Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak niektórzy, też pakiet C+ brałem głównie dla ligi polskiej. Ci co mówią, że mamy parę meczy na Polsacie i poniedziałkowy na Eurosporcie, spójrzcie na to, że akurat 3 najlepsze mecze w kolejce są na wyłączność C+ i są właśnie na Family. Wolałbym już zamienić te 5 pozostałych na te top 3 mecze w kolejce. No cóż, mam nadzieję, że jeszcze coś ruszy w tym temacie niedługo, mi też mówili dziś, że rozmowy nadal trwają i proszę dowiadywać się w następnym tygodniu.

 

No chyba, że kultową Esmeraldę puszczą na Novela TV, wtedy wszystkie grzechy odpuszczone :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SnikerS - Ja rozumiem oburzenie, ale adresatem tych opinii nie powinna być MM tylko nc+. MM moim zdaniem robi bardzo dobrze, że chce utrzymać Wam ceny i daje w zamian za to i tak bardzo bogatą paczkę C+. Sorry, ale nie trafia do mnie argument że za 2-3 mecze ligi polskiej więcej (bo tylko o to się rozbija Wasza afera) nagle wszyscy mają płacić więcej za paczkę C+ i to o jakieś 20zł pewnie.

 

Zwłaszcza, że jestem pewny że mecze ekstraklasy na Family1 to sytuacja przejściowa i docelowo będziecie mieć te mecze na Sport. A potem zrobi się płacz, bo np. Family będzie za 35, Film za 45, a Sport za 55... I ja tam rozumiem postępowanie MM, są dużym operatorem więc nie muszą się dawać zastraszać. Nc+ szantażuje klientów i celowo rozwala ligi po różnych kanałach, by wymuszać wykupowanie full opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro UPC (bezpośrednia konkurencja dla MM ) mogła dać rozsądną cenę za pakiet Canal+ i na dodatek bez żadnych oporów udostępniła dziś abonentom pełen pakiet bez dodatkowych opłat,to MM też może.Ale MM nastawiła się na dymanie wszystkich abonentów w [beep]e i zasłanianie się NC+ ( to oni są winni,nie my ).Czas na negocjacje był chyba wystarczający. Chyba że włodarze MM też się nie mogą dodzwonić na infolinię NC+ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+ panuje chaos i każdy o tym wie.

Inea napisała:

Rozmawiamy z nadawcą, ale na tę weekendową transmisję to nie zdążymy Jeszcze trochę rozmowy potrwają (domyślacie się, jak teraz wygląda sytuacja w nc+..)

 

LM znów mam, nic więcej płacić nie muszę, więc jest dobrze :) Spokojnie poczekam na rozwój sytuacji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 - Twoja teoria byłaby dobra, gdyby nie fakt iż jednym z udziałowców w nc+ jest... UPC. To chyba zmienia postać rzeczy i nie dziwi, że UPC ma fajną ofertę na C+.

 

Ale spoko, czekam aż dadzą Wam to czego chcecie (przypominam, sprawa rozbija się o pojedyncze mecze ligi francuskiej i polskiej), a potem kolejna setka postów będzie o tym, że zamiast 29zł trzeba płacić 49zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jest tu sporo niepotrzebnych emocji, bo jak tak to wszyscy krzyczą że Family to [beep], a jak jednego z kanałów Family nie ma w ofercie to nagle wszyscy tego kanału łakną. Jest to pewna nieścisłość i brak konsekwencji. Umówmy się - najważniejsze kanały C+ są w tej ofercie. Wielu klientów nc+ chciałoby taką paczkę mieć w swojej platformie zamiast targować się o Platinum.

