Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Gubienie pakietów lub skacząca moc na sygnale. Miałem jedno i drugie

 

W pierwszym przypadku:

Reklamuj, choć możesz się odbić od ściany słuchając co wygadują na infolinii

'proszę podłączyć po kablu' lub przyjdzie technik z własnym laptopem i zrobi speedtesta na stronie multimedii po czym stwierdzi, że wszystko ok :)

 

Musisz za wszelką cene sprawić aby sprawe przekierowali do gościa który jest adminem sieci (nie technikiem od kabelków) w danym rejonie.

 

W drugim przypadku podczas zrywu warto zalogować się na modem i sprawdzić poziom sygnału jak dojdzie do zerwania: http://192.168.100.1/Docsis_system.asp

U mnie skakała moc na uploadzie z 48dbmv do 52-54dbmv następował zryw transamisji i po 5sekundach moc wracała do normy na 47-48dbmv i internet wracał.

 

Przyszedł technik, wyregulował sygnał na stałe 45-45,5dbmv i jest spokój.

Wejdę na tą stronę jak zacznie się zawieszać internet bo jak działa to nie mogę wejść. Ale oglądając teraz Bonda w MultimediaGo nie raz słychać jak zawiesza się głos.

Ja mam dziś tak: http://www.tinypic.pl/e1pphfo0mk3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadałem się z chłopakami i mam nieograniczone wysyłanie, wcześniej przerabiałem romy na telefony i dużo wysyłałem więc mi na tym zależało. Teraz to "prawie" jest nie wykorzystywane Czasami coś jeszcze działam, ale w ograniczonym zakresie

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dostałem pierwszy telefon po złożeniu wypowiedzenia z ofertą:

max box + net 60 + eleveny + pvr = 74 pln albo to samo z modułem cam za 65 pln.

 

Czy ktoś się orientuje, czy tv samsung f5500 obsłuży moduł cam ci+ ?? Na chacie samsunga gość pisał, że ten model ma niby ci+ ale w sumie nie dał gwarancji że to będzie działać. Ktoś coś wie nt. temat?

 

No i czy to dobra oferta czy coś da się ugrać?

 

Obecnie mam max box + net 60 + eleveny + pvr + c+ za 84 pln

Edytowane przez yoodash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dostałem pierwszy telefon po złożeniu wypowiedzenia z ofertą:

max box + net 60 + eleveny + pvr = 74 pln albo to samo z modułem cam za 65 pln.

 

Czy ktoś się orientuje, czy tv samsung f5500 obsłuży moduł cam ci+ ?? Na chacie samsunga gość pisał, że ten model ma niby ci+ ale w sumie nie dał gwarancji że to będzie działać. Ktoś coś wie nt. temat?

 

No i czy to dobra oferta czy coś da się ugrać?

 

Obecnie mam max box + net 60 + eleveny + pvr + c+ za 84 pln

Pytanie, od kiedy w Multimedii są moduły CI+? Z tego co się orientuję, to mieli moduły czterech marek i wszystkie były CI nieparowane. Np. mnie się trafił Neotion CI CAS7 i mój telewizor(Philips serii 8 z 2012r.) sobie z nim nie radził, chociaż był na liście obsługiwanych TV. Pojawiały się częste artefakty, zakłócenia obrazu itp. Technik z Multimedii twierdził, że chyba trzeba przeczyścić styki w TV;) Jednak kiedy wyczytałem tu na forum, że te moduły są nieparowane, to kupiłem za 40zł starszy, używany moduł Conax Smit, przełożyłem kartę i działa bez problemów od ponad 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM używa modułów CI , według mojej wiedzy CI+ nie są stosowane przez MM.

Jeśli chodzi o współpracę samego modułu CI+ z TV Samsunga F5500, to raczej nie powinno być kłopotu.

W wątku o UPC na stronie 245 ktoś pisze, że w TV Samsunga serii F6640, a więc z tego samego roku, używa modułu CI+ i nie ma problemu : https://forum.satkurier.pl/topic/13293-upc/page-245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info odnośnie telewizorów.

 

A tak z innej beczki: dziś znowu telefon  z DUKu i ta sama śpiewka tzn. max box + eleveny + net60 z modułem za 65 pln.

pani nieugięta zejść z ceny. Ktoś ostatnimi czasu przerabiał przedłuzenie umowy? Dają c+ albo hbo jeszcze testowo, i na jaki okres?

 

Cena była by ok, jakby dołożyła hbo i hd. Takie jest moje zdanie. Co sądzicie?

Edytowane przez yoodash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoodash

Cena w sumie nie jest zła...

