dłużej . No i premiera po 45 dniach w kinach to jest przełomowa zmiana. 

Godzinę temu, swordfish napisał:

Bo Gutek Film i Nowe Horyzonty tworzą własny serwis vod, więc tam mogą zabrać swój repertuar i przestać się nim dzielić z innymi nadawcami. Stąd moje obawy.

Gutek to po pierwsze bardzo szkodliwy twór. Mają tak naprawdę wszystkie ambitne filmy że świata z bardzo słaba dostępnością w internecie. Wręcz ich działalność zachęca do piractwa. A filmy maja genialne.ps a  vod  z filmami od Gutka we współpracy z "nowe horyzonty" to po prostu nieprzyzwoicie droga rzecz. 

 

Edytowane przez Kaz.699
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Jeśli komuś się wydaje, że HBO MAX i złapał pana Boga za nogi to jest w błędzie. emoji14.png 
Jeden serwis streamingowy dla maniaka filmowo/serialowego to zdecydowanie za mało. 
Trzeba mieć wszystkie serwisy by być ukontentowanym.  8)
 

Pytanie tylko - kiedy znaleźć czas na to wszystko? Ostatnio mam wrażenie, że za niektóre serwisy płacę, a i tak ich nie oglądam. A ogólnie rzecz biorąc nie lubię płacić za coś z czego i tak nie korzystam. 

Czas chyba zastanowić się nad sensem subskrypcji. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, k05 napisał:

Pytanie tylko - kiedy znaleźć czas na to wszystko? Ostatnio mam wrażenie, że za niektóre serwisy płacę, a i tak ich nie oglądam. A ogólnie rzecz biorąc nie lubię płacić za coś z czego i tak nie korzystam. 

Czas chyba zastanowić się nad sensem subskrypcji. 

Dokładnie niedawno odkryłem ciekawa zależność, w Amazon za 50 zł za rok korzystałem ostatnio równie  często jak z innych serwisów za 30 zł wzwyż za mc. Tego w ogólnym rozrachunku  jest zdecydowanie  za dużo i za mało w tych serwisach jest naprawdę  wartościowych rzeczy. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kingofsouth napisał:

Jest rozwiązanie. Bardzo proste lecz wymagające pewnych wyrzeczeń,  a by się przydało niektórym na forum :P

Wystarczy dostać bana na miesiąc od forum i uwierz mi, że życie nabiera innego znaczenia.  8)

Nadrobisz wszelakie zaległości filmowo/serialowe a przy okazji można odkryć co więcej jak pisanie co się zjadło na śniadanie lub obiad :P;)

Polecam przeżyć to. Nie róbcie teraz wielkich oczu, tylko pomyślcie nad tym.  

 

 

Nie musisz mi tego tłumaczyć. Ja i tak loguje się tutaj maksymalnie kilka razy w tygodniu na max kilka minut. Wyłączając robienie rozpisek. 

Więc Twoja rada i tak się nie przyda. 

 

20 minut temu, Kaz.699 napisał:

Dokładnie niedawno odkryłem ciekawa zależność, w Amazon za 50 zł za rok korzystałem ostatnio równie  często jak z innych serwisów za 30 zł wzwyż za mc. Tego w ogólnym rozrachunku  jest zdecydowanie  za dużo i za mało w tych serwisach jest naprawdę  wartościowych rzeczy. 

 

A do tego jeszcze dookoła te "artykuły polecające", ktore "na pół kilometra" przypominają jakoś "kryptoreklamę". 

17 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał:

@kingofsouth ma być migracja kont HBO Go do HBO Max. Partnerzy HBO mają się kontaktować z abonentami i przedstawiać szczegóły

Pisałem już o tym pół roku temu. To samo co w USA. Żadna niespodzianka. 

10 godzin temu, Kiler napisał:

@aandin: W Polsce będzie 33% zniżki na cały okres jeśli ktoś zarejestruje się do 31.03. Póki co bez takich fajerwerków jak w krajach nordyckich i Hiszpanii. ;) 

Bo w Polsce cena bazowa jest mniejsza niż w Hiszpanii. Gdyby mieli zastosować taką promocje jak u nich czyli -50% to subskrypcja kosztowała by tylko 14,99 zł już bez przesady. Cena i tak jest bardzo fajna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darius010 napisał:

Jak działa HBO Max na Mi Box S? 

Działa dobrze, o czym już pisałem.

Na Play Now Boxie również dziala dobrze.  Na konsolach (PS5/Xbox Series S)  dziala, bez zastrzeżeń.

Na moim Tizenie 2017 nie napisze jak dziala z dwóch przyczyn, mam region TV ( UK ) z racji ze uzywam apke Disney+ , a druga to nie wiem czy na ten model jeszcze jest wsparcie HBO ;)

 

Przed zmiana regionu miałem HBO GO teraz nie ma takiej aplikacji. Bo jak wiecie w UK/ DE Sky ma treści HBO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...