 

W dodatku MM nie powiedziała przecież, że nigdy tej oferty nie poprawi. Ale skoro nie zgodzili się na obecne warunki Francuzów, to chyba nie robią tego Wam na złość, tylko dbają o interesy swoje i swoich klientów. Nie muszę mieć wielkiej wyobraźni, by stwierdzić że wiele osób które dziś mają pakiet za 29zł nie będą chciały kupować tej samej oferty którą miały do tej pory za 49zł. Najprawdopodobniej negocjują niższe ceny za ten pakiet, by móc go dać za podobną stawkę co teraz. Oni na tej zamianie pewnie nie zarobią, a podwyżka nawet o 5zł odbije się falą krytyki w MM zamiast w nc+, które zgarnie kasę z tej podwyżki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant pracujesz w mm że ich tak bronisz:) Uwierz że gdyby Family 2 był Family nie byłoby takiej nagonki na mm.

 

A Ty pewnie pracujesz w UPC i Vectrze, że tak krytykujesz konkurencję? Gratuluję spłycania tematu :)

 

Gdyby było Family zamiast Family2, to nie trzeba mi dużej wyobraźni, że za jakiś miesiąc jakiś mecz będzie na Family2 i znowu byłaby nagonka dlaczego nie ma Family2 ;) Albo gdyby dali Family 1 i 2, zamiast Sport... O to wtedy pewnie też byłoby źle.

 

Żeby nie było - oczywiście, że lepiej mieć pełną ofertę niż niepełną. Ale to co wyprawia nc+ sprawia, iż na sprawę trzeba spojrzeć chyba nieco inaczej i z dystansem. Podejrzewam, że MM ma taki sam zysk z obecnego pakietu C+ jaki miałaby dając Wam nowy pakiet za 49zł. Tylko że oni wiedzą, że o ile znajdą chętnych na 29-39zł dodatkowej opłaty, o tyle dopłacać pół stówy to już mało kto się zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi oto że płacąc ok 30-40 zł miesięcznie za Canal + człowiek chce mieć pewność że obejrzy mecz swojej ulubionej drużyny a nie czyha gdzie dany mecz będzie pokazany bo operator łaskawie nie dodał nowych kanałów.Nie wspominając o wcześniejszych akcjach jak z TVP1 i 2 HD przed EURO czy choćby ostatnie "dodanie" kanałów z analogu gdzie zamiast kilkunastu popularnych kanałów musieliśmy się zadowolić Mango i TVP Info.Tak abonentów nie można traktować.Piękny całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM traktuje abonentów jako zło konieczne,ciągle urządzając im jakieś hece.Brak możliwości swobodnej migracji z DTV do NDTV,zasłanianie się długoterminowymi umowami. Kodowanie nowo dodanych kanałów z analogu starym abonentom (!)Kompletnie niekompetentny BOK mamiący klientów obietnicami bez pokrycia.Nie informowanie abonentów o kończącej się promocji na posiadane pakiety(często nawet rocznej lub dłuższej).Brak normalnej polityki lojalnościowej (przy podpisywaniu nowej umowy dostałem....20 zł zniżki na pełny pakiet (sic!) Wyłączanie z oferty kanałów wg. własnego widzi mi się (wyłączenie Nsportu w styczniu) .Pobieranie pełnej opłaty za niekompletne pakiety (mowa tu oczywiście o starej paczce Canal+ gdzie brakowało Canal+ HD i Canal+ Weekend i HBO Pack-kanały HBO HD,HBO 2 HD i HBO COMEDY HD-MM udostępniła dopiero w zeszłym roku !) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM traktuje abonentów jako zło konieczne,ciągle urządzając im jakieś hece.Brak możliwości swobodnej migracji z DTV do NDTV,zasłanianie się długoterminowymi umowami. Kodowanie nowo dodanych kanałów z analogu starym abonentom (!)Kompletnie niekompetentny BOK mamiący klientów obietnicami bez pokrycia.Nie informowanie abonentów o kończącej się promocji na posiadane pakiety(często nawet rocznej lub dłuższej).Brak normalnej polityki lojalnościowej (przy podpisywaniu nowej umowy dostałem....20 zł zniżki na pełny pakiet (sic!) Wyłączanie z oferty kanałów wg. własnego widzi mi się (wyłączenie Nsportu w styczniu) .Pobieranie pełnej opłaty za niekompletne pakiety (mowa tu oczywiście o starej paczce Canal+ gdzie brakowało Canal+ HD i Canal+ Weekend i HBO Pack-kanały HBO HD,HBO 2 HD i HBO COMEDY HD-MM udostępniła dopiero w zeszłym roku !) .

