Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Daro1: Ty to masz jednak fantazję. :) Myślisz, że prezes MM to taki ignorant, który nie potrafi realnie ocenić sytuacji i tak sobie z czapki wystrzelił, że UPC ich na pewno przejmie do czerwca 2017 ? :D Poza tym przejęcie, a potem ujednolicanie oferty przez UPC to dwie różne sprawy. To może trwać, trwać i trwać. Po prostu teraz to wszystko może przyspieszyć i oferta będzie jednakowa dla wszystkich. Udzielając wywiadu może wiedział, że ten termin to taka granica cierpliwości ludzi, a potem może już być za późno.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że prezes miał nadzieję, a nie że na pewno przejmie do czerwca 2017r. To duża różnica :curious: Oby multimedia ujednoliciła u wszystkich ofertę do końca czerwca 2017. Po przejęciu sieci MM przez UPC, to UPC i tak będzie korzystać z Własnej infrastruktury, a tam gdzie jej nie będzie miała, na pewno wymieni ją na swoją. Taki proces jednak potrwa, ale nie zmienia to faktu że oferta cyfrowa powinna być w pełni u wszystkich jednakowa, a nie wybrakowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę podaje propozycje jak otrzymałem w piątek z telefonicznego biura obsługi abonentów:

 

Zwiększenie prędkości internetu z 30 Mb/s na 60Mb/s za 10 zł miesięcznie

 

lub

 

HBO + Canal+ do końca kwietnia za darmo - nie dopytałem tylko na jakich warunkach.

 

Nie zdecydowałem się na powyższe propozycje - gdyż umowę mam do końca sierpnia .

Moja lokalizacja to Gdynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście do przedłużenia oferty cena za Maxbox i net 30 100zł, dotychczas 140złpełny pakiet od 13marca.Jak myślicie coś jeszcze się uda, taka cena bez wypowiedzenia telefon z DUK.Chce jeszcze moduł Cam zamiast dekodera, cena 49złza aktywacjie.

Edytowane przez Leo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem regulaminy za to co mam w podpisie (umowa na 12 mies., począwszy od 1 kwietnia).
Według regulaminów:

Internet 60Mb/s - 44,00 zł/mies.

MaxBox - 20,00 zł/mies.

PVR - 20,00 zł/mies. (w tym dodatkowa usługa Strefa Dzieci w cenie)

HBO HD Max - 14,90 zł/mies.

Canal+ Prestige - 0,00 zł/mies. (darmowe testowanie przez 12 mies.)

Pakiet HD - 0,00 zł/mies. (darmowe testowanie przez 12 mies.)

Mega Bezprzewodowa Sieć Multimedialna, czyli WiFi - 0,00 zł/mies. (darmowe testowanie przez 12 mies.)

HBO GO/OD - w tym przypadku nie dostałem, żadnego regulaminu, ale wychodzi, że również darmowo.

Multiroom - również wychodzi w cenie przy PVR i MaxBox.

Więc tak to wygląda po rozbiciu na ceny. W sumie dokładnie wychodzi 98,90 zł/mies.

Dodam, że wszystko co wymieniłem widnieje już w ebok i te usługi, które mają być aktywne od kwietnia mają statut "zamówiona".

Oczywiście w rozmowie telefonicznej, również uzyskałem informację, że cena będzie niezmienna przez cały okres umowy i oczywiście dla pewności wymieniłem wszystkie usługi, które mają być w cenie. Jak coś zawsze jest nagranie w przypadku jakiś niezgodności i jak już ktoś tu pisał, trzeba składać reklamację i nie dać się ;)

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to taki myk. W sumie to muszą wyjść też na swoje. Dostałem regulamin, że Canal+ Prestige dostaję na 12 pełnych miesięcy w ramach testów za darmo.

