Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Odnosząc się do tej publikacji: http://www.krrit.gov.pl/krrit/wiadomosc ... ormy-.html należy uznać, iż Multimedia nie spełnia wymogów KRRiTV. Po pierwsze ogranicza możliwość doboru pakietów i kanałów (brak Nsport, na dzień dzisiejszy brak pakietu Canal+), nie udostępnia wszystkich kanałów TVP wszystkim abonentom. Można pojąć to w ten sposób, że operator winien zostać ukarany, gdyż ewidentnie kieruje się możliwością uzyskania sukcesu gospodarczego, a nie korzyścią dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thommy18

głupoty piszesz. to że w DTV nie mam np. TVP info to nie znaczy że MM nie udostępnia mi tego kanału-udostępnia w analogu. Jest to [beep]two że część abonentów ma pewne kanały w cyfrówce a część nie (chodzi mi o tzw. NDTV) ale akurat w tym przypadku MM prawa nie łamie. Traktują to jako odrębną usługę i tyle. A co do NC+ to za wiele ich może Uokik ukarać( przede wszystkim za formę informowania o zmianie warunków świadczenia usług) ale akurat nie za kształt pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Informujemy, że od 5 kwietnia 2013r. wśród programów dostarczanych Państwu w technologii cyfrowej dostępny jest program Canal+ Family 2. Do dnia 4 kwietnia 2013 r. dostępny był odpowiednio program Canal+ Gol. Zmiana nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora.

Informujemy, że powyższe zmiany nie stanowią zmiany Oferty Usług Operatora gdyż gwarantowana Państwu liczba programów telewizyjnych składająca się na Pakiet została utrzymana.

Takie info dali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie doszło do żadnego porozumienia. Ja wczoraj zrezygnowałem z paczki C+ za karą w wysokości 49 PLN. Firma Multimedia ma dokładnie gdzieś swoich klientów. Pani do mnie mówi, "jak się Panu nie podoba może Pan zrezygnować." Dalszy komentarz jest zbędny. Szkoda, że z oferty NC+ będę mógł korzystać dopiero pod koniec tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Informujemy, że od 5 kwietnia 2013r. wśród programów dostarczanych Państwu w technologii cyfrowej dostępny jest program Canal+ Family 2. Do dnia 4 kwietnia 2013 r. dostępny był odpowiednio program Canal+ Gol. Zmiana nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora.

Informujemy, że powyższe zmiany nie stanowią zmiany Oferty Usług Operatora gdyż gwarantowana Państwu liczba programów telewizyjnych składająca się na Pakiet została utrzymana.

Takie info dali. ;)

Tyle, że to już bardzo długo tam wisi, na pewno nie od dziś ani wczoraj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Informujemy, że od 5 kwietnia 2013r. wśród programów dostarczanych Państwu w technologii cyfrowej dostępny jest program Canal+ Family 2. Do dnia 4 kwietnia 2013 r. dostępny był odpowiednio program Canal+ Gol. Zmiana nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora.

Informujemy, że powyższe zmiany nie stanowią zmiany Oferty Usług Operatora gdyż gwarantowana Państwu liczba programów telewizyjnych składająca się na Pakiet została utrzymana.

Takie info dali. ;)

Skąd masz takie info? I kiedy je dostałeś?

O multi-blogu slyszalem i czasami korzystałem, druga sprawa to Multimedia ma profil na facebooku https://www.facebook.com/pages/Multimed ... ts&fref=ts

Po trzecie cos się dzieje bo w ogole niema spisu kanalow DTV i NDTV.

Nie żartuj z tym profilem. Przecież ten profil jest martwy! Mają tylko 311 zainteresowanych abonentów? Ok ja będę 312!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Informujemy, że od 5 kwietnia 2013r. wśród programów dostarczanych Państwu w technologii cyfrowej dostępny jest program Canal+ Family 2. Do dnia 4 kwietnia 2013 r. dostępny był odpowiednio program Canal+ Gol. Zmiana nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora.

Informujemy, że powyższe zmiany nie stanowią zmiany Oferty Usług Operatora gdyż gwarantowana Państwu liczba programów telewizyjnych składająca się na Pakiet została utrzymana.

Takie info dali. ;)

 

Skąd masz takie info? I kiedy je dostałeś?

Jest na stronie na dole przy wyborze listy kanałów i pakietów, ale nie wiem od kiedy to tam wisi, ja dopiero teraz zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z BOKu Multimedii. : "Do końca przyszłego tygodnia sytuacja powinna się wyjaśnić" :D Taka informacja była udzielana dwa tygodnie temu i tydzień temu :brawo: Dalej plują w twarz wszystkim abonentom i ich zwyczajnie oszukują. Multimedia z NC+ nie prowadzi żadnych negocjacji i tylko gra na zwłokę. Można już z czystym sumieniem powiedzieć że MM to firma "Krzak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś cyrki... ile [beep]a można czekać na całą paczkę canal+ przecież znów mecze polskiej ligi są cfamily na [beep] mi cfamily dwa ileż można czekać aż te durnie z MM zaczną działać dawać kurde też Nsport przecież wszystkie kablówki dostały preferencyjne warunki na ten kanał wkurzyć się tylko można patrząc na działania MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż krew zalewa, gdy codziennie informują, że kolejne kablówki wprowadziły pełny pakiet nc+, nawet malutkie( kablówka słowianie)Z tego wynika, że MM ma dlatego problem bo nie było wcześniej calęj paczki pozostali mieli i przejscie było bez problemowe. Mijają 2 tyg. od wprowadzenia oferty i nic , ile można rozmawiać na temat 2 dodatkowych kanalów, kto wierzy w cuda to niech dalej się łudzi , tylko dlaczego nie ma tam męskiej decyzji ogłoszenia oficjalnego stanowiska, promocje która jest na stronie oferowana jest do 30 czerwca, a co póżniej możliwe ze Canal plus wogle zniknie z oferty oby nie.... ale znowu wtedy MM czymś się wyróżni , zgodnie z zasadą czy mówią dobrze czy żle to nieważne ważne ze mowią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...