 

90% z tego co napisałeś jest tak samo u innych operatorów :lol2: Żyjemy w Polsce, pogódź się z tym ;)

Wyłączenie kanałów poparte jest zapisem w cenniku o gwarantowanej ilości kanałów (nam się ten zapis nie podoba ale każdy z nas wie, że MM go posiada) i w takiej sytuacji należy wybierać jak to mówią 'portfelem", bo ty my decydujemy komu będziemy płacić.

Przypominam że UPC dalej nie ma pełnej paczki kanałów HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym można się zgodzić, bo o wiele mniejsze kablówki lokalne jak na przykład sat-mont-serwis mają w swojej ofercie pełny Canal+, fakt, że za 59 zł., ale nie cena jest najważniejsza tylko zawartość. Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam wypowiedzi użytkownika Fiant, który twierdzi, że Multimedia dobrze robi bo dba o nasze interesy. Od razu mówię, że o moje nie dba. Mało tego od wczoraj czuję się oszukany i obrabowany. Żeby nie być gołosłownym za cały pakiet usług płacę 126,99. Pakiet komfort HD, oczywiście brak kanałów z oferty DVB-T, czy choćby kanału telewizji publicznej TVP INFO, ale przecież to bardzo dobra oferta... Do tego internet 20 mbit za dodatkowe prawie 50 PLN, chociaż potrzebuję tylko 8-10 Mbit, w BOK mi powiedziano, że i tak 20 kosztuje tyle samo co 6. Kolejna anomalia na miarę Multimedia. Zmierzając do Canal+ stwierdzam, że jest to wyjątkowa ignorancja wobec klientów, którzy decydują się płacić ekstra za dodatkowy pakiet Canal +. Zadzwoniłem wczoraj do BOK żeby się dowiedzieć o co chodzi (początkowo myślałem, że mam niedostrojony dekoder, bo nie potrafiłem zrozumieć za co płacę ekstra ?) Pani do mnie mówi, że tak wygląda teraz moja paczka ekstra za ekstra 29 PLN na miesiąc. Dowiedziałem się też, że jestem wyróżniony, bo do końca sierpnia będę płacił tylko 29 PLN zamiast nowej ekstra ceny 39 PLN... Przecież to jest jakiś marny kabaret. Pisanie o tym, że MM robi coś dobrze i z poszanowaniem klienta jest godne głupca. Paczka nie podrożała - otóż podrożała bo teraz kosztuje 39 PLN, a w tym jest jeden kanał sportowy, jeden filmowy i Canal+ Family 2 z amerykańskimi serialami z 2009 roku. Czy to jest paczka premium warta 39 PLN ? I jak tu mówić, że MM utrzymała ceny skoro zabrano możliwość oglądania polskiej ligi, a dodano seriale i podniesiono cene na 39 PLN, a dla wyróżnionych jest nadal 29... To zakrawa na kpine. I to ma być drugi największy operator kablowy ? Dla fanów sportu to marna oferta: brak Nsport, TVP Sport tylko za dodatkową opłatą, brak ligi polskiej, niepełna paczka Canal +, wyłączanie wartościowych kanałów jak Discovery HD schowcase i zapychanie kanałami FightBox (walki bokserskie z lat '90) oraz kanałami DVB-T niedostępnymi dla każdego. I wszystko ot tak z poszanowaniem klienta ? Żeby było jasne dla mnie obecna oferta za prawie 127 PLN jest nie warta nawet połowy tej sumy. Płacę za Canal+ a mecze oglądam przez internet i to dopiero jest parodia, Nsport nie mam wcale więc mecze pucharowe też oglądam na internecie, to samo mecze Radwańskiej, bo gdybym chciał je oglądać to dodatkowo tylko 15 zł. Przepraszam bardzo, ale takie coś zakrawa na przestępstwo. Jeśli doda się do tego ułomy "srebrny" dekoder z masą kabli i dodatkowym modemem to człowiek dostaje drgawek. Przypominają mi się stare stacjonarne telefony, z których żeby zadzwonić trzeba było mieć dodatkowo korbę. I chyba na takim etapie została Multimedia ze swoim zaawansowaniem technicznym i ekstra ofertą programów za ekstra kasę. Czekajcie na moje wypowiedzenie paczki Canal+, bo już jest przygotowane. Nie zamierzam dawać dalej się policzkować pod przykrywką działań dobrych dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy czym głosuje klient -> portfelem!