Tak przy okazji. Patrze, że jesteś z Gdyni. Gdańsk ponoć ma już pełną ofertę, gdzieś tak czytałem, a jak u Ciebie? Coś wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o oferty z DUK tutaj jest duży rozstrzał, w zależności od tego ile prób zawarcia umowy zostało odrzuconych i jakie warunki stawia klient. Ja płacę 114 PLN za to co mam w podpisie na 12 miesięcy. I tak, kilkakrotnie słuchałem, że nie da się wymienić dekodera darmowo i trzeba za to zapłacić. Odrzucałem propozycję tyle razy aż dostałem propozycję bezproblemowej wymiany na IPS 3000. Cena abonamentu miesięcznego w moim przypadku urosła o złotówkę, ale dostałem rzeczony dekoder oraz podwójny upload za te 1 zł. podwyżki (wcześniej płaciłem 113 ale z przestażałym dekoderem). Sprzedawca był przekonujący o tyle, iż wytłumaczył mi, że cena pakietu c+ prestige urosła i dlatego cena nie może być niższa. Stać mnie płacić 114 PLN i mam świadomość tego, że pobieram dużo paczek premium oraz szybki internet, a jeśli dodali do tego dobry dekoder to jest w sumie OK. Cena 114 PLN może nie jest szczytem negocjacji na tle innych przypadków, ale też nie ma jakiejś tragedii. Zważając na ofertę premium to jednak najniższa oferta w mojej lokalizacji no i zobowiązanie tylko na 12 miesięcy.

Podsumowując i odnosząc się do wcześniejszych wątków. Dopłacanie za internet przy zmianie z 30 na 60 to raczej się już nie zdarza i dostaje się to w tej samej cenie, co do oferty telewizyjnej tutaj warunki będą różne bo i bardzo różna na chwile obecną jest oferta. Bałagan powstał już po ostatnich zmianach gdzie tylko niektóre lokalizacje dostały nową ofertę. Nie jestem w stanie dać wiary pakietowi canal + za free. W wielu wypadkach to najdroższy składnik oferty więc za 0 raczej nie można go dostać. Wszystko zależy od tego na co decyduje się klient, ale jeśli jakiś konsultant oferuje canal + za darmo na 12 miesięcy to raczej powinno Wam się zapalić czerwone światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się u was takie problemy z internetem, że macie ograniczoną prędkość? Od kilku dni zamiast 60 mam w przedziale 8-30 Mb. Na infolinii wszystko w porządku z linią u mnie. Łącze się przez wifi, kabel przez router, albo bezpośrednio modem do pc. Już nie wiem co można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście nikt nie mówił, ze dostanę Canal+ Prestige za darmo, ale dostałem wraz z nową umową plik różnych regulaminów i tam jest regulamin na Canal+ Prestige i jak czytam jest tam napisane, ze abonent dostaje ten pakiet w ramach testów na 12 miesięcy bez opłat. Więc jak widać można mieć też niby coś za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się u was takie problemy z internetem, że macie ograniczoną prędkość? Od kilku dni zamiast 60 mam w przedziale 8-30 Mb. Na infolinii wszystko w porządku z linią u mnie. Łącze się przez wifi, kabel przez router, albo bezpośrednio modem do pc. Już nie wiem co można zrobić.

 

Jasne  że się zdarzają, w domu mam łącze od MM, czasami zamiast 120Mbps mam 30-40Mbps. W firmie gdzie pracuje jest łącze biznesowe (kosztuje kilkaset złotych miesięcznie!) i tutaj jest CIR, w umowie dostawca gwarantuje, że prędkość nie spadnie poniżej jakiejś wartości. Wiadomo że taka gwarancja jest w obrębie ich sieci, bo nie zrobią nic jeżeli ściągamy jakieś dane z serwera znajdującego się w USA i wolno leci.

 

UE nakazała operatorom aby informowali o minimalnych prędkościach, jeżeli mieścisz się w widełkach no to problemu po stronie dostawcy internetu nie ma.

 

Strona 11

https://www.multimedia.pl/getmedia/354cc31b-d6bc-4b07-9a9c-590d704df418/Wykaz-zmian-w-Regulaminach-oraz-Cennikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...