Co do negocjacji, ja też dzisiaj miałem rozmowę. Dwóch znajomych też negocjowało (coś na moje osiedle dzisiaj padło). Nie chcą coś za bardzo zejść z ceny. Ja rozmawiałem długo z bardzo miłą i kompetentną panią z DUK. Było miło, ale tak jak napisałeś była nieugięta i nie chciała zejść z ceny. Powiedziała (znajomi mieli to samo), że nie ma w tej chwili np. Canal plus za zero złoty w promocji testowo. Różnie z tymi promocjami bywa - tak powiedziała. Na początku roku było lepiej... Ja w sumie jestem można powiedzieć zadowolony. Od 01.03.2018r. nowa umowa (aktualna była jeszcze na dwa miesiące) to co w podpisie - w niższej cenie. Także nie jest źle.

Przy okazji miła pani powiedziała, że przejęcie MM prze UPC nie jest do końca wyjaśnione i załatwione. Negocjacje trwają...

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoodash

Cena w sumie nie jest zła...

Co do negocjacji, ja też dzisiaj miałem rozmowę. Dwóch znajomych też negocjowało (coś na moje osiedle dzisiaj padło). Nie chcą coś za bardzo zejść z ceny. Ja rozmawiałem długo z bardzo miłą i kompetentną panią z DUK. Było miło, ale tak jak napisałeś była nieugięta i nie chciała zejść z ceny. Powiedziała (znajomi mieli to samo), że nie ma w tej chwili np. Canal plus za zero złoty w promocji testowo. Różnie z tymi promocjami bywa - tak powiedziała. Na początku roku było lepiej... Ja w sumie jestem można powiedzieć zadowolony. Od 01.03.2018r. nowa umowa (aktualna była jeszcze na dwa miesiące) to co w podpisie - w niższej cenie. Także nie jest źle.

Przy okazji miła pani powiedziała, że przejęcie MM prze UPC nie jest do końca wyjaśnione i załatwione. Negocjacje trwają...

Dzięki za info.

 

Prześledziłem to forum z kilkadziesiat stron wstecz i pojawiały się posty, ze ktoś dostał np. maxbox+eleven+hd+hbo+net60 za ok. 60 pln.

 

Ja do tego, co mi oferują za 65 chcę hd i hbo chociażby na 6 miesięcy, ewentualnie multimedia go.

Co niektórzy tutaj pisali, że dostali jeszcze telefon, ileś tam minut, multiromy i takie tam. Mnie to nie potrzebne. Nawet zamiast dekodera wolę moduł bo jest taniej.

 

 

ps. Za ile to co w podpisie będziesz płacic?

Edytowane przez yoodash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 zł.

Wiesz, wszystko zależy od indywidualnej rozmowy. Kolega otrzymał taką ofertę jak Ty i HBO na kilka miesięcy ( nie pamiętam dokładnie na ile).

Z tego wynika że się pogorszyło. Tak jak pisałem, że śledząc posty kilka miesięcy wstecz oferty były lepsze.

Może to kwestia tego, że ma nie być przejęcia przez upc przynajmniej w Gdyni. Info w boku kilka dni temu. Chyba, ze te panie w okienku g... wiedzą :)

Ktoś przedłużał umowę na dniach na wypowiedzeniu? Co ugraliscie w cenie powiedzmy ok.  60 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wszystko zależy jak to napisałeś od "bajerki", choć moja trwała b. długo...

 

yoodash

Tak jak wyżej napisałem kolega dzisiaj dostał taką ofertę jak Ty. Oczywiście po wypowiedzeniu, drugi ze znajomych zresztą bardzo podobnie, też po wypowiedzeniu.

 

Trzy negocjacje w dniu dzisiejszym z różnymi osobami z DUK, wszystkie po wypowiedzeniu...

 

Dodam, że pani z którą rozmawiałem była bardzo dobrze zorientowana co do konkurencji w mojej miejscowości i ich ofertach cenowych.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wpływ ma na to lokalizacja i oferta konkurencji, bądź jej brak...

w gdyni na moim osiedlu nie ma konkurencji i oni to doskonale wiedzą. mm ma monopol

Dokładnie, wszystko zależy jak to napisałeś od "bajerki", choć moja trwała b. długo...

 

yoodash

Tak jak wyżej napisałem kolega dzisiaj dostał taką ofertę jak Ty. Oczywiście po wypowiedzeniu, drugi ze znajomych zresztą bardzo podobnie, też po wypowiedzeniu.

 

Trzy negocjacje w dniu dzisiejszym z różnymi osobami z DUK, wszystkie po wypowiedzeniu...

 

Dodam, że pani z którą rozmawiałem była bardzo dobrze zorientowana co do konkurencji w mojej miejscowości i ich ofertach cenowych.

Ja jestem po wypowiedzeniu. Pani brnie w zaparte. powiedziała, że lepszej oferty nie dostanę. Więc podziekowałem. Czekam na rozwój wydarzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...