Klienci Cyfry+ i N-ki pokazali co się robi w przypadku kiedy operator nie potrafi dostosować oferty - rezygnacja.

 

Wczoraj z żonką rozmawiałem i jeżeli MM dogada się z NC+ to niestety ale 59zł za platynę nie zapłacimy. Co do tych 49zł to jest szansa że bym wziął :D

Zacząłem ją też powoli oswajać z tym, że taniej byłoby wziąć NC+ (pakiet Platinium podobno można wynegocjować za 99zł) - jak skończy się umowa z MM to pomyślimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thommy18 - Mistrzu, jak masz słabą ofertę to po co ją podpisywałeś? Zmuszali Cię? Podstępem Cię wzięli? A może sam się zgodziłeś na ich warunki? Naprawdę to jest dziecinne by podpisywać umowę z operatorem telewizyjnym czy komórkowym, a potem pisać że czuje się oszukanym, bo się dużo płaci :)

 

Moim zdaniem oferta MM jest mocno średnia (więc tu się zgodzę), ale akurat z Canal+ zrobili dobrze że się nie dali propagandzie francuskiej. Już widzę głosy takich jak Ty, którzy płacą dziś 127zł, a nagle trzeba byłoby płacić za to samo powiedzmy 142zł. I wiesz jakie teksty padałyby? "Do tej pory miałem ligę angielską za 127zł, a teraz komuś się zachciało zmian i muszę płacić 142zł by móc oglądać na Family filmy sprzed kilku lat, skandal, piszę do Uokik i Strasburga!!!onene111". Sprawa wyjaśni się pewnie w ciągu najbliższych dni, a MM dzięki temu może coś więcej ugra w ten sposób. Tym bardziej, że przecież masz część spotkań na PS i ESP2, więc mówienie że nie ma Ekstraklasy jest nieprawdą.

 

Większą kpiną jest moim zdaniem brak Nsportu. Co do TVP Info - cóż, sprawdziłem na stronie i widzę że jest w ofercie i to nawet podstawowej, więc zarzutu nie rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Panie kolego Fiant nie zrozumiał Pan sensu tylko obrócił kota ogonem. Kiedy podpisywałem po raz pierwszy umowę z MM miałem w ofercie wszystkie ligi piłkarskie włącznie z brazylijską, argentyńską i innymi. O pucharach w Nsport to już nie wspominam. Dokupując canal+ miałem 100% transmisji z piłki nożnej. Ówczesny koszt 97 zł. za całość z internetem i jakimś tam analogiem nie wiadomo po co, ale skoro jest paczka - OK. Dokupienie Canal+ cena 127 zł., przez rok oglądanie wszystkiego z wyjątkiem pucharów i ligi włoskiej. Jeszcze można to przełknąć, choć bez mojej akceptacji to operator samowolnie zmienił mi ofertę jednostronnie uznając to za właściwe. Kupuję Canal+ za 29 na miesiąc - OK oglądam wszystkie mecze i jest w miare OK choć kwota trochę duża, ale nadal można to zaakceptować. Dziś operator z miesiąca na miesiąc pogarsza swoją ofertę za to życząc sobie coraz większych kwot do płacenia. Już nie chodzi nawet o to, że nie będę miał tego Canal+ tak czy siak obecna jego oferta jest marna, a szczególnie już w wykonaniu MM. Jeśli ktoś mówi mi o podstępie to ja rozumiem, że tu operator działa podstępem, bo gdy zawierałem umowę oferta prezentowała się diametralnie inaczej. A jeszcze się okazuje na dobitke, że ja jestem wyróżniony bo płacę 29 PLN zamiast 39 a mecze oglądam przez internet. I taka korzyść jest z tej całej oferty MM, która de facto opiera się na jakimś tam podstępie, bo jak wyjaśnić to, że zamyka się dostęp do transmisji z polskiej ligi piłkarskiej i zastąpienie tego jakimiś serialami pod tytułem Canal+ Family 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thommy18 ale zrozum, że to nie MM zastąpiła C+ Gol tym Family 2 tylko jak wiesz Gol przestał istnieć i w jego miejsce wskoczył Canal+ Family 2. To NC+ od[beep]ziela manianę, miesza ramówką jak tylko może :/

