Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wierzę na słowo.

Ale mi MM pasuje. Poza tym zawsze ktoś będzie narzekał - taki naród.

No chyba że UPC faktycznie wystartuje z 4K. Chociaż nie wiem ile kanałów nadaje treści w tej jakości.

Edytowane przez Robi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dekodera 4K z UPC trzeba jeszcze posiadać telewizor 4K co jest niby oczywiste. Nie wiem czy dla jednego czy dwóch kanałów 4K ktoś będzie wymieniał TV.

Sądzę że gdyby nawet MM nie połączyła się z UPC to w przyszłości (rok,dwa) i tak by miała własne dekodery 4K. Taka jest kolej rzeczy,taki rozwój technologii. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być stronniczy , ale moja mama ma UPC ma dekoder i modem HFC od nich i to i to działa beznadziejnie, a jak chcesz coś niby lepszego jak Horizon to musisz odpowiednią kwotę położyć na stół. Choć lepszego to chyba powiedziane za dużo bo na te Horizony też narzekają ;) Mam w swojej lokalizacji UPC i jakoś mi do nich nie spieszno.

PS Bawiłem się Horizonem "powiesiłem" go w kilka minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie zredukowali analog, z 49 programów zostało 26, na usuniętych kanałach plansze z informacjami że są dostępne tylko w DTV.

Wcześniej ktoś pisał , że od momentu redukcji analogu upłynęło 2-3 tygodnie i w DTV uzupełnili dodatkowe kanały.

Czy przed tym faktem dostawaliście jakieś info np na eBOK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być stronniczy , ale moja mama ma UPC ma dekoder i modem HFC od nich i to i to działa beznadziejnie, a jak chcesz coś niby lepszego jak Horizon to musisz odpowiednią kwotę położyć na stół. Choć lepszego to chyba powiedziane za dużo bo na te Horizony też narzekają ;) Mam w swojej lokalizacji UPC i jakoś mi do nich nie spieszno.

PS Bawiłem się Horizonem "powiesiłem" go w kilka minut :D

 

Mam bezpośrednie porównanie do UPC z Horizon oraz mediabox (bez nagrywarki). Mediabox w UPC był mulasty a menu interfejsu słabe. Horizon to inna bajka. Menu w MM w dekoderze, który posiadam jest przy tym jak z lat 80. Do tego przy przejściu w UPC z dekodera mediabox na Horizon (bez nagrywarki) widać zmianę w jakości obrazu na plus. Obraz jest gładszy, wyraźniejszy a nasycenie kolorów lepsze.

Minus UPC to ceny. W MM mam szybszy net, dużo większy pakiet TV i płacę mniej niż moi rodzice w UPC. A wynegocjowałem rodzicom maksymalną ofertę. Za to samo co mam w MM, w UPC płaciłbym minimum około 140-160zł. 

Niestety kierunek jest jasny. Będziemy w UPC lub... Netii (w zasadzie Cyfrowy Polsat)? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież logiczne jest to że na początku oferty dla byłych abonentów MM będą korzystne aby zostać w UPC. To samo było z nc+, byłem w N i przeszedłem do nc+ za 99 zł miałem full pakiet nawet z +18. I do dziś żałuje że na takich warunkach tylko na dwa lata można było podpisać... :D

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...