Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego niby mają stracić klientów premium? Sugerujesz, że dla nich liczą się tylko braki nowych kanałów? Wątpię. Najwyższe pakiety ma się głównie dla sportu, lub nowości filmowych. A, tutaj wszystko najważniejsze jest, i w rozsądnej cenie. Teraz, nawet bez wypowiedzenia, można uzyskać dobrą cenę przy przedłużeniu. Ustępstwa pozwolą dotrwać do zakończenia transakcji z UPC.

@zerojedynkaX
Już 13, nie 12.

 

Gdyby ktoś potrzebował, najnowszy zapp:

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie TV to i tak już powoli przeszłość w obecnej formie. Liczyć się będzie VOD, streaming w rodzaju Netflixa (który swoją drogą na necie z Multimedii bardzo łanie chodzi - rozdzielczość 4K w streamingu to nie problem :D - pokażcie mi kablówkę w PL, gdzie film czy serial można sobie spokojnie obejrzeć w 4K)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zauważył "subtelnej", aczkolwiek znaczącej zmiany... otóż mamy kanały gwarantowane/niegwarantowane.

Niestety większość (raczej wszystkie) wartościowych kanałów znajduje się w tej niegwarantowanej. :roll:

 

@Daro1:

Miałeś rację. Znaczek HD dotarł i na Południe (TTV). ;)

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymają bazę klientów mało wymagających płacących grosze za podstawowe pakiety, a stracą klientów premium którzy płacą powyżej 100 pln oczekując przyzwoitej jakości.

Nie wiem, czy to im się opłaci.

 

W interesie właścicieli MM jest obecnie utrzymanie a nawet zwiększenie bazy klienckiej bo jeżeli dojdzie do przejęcia to na samym końcu będą ustalać ostateczną kwotę przejęcia a każdy klient/ gniazdko to kasa. Wręcz obecnie powinno dojść do sytuacji, w której MM na siłę powinna utrzymać klientów i powinna im dawać super warunki na umowy bo i tak to zapewne UPC będzie się tym dalej martwić :) są też wskaźniki rentowności na kliencie więc paczki C+ za 1zł bym się nie spodziewał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Cinemaxy były takie istotne, to wersje "HD" nie wylądowałyby tylko za cyfryzacje. Wymieniono by wszystkim. To wiele mówi o ich popularności.

 

Nie uważasz, że jedno z drugim jest powiązane? Gdyby były w jakości HD, prawdopodobnie więcej ludzi byłoby zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, żeby jakość miała znaczący wpływ na popularność kanału. Badania oglądalności kanałów dowodzą, że HD nie ma większego znaczenia. Cinemaxy są daleko w tyle za HBO i C+. U innych operatorów posiadających wersję HD, także. Kto jest zainteresowany tymi dwoma kanałami, już dawno je abonuje. Gdyby było inaczej, MM włączyłaby je wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że w MM sami nie wiedzą co chcą, raz mówią o rozwoju sieci, nowych dekoderach a to analog zniknie do połowy 2017, wprowadzają do oferty gaz (przecież UPC z tego zrezygnuje, tak samo prąd) choć wiedzą że się sprzedają. Gdzie tu sens, gdzie logika, a jeśli chodzi o ten marazm to tak już będzie do końca istnienia marki MM, nie ma co już oczekiwać jakieś poprawy jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby MM wycofała się z planów wygaszania analogowej TV. Nie nabyli rozwiązania ADB, żeby zaraz je wycofywać. Pieniądze już wydano. O transakcji z UPC wiedziano przed zakupem. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Zanim będą zmiany UPC, zdążysz podpisać nową umowę. A, może nawet 2? ;)


