Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

625-600-366

czy zna ktoś takie połączenie -ponoć multimedia dzwoni-lub jak piszą jej podwykonawca,cytaty z jednej storonki:

 

wygląda na to, że ich (ich, czyli telemarketerów Multimedia) system motywacyjny (premiowy) polega na ilości połączeń "odebranych", bo, mimo iż odebrałem dzisiaj dwukrotnie - nikogo po drugiej stronie nie było. ani be, ani me, rozłączyli się. dodam, że w tym tygodniu jest to połączenie nr 5?6? dzisiaj na pewno 3 (jednego nie odebrałem) jakoś ta

 

To Multimedia. Nie ma takiego numeru jak dzwonisz. Na infolinii nic nie wiedzą :)
Złodziejstwo. Jakiś podwykonawca.

 

Wydzwaniają po parę razy dziennie

 

mam ich zablokowanych więc widzę że staja na głowie zeby sie dobić do mnie bo tylko po raportach widze 20 nieodebranych

 

 

 

 

Po odebraniu telefonu nikt się nie odzywa. Dzwoni kilka razy dziennie.

-mieliście konkretnie od nich takie połączenie?

​dzwoni już drugi raz dzisiaj do mnie i rozłancza się zaraz po podniesieniu słuchawki...

Edytowane przez m-mediol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też tak macie, że internet potrafi się "jakby się zawiesić" słucham sobie radia internetowego (z różnych stron) i co jakiś czas spada prędkość internetu by po chwili znowu bujnąć.

 

Gubienie pakietów lub skacząca moc na sygnale. Miałem jedno i drugie

 

W pierwszym przypadku:

Reklamuj, choć możesz się odbić od ściany słuchając co wygadują na infolinii

'proszę podłączyć po kablu' lub przyjdzie technik z własnym laptopem i zrobi speedtesta na stronie multimedii po czym stwierdzi, że wszystko ok :)

 

Musisz za wszelką cene sprawić aby sprawe przekierowali do gościa który jest adminem sieci (nie technikiem od kabelków) w danym rejonie.

 

W drugim przypadku podczas zrywu warto zalogować się na modem i sprawdzić poziom sygnału jak dojdzie do zerwania: http://192.168.100.1/Docsis_system.asp

U mnie skakała moc na uploadzie z 48dbmv do 52-54dbmv następował zryw transamisji i po 5sekundach moc wracała do normy na 47-48dbmv i internet wracał.

 

Przyszedł technik, wyregulował sygnał na stałe 45-45,5dbmv i jest spokój.

 

Kusi mnie światło od Orange które zamontowali. 300mbit (więcej nie ma sensu bo dysk nie wyrobi) na 2lata za 1560zł - 150zł cashback za podpisanie umowy = 58zł miesięcznie.

Umowa z MM do czerwca, poczekam może uda mi się urwać tv z internetem za pół darmo na module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cały czas macie taką samą prędkość internetu jak na umowie? Rzadko kiedy mam 60 Mb. Od kilku dni waha się między 6 a 10 Mb. Dzwoniłem na infolinię i niby sprawę przekazali jakiemuś administratorowi, tylko ciekawe czy on coś wymyśli, bo po techniku nie poprawiło się na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cały czas macie taką samą prędkość internetu jak na umowie? Rzadko kiedy mam 60 Mb. Od kilku dni waha się między 6 a 10 Mb. Dzwoniłem na infolinię i niby sprawę przekazali jakiemuś administratorowi, tylko ciekawe czy on coś wymyśli, bo po techniku nie poprawiło się na długo.

 

jA MAM ŁĄCZE 12 i stale tyle jest.

Pytanie mam do wszystkich obeznanych:

-Czy już coś wiadomo więcej o fuzji UPC & Multimedia?

@wooke

sprawdź sobie mocowanie końcówek na koncentryku,"beczce"---> u mnie łącze szalało, przyszli z miernikami,podłanczali  swoje sprzęty, filtr jakiś mi dali i co...????

-Panie-sam sobie poprawiłem końcówki na koncentryku i jest do dziś o.k.

Edytowane przez m-mediol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu był technik i zarabiał na nowo końcówki, bo miałem coś wysokie na łączu, już nie pamiętam co. Właściwie to bardzo dobrze net mi chodził jak dwa lata temu miałem 30 Mb. Jak zmieniłem na 60 Mb tak od dwóch lat ciągle są cyrki. To chyba nie jest prędkość "DO" tylko stała prędkość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi ładnie. Nigdy nie miałem problemów z prędkością jeżeli chodzi o Multimedie.

Gubienie pakietów - występowało 2-3 razy, trzeba się przebić przez beton na infolinii który operuje skryptem i niech zgłaszają adminowi.

Lub moc sygnału, tutaj raz wymienili cały kabel w pionie bo podobno był uszkodzony, drugim razem technik coś grzebał w skrzynkach.

 

fgd.png

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może. Jak masz dużo backupiarzy internetu. Łącze które dochodzi światłowodem do cmtsa też ma przecież ograniczoną przepustowość. Sprawdź przed północą/w godzinach porannych. Jak będzie pełne 60mbit to znasz przyczyne.

 

Modem wymienili na taki z obsługą docsis 3.0? Masz modem czy router? probowałeś się zalogować na urządzenie i sprawdzić czy jesteś zapięty na wszystkie 8 kanałów downstreamu?

Przechwytywanie.png

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...