Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeby TV4nie było w HD, jak to ważny kanał albo TVP info, które nawet w DVB-T i na 13E jest w HD.

Szkoda, myślałem, że te pozostałe kanały też przejdą do HD i mogliby dodać Active Family i TBN w HD.

Ja jestem bardzo zadowolony z tego co w Rzeszowie zrobili. Nie wiem dlaczego kolega narzeka. Dorzucili kanały HD oraz nowe programy np. 3 Eleven. Pokazuje mi 181 programów w CAM. Oczywiście wszystkich nie mam, ale Max, Champion , HD pakiet, HBO, Cyfra Prestige i jestem zadowolony. Filmbox Extra jest nadawany w 1080i, więc w HD, bo ktoś pytał. Natomiast Filmbox Premium 576i. Ale na tych programach to jeszcze nic ciekawego nie widziałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfryzacja w Chełmie będzie po Nowym Roku- tak jak we wszystkich pozostałych lokalizacjach, w wykazie na dzień 30 września nie ma naszej lokalizacji. Info z DUK.

 

Oferty dla tych co mają analog zaczynają się od 20 zł za m-c.

 

Przedłużenie umowy: 24 m-ce Max Box plus  HD, C + na 4 m-ce, HB- 6 m-cy, Sport Champions HD na 12 m-cy za 0 zl plus karta SIM za 1 zł, pierwsze 3 miesiące 40 zł, później 66 zł. na m-c.

 

Edit: To samo co wyżej z MiniBoxem- za średnio 38,50 /m-c, pierwsze 6 m-cy za 3 zł, potem 50,00 zł

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniła babka z BOK w celu przedłużenia umowy na kolejny rok. Proponuje Superbox z Multiroomem, PVR, MM GO, Canal+ i Net 120MB za 90 zł. Czy to dobra oferta, czy można coś więcej ugrać składając wypowiedzenie? Bez C+ powyższa opcja za 70 zł. Obecnie mam Superbox z Multiroomem i PVR, oraz met 60MB i płacę 62 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi nadal nie ma pełnej oferty, mimo że bardzo wiarygodne źródła zapowiadały jej włączenie na 18/19 września, a więc razem z Rzeszowem i Toruniem. Nie wiem, co jest grane, czy coś poszło nie tak. Spróbuję się dowiedzieć w najbliższym czasie, ale mam nadzieję, że nie będziemy czekać kolejnych kilku miesięcy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie po drugim telefonie wynegocjowałem: Net 120MB, Maxbox, Multiroom, PVR, MM GO, C+ Prestige i karta SIM z darmowymi rozmowami i netem 2GB. Wszystko na 12 miesięcy (poprzednie warunki miałem do końca listopada, a te będę miał do końca września następnego roku - więc skróciło mi się o 2 miesiące). Wszystko za 90 zł. Chyba nie jest tak źle. Przy wypowiedzeniu mógłbym dużo więcej ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Korzystacie z Multimedia Go? Jakie są koszty i czy wszystkie kanały są dostępne? Po czym poznać, że u mnie w mieście (Łowicz, woj. łódzkie) miała miejsce cyfryzacja?

 

Z MM Go nie korzystam. Natomiast "cyfryzacja" to wyszukanie przez TV z modułem CAM, bądź dekoder więcej, niż 165 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Natomiast "cyfryzacja" to wyszukanie przez TV z modułem CAM, bądź dekoder więcej, niż 165 kanałów.

 

No nie tak do końca...

 

Z tego, co widać tu na forum to po cyfryzacji ilość wyszukanych programów przez TV to około 180 lub więcej...

 

Dla przykładu u mnie po modernizacji, ale przed cyfryzacją:

 

- ilość kanałów wyszukanych przez CAM : 170

- ilość kanałów HD : 67

- ilość kanałów w analogu : 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...