Oferta gazu i prądu, na razie nie jest przedmiotem transakcji z UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem właśnie klientem Premium. Jakoś dla samego siebie nie widzę zysku w tym, że UPC przejmie MM. Będę musiał płacić drożej za to samo co mam obecnie. Tyle w kwestii zmian. Nie tak dawno bo 2 dni temu byłem w biurze chcąc złożyć rezygnację póki czas. Rezygnacji złożyć nie mogę bo mogę zrobić to dopiero w styczniu 2017 roku. Wtedy nie wiadomo w jakiej firmie będę klientem. Jeszcze gorsze jest to, że nie wiem ile za co będę płacił i czy będzie mnie stać płacić. Uważam, że klienta nie stawia się pod ścianą w sposób rozbójniczy. W biurze dowiedziałem się najpierw, że nie ma żadnej sprzedaży, a gdy wydrukowałem artykuł z internetu i pokazałem burakowi w BOK powiedział, że potrzeba zgody UOKiK i miesięcy czasu. Dla mnie to bajka i robienie z ludzi [beep]i tak jak to potrafi Multimedia. Gdy zacząłem drążyć temat powiedziano mi, że o wszystkim informacja będzie na piśmie. Tylko na jakiej zasadzie ? Zapewne na zasadzie "Od dziś jesteś klientem UPC i za pakiet jak dotychczas będziesz płacił 300 PLN". Nie rozumiem jeszcze tylko jednej kwestii, w mojej lokalizacji UPC położyło instalację w wakacje 2016 roku i chodzili po mieszkaniach z ofertą o 80 zł. droższą niż MM, nie wliczając kanałów premium. Jeśli zlikwidują konkurenta te same oferty to będzie koszt 200 - 250 PLN / miesiąc. Nie bardzo jest jasne dla mnie po co UPC kładło kable skoro za niedługo kupi infrastrukture innej firmy, więc u mnie w budynku będzie miało 2 instalacje co już jest dla mnie chore. Jednak w Polsce wszystko jest możliwe. Nie łudźcie się, że UPC to jakieś lepsze rozwiązanie. Droższe zaś na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wiadomo na 100%, jakiej firmy będziesz klientem - MM. :P

 

W biurze dobrze cię poinformowali. Jeszcze nie wiadomo, czy transakcja z UPC zostanie na 100% domknięta (MM formalnie jeszcze nie została sprzedana). A ty, już chcesz znać oferty na (co najmniej) rok do przodu? :roll: Nawet jak w styczniu przedłużysz umowę na rok, to nie będzie ona jeszcze miała związku z UPC. Dopiero o jeszcze kolejną możesz zacząć się martwić (UPC raczej przedstawi specjalną ofertę na przejście, tak było z Aster). Na razie mamy Multimedię, i jeszcze długo nic się pod tym względem nie zmieni.

 

Klientów MM sprawa z UPC, na razie nie powinna obchodzić. Kiedy przyjdzie czas, zostaną poinformowani pisemnie o zmianach. UPC nie ma prawa zmienić, bez zgody klientów, umów już zawartych z MM. Kabli nie kładzie się z dnia na dzień. Kiedy robiono tę inwestycję, UPC jeszcze nie wiedziało, że kupi MM. Ten biznes, to nie zabawa klockami, że jednego dnia ułożę sobie tak, a kolejnego inaczej.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Na koniec roku kończy mi się okres promocyjny umowy

Obecnie mam SuperBOX + Net 30MBit + Multiroom + funkcja PVR (na jednym dekoderze z własnym dyskiem) - koszt 79zł.

W BOK zaproponowano mi to samo, tylko z netem 60MBit za 82 zł. Dodatkowo HBO za 24,90 zł, czyli razem prawie 107zł.

 

Oczywiście rezygnację złożyłem.

Jak myślicie, na ile mogę wynegocjować pakiet SuperBOX + 60Mbit + Multiroom + PVR + HBO?

Coś łatwo dodatkowo wywalczyć w gratisie?

Edytowane przez kovalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna firma, która może moim zdaniem odkupić sieć tam gdzie będzie decyzja warunkowa to Netia. Stąd warto obejrzeć:

 

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/witek-nadaje-34-o-upc-i-multimedii-z-pawlem-zyteckim-z-netii,2,3,37417.html

 

Także część osób po ewentualnym przejęciu MM przez UPC może się stać klientami jeszcze innej firmy  :mrgreen: wielce prawdopodobnie, że będzie to Netia. Także śledźcie też ofertę tej firmy a nie tylko UPC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Na koniec roku kończy mi się okres promocyjny umowy

Obecnie mam SuperBOX + Net 30MBit + Multiroom + funkcja PVR (na jednym dekoderze z własnym dyskiem) - koszt 79zł.

W BOK zaproponowano mi to samo, tylko z netem 60MBit za 82 zł. Dodatkowo HBO za 24,90 zł, czyli razem prawie 107zł.

 

Oczywiście rezygnację złożyłem.

Jak myślicie, na ile mogę wynegocjować pakiet SuperBOX + 60Mbit + Multiroom + PVR + HBO?

Coś łatwo dodatkowo wywalczyć w gratisie?

Możesz też spróbować powalczyć o internet za 1zl przez 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...