Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś widziałem się z miejscowym technikiem, i tak jak wcześniej wspominał, że redukcja analogu 1 kwietnia, tak i tym razem powiedział, że ma to się odbyć 1 kwietnia.

Należy mieć na uwadze, że  1 i 2 kwietnia to Wielkanoc, więc tak naprawdę redukcja analogu  albo będzie miała miejsce 30 marca (piątek), 31 marca (sobota) albo 3 kwietnia (wtorek) po świętach. Redukcji analogu dokona w danej lokalizacji miejscowy technik.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilmBox Premium - 54 oraz FilmBox Extra HD - 55, pozostałe masz w MaxBoxie.

Trochę to dziwne żeby kanał filmowy i to PREMIUM był w SD. W życiu nie kupiłbym TERAZ np. Canal+ gdyby nie był HD. Na dużym tv to już byłaby straszna męka... 

Edytowane przez peterix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuro_wrw_gang  W skład pakietu "Filmbox Extra" wchodzą kanały: 54. Filmbox Premium, 55. Filmbox Extra HD, 58. Filmbox Action, 59. Filmbox Arthouse HD.

Kanały Filmbox Action oraz Filmbox Arthouse HD są dostępne tylko w tych lokalizacjach gdzie była już cyfryzacja, czyli redukcja analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się kończy 30 kwietnia i w BOKu nie mogłem złożyć wypowiedzenia, bo im w systemie wskoczy miesięczny okres wypowiedzenia i za kwiecień bym zapłacił karę. Tłumacze gościowi, że nic nie chcę zrywać, a on się tylko uśmiecha, że mnie doskonale rozumie, ale nic nie może zrobić. Mam wysłać wypowiedzenie listem do nich do biura to wtedy będzie ok, ale jak mu dzisiaj  to dam do rąk to będzie kara. :mrgreen: Gdzie tu kurna logika ? Mam przyjść w marcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie można wysłać do lokalnego BOK, nie musi to być za od razu Gdynia (to informacja dla tych spoza Gdyni). To nie ma moim zdaniem znaczenia. I tak zostaje to przekazane systemem dalej, Dzwonią przeważnie z Kalisza. Po drugie list polecony priorytetowy kosztuje 6,80 zł a list polecony ekonomiczny 5,20 zł, nie jest to chyba jakiś duży wydatek. W moim wypadku do BOK w Łomży mam aż 60 km, więc dla mnie lepiej jest wysłać list niż tracić więcej pieniędzy na paliwo czy PKS. Poza tym swoje też w BOK trzeba odstać.

 

Ja wysyłałem ostatnio listownie wypowiedzenie na wszystkie usługi, Internet kończył mi się w marcu, WiFi w kwietniu, MaxBox w czerwcu. Oczywiście trzeba napisać na wypowiedzeniu kiedy jaka usługa się kończy i nikt od nich nie robi problemu. Uzyskałem swoje to co chciałem, zrównali mi na wszystko terminy i będę płacił od marca o około 40-45 zł mniej.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi - jak słusznie przewidywałem - nic już nie upuścili. Zwiększyli jedynie neta, ale cena pozostała ta sama co wcześniej. Z resztą konsultantka doskonale orientowała się odnośnie konkurencji w mojej lokalizacji (czyli brak innych kablówek), stąd twardo stała przy swoim. Co poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co mam w podpisie + FilmBox .Umowa na 2 lata .Kwota 99 PLN.20 PLN mniej niż do tej pory.1 kwietnia kolejne miasta z redukcja analoga w tym moja lokalizacja.

 

Super oferta  :wink:

 

Ps. Podobna do mojej. Z tym, że ja bez Fun Clubu ale z netem 120 płacę 90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...