Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@zerojedynkaX obawiam się, że będziemy czekać do usr... UPC. U mnie ni widu, ni słychu żadnych zmian.

 

Chociaż ja to w sumie nie wiem czy będę, bo zostały 4 dni do końca umowy i nie chcą zejść poniżej 140 zł za to co mam. Tyle im nie dam za tak marną ofertę HD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie można coś jeszcze utargować (umowa mi się kończy z końcem kwietnia):

- 89 zł: telefon, internet 120, maxbox + eleven + pakiet HD + HBO

 

Jeśli canal+ to umowa na 2 lata, 39 zł w pierwszym roku i 49 zł w kolejnym.

 

Poprzedni jak dzwonili to było:

80 zł: telefon 100, internet 60, maxbox + eleven + pakiet HD + pakiet filmbox

 

edit: wypowiedzenie złożone

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej pasowałby taki układ:

- telefon

- internet 120

- maxbox + eleven + pakiet HD + canal+prestige

 

i to w obecnej cenie czyli 86 zł (aktualnie mam telefon, internet 60, maxbox + eleven - moduł CAM).

 

Będę dążył do tego co powyżej za około 90zł, dam znać czy się udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak możesz to podziel się informacją co i jak. Widzę, że mamy podobne pakiety i tę samą lokalizację, a ja w kwietniu składam wypowiedzenie i sam ciekaw jestem co uda mi się wynegocjować. Ja chciałem utrzymać to co mam + Canal + i HBO za 99 zł, ale chyba już im się takie super promocje odwidziały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej pasowałby taki układ:

- telefon

- internet 120

- maxbox + eleven + pakiet HD + canal+prestige

 

i to w obecnej cenie czyli 86 zł (aktualnie mam telefon, internet 60, maxbox + eleven - moduł CAM).

 

Będę dążył do tego co powyżej za około 90zł, dam znać czy się udało ;)

 

Zobacz co mam w stopce. Dodaj do tego Canal+ Prestige i odejmij Cinemaxy. Mam to obiecane za średnią kwotę łączną poniżej 90zł i to wyraźnie :-) czekam na kwiecień i fakturę by zobaczyć czy wszystko jest takie jakie miało być i we właściwych kwotach.

 

Przy okazji o przejęciu:

 

"Energetyczny biznes Multimediów na sprzedaż

27 marca 2017, 08:36

 

J.A. Puls Biznesu

 

Multimedia czekają na zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie przez UPC, ale transakcja wymaga m.in. wyłączenia biznesu energetycznego, który nie interesuje strony kupującej – pisze Puls Biznesu.

 

Multimedia wystawiły więc na sprzedaż portfel klientów, którym dostarczają prąd i gaz. Dokumenty do badania rozesłały szeroko: do firm energetycznych, jak np. PGE, PGNiG, czy Fortum, i do niezależnych sprzedawców, jak Orange, czy Eesti Energia. Potencjalni chętni zasiedli do analiz. Według gazety cztery firmy „uważają propozycję za „interesującą”.

 

[...]"

 

http://www.telko.in/pb-energetyczny-biznes-multimediow-pod-lupa-potencjalnych-nabywcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie multimedia.pl została zaktualizowana lista miejscowości z najgorszą ofertą: Aktualny wykaz programów Telewizji Cyfrowej DTV dla miejscowości Drezdenko, Myślenice,  Rabka, Szubin, Stalowa Wola, Nisko, Janów Lubelski,  Rudnik nad Sanem

Według tej listy zostało 8 miejscowości z najgorszą ofertą cyfrową. około 10 kanałów HD i z ilością około 120 kanałów cyfrowych łącznie.

Jakieś miejscowości z tej listy otrzymały już informację o planowanym uruchomieniu pełnej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Gdyni koledzy dostaliście jakieś powiadomienia w eBok odnośnie zmiany oferty TV cyfrowej?

żadnej wiadomości o zmianie oferty cyfrowej nie było tylko telefon z BOK odnośnie " wyłączenia " analogu. Ale pewnie uruchomią ujednoliconą ofertę dostępną w niektórych lokalizacjach czyli przybędzie Power Tv HD, nuta hd, top kids hd, adventure hd, polsat doku hd i klikanaście programów przejdzei na nadawanie w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego wynika, że te 8 miejscowości z tej listy nie miało jeszcze tzw. "modernizacji", dopiero po tym w tych miejscowościach będzie tzw. "cyfryzacja". U mnie "modernizacja" była gdzieś na jesieni 2015, teraz czekam kiedy nastąpi "cyfryzacja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się nie było jeszcze w tych miejscowościach tzw. "modernizacji" ale to tylko w teorii, bo w praktyce już dawno taka modernizacja została zrobiona, choć nie udostępniono jeszcze pełnej oferty, względy finansowe, bo operator musi zarabiać, a dodatkowe brakujące kanały, wiążą się z kosztami dla operatora który musi płacić więcej nadawcy.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już mi się nie chciało walczyć z MM za 85zł:

- telefon

- internet 120

- maxbox + eleven + pakiet HD + HBO

 

Canal plus mam 2 miesiące za darmo później 49 zł, mogę zrezygnować w każdej chwili.

 

Inne propozycje, które padły: do tego wszystkiego canal+ za 95 zł przez pół roku i 115 zł przez drugie pół roku (czyli 105 zł przez cały okres umowy - zależało mi na rocznej umowie).

 

Nie chcieli mi zmienić HBO na canal+ w cenie 89 zł bo HBO kosztuje 24,9 a c+ 39 - a nie chciałem płacić więcej niż te 90 zł.

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już mi się nie chciało walczyć z MM za 85zł:

- telefon

- internet 120

- maxbox + eleven + pakiet HD + HBO

 

Canal plus mam 2 miesiące za darmo później 49 zł, mogę zrezygnować w każdej chwili.

 

Inne propozycje, które padły: do tego wszystkiego canal+ za 95 zł przez pół roku i 115 zł przez drugie pół roku (czyli 105 zł przez cały okres umowy - zależało mi na rocznej umowie).

 

Nie chcieli mi zmienić HBO na canal+ w cenie 89 zł bo HBO kosztuje 24,9 a c+ 39 - a nie chciałem płacić więcej niż te 90 zł.

 

Czemu się tak szybko poddałeś ? :( Na pewno byś dostał C+ w tej cenie. Kolega @Yakuzzi był cierpliwy i uzyskał co chciał, więc oni się uginają z czasem.

 

EDIT: Dzwonili z normalnej infolinii i chcieli zaproponować przedłużenie umowy, ale jak powiedziałem, że rezygnuję, bo mi brakuje kanałów, których nie maja w ofercie to babeczka powiedziała, że DUK będzie do mnie wtedy dzwonił, a ona im zostawia info w tej sprawie. Zobaczymy co i jak, ale wypowiedzenie i tak składam.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...