MM ma umowę z C+, która przewiduje tylko te kanały, które aktualnie mamy. Nie mogą włączyć Canal+ Family, bo on zajął miejsce Canal+ Weekend, którego nie mieliśmy!

Musimy czekać aż dogadają się z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thommy18 - ja Cię doskonale rozumiem, tylko że wszystkie swoje pretensje kierujesz do niewłaściwego podmiotu. To, że kanały potraciły ligi, albo że C+ zrobił co zrobił, to nie jest wina MM, bo ona za ramówkę i wygląd kanałów nie odpowiada.

 

Adresatem Twoich złości jest tylko i wyłącznie nc+ wraz z Canal+, którzy wpadli na pomysł by to co do tej pory mieściło się na 4 kanałach dać na 6 (a w sumie to na 7, wliczając nSport). Nie dziwi Cię to? Przecież na weekendy tak naprawdę żadne prawa im nie przybyły. Po prostu nc+ wpadło na pomysł, by zrobić więcej kanałów i dodać w ten sposób jedną dodatkową drabinkę w pakietach swoich usług, która to wymusza na klientach (zwłaszcza w nc+) opłaty wyższe o 20zł za to samo co mieli do tej pory, tylko rozbite na więcej kanałów. Zrobili to na tyle perfidnie, że stworzyli kanał Family, który jest trochę sportowy, trochę filmowy. Chcąc filmy musisz mieć Family i chcąc sport też musisz mieć Family.

 

MM na taki układ nie chce się zgodzić (i słusznie), bo to jest robienie klientów w konia z tymi Family. Francuzi poszli nawet o krok dalej i wpadli na pomysł by wrzucić tam ligę polską (co pierwotnie było na C+Sport) i w ten sposób chcą szantażować kablówki i takich klientów jak Ty, zmuszając ich niejako do wyższych opłat. A wiesz jak ta historia się skończy? Skończy się tym, że ten cyrk potrwa jeszcze miesiąc czy dwa, a od nowego sezonu na Family to zobaczysz co najwyżej 2-3 mecze środka tabeli, reszta będzie na C+Sport. Albo pójdą o krok dalej i od nowego sezonu będą szantażować już nie na Family a na nSport. Wtedy cała wojna zacznie się na nowo, bo MM da te Family, podwyższy ceny, a za 3-4 miesiące klient dalej będzie zły bo w MM nSportu nie ma a będą tam jakieś mecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak (zgodnie z obietnicą BOKu) do końca przyszłego tygodnia MM nie wprowadzi pełnej paczki Canal+ to wypowiadam umowę z tymi [beep]ami i przechodzę do konkurencji. Mam już dość tego cyrku. A wybór jest spory :Netia,Vectra,UPC i Sat Mont Service.Całą skrzynkę pocztową mam zapchaną ulotkami od tych operatorów. Z miłą chęcią zapłacę MM karę za wcześniejsze zerwanie umowy i niech mnie w [beep]e pocałują !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...