Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest tak samo jak u kolegów powyżej, 102 Test 1, 204 niedziałający dubel MTV Polska, 188 jescze plansza po Viva potpisana MTV Music i 253 Test 7. Może jest jeszcze taka możliwość Nicktoons startuje 15 lutego i może tego dnia podniosą do HD inne kanały Viacomu, czyli CCF i MTV Polska i wywala te chore duble i plansze.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że Gorzów został ponownie miastem testowym jak na początku cyfrówki w MM. :mrgreen: Gorzów mia,ł inni nie. :D No i w Gorzowie pierwsze kroki stawiała cyfrowa TV od MM kiedy inni jeszcze korzystali z TV analogowej. ;)

Obecnie wszystkie testy: Nicktoons, Test_06 i Test 7 nic nie nadają. Siła i jakość na 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wieczór nie świeci mi Nowa TV H D. U was też ?

 

W tej chwili sprawdziłem u siebie , czarny ekran z informacją: "kanał zakodowany".

 

Naprawdę w kablówkach te Eurosporty mają bitrate po 20Mb na każdy z nich? 60Mb to chyba nawet cała paczka C+ nie ma.

 

Nie sądzę, myślę że mają 10-13 Mbps nie więcej. Żadna kablówka nie jest rozrzutna, jeśli chodzi o szerokość pasma na dany kanał w muxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można sprawdzić na stronie MM kompatybilność modułu CAM z konkretnym modelem TV? Chodzi mi o Sony Bravia KDL40W705C. Mój problem objawia się zawieszeniem modułu przy zmianie ścieżki dźwiękowej. Próbowałem różnych konfiguracji, nie działa.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm instalator, jeśli pamiętam nic takiego nie mówił, nie dawno zakupiłem kino domowe i chcąc słuchać wersji oryginalnej w formacie Dolby Digital to mam właśnie taki problem. Mogę to zmienić dla wszystkich kanałów w menu głównym, ale nie o to mi chodzi. Chcę, by działało dla każdego indywidualnie, z klawisza pilota audio.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...