Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak piszesz, u mnie również do momentu aktywacji był czarny ekran oraz nazwy PPV HD i SD, ale po aktywowaniu nazwy się zmieniły i pojawiły się plansze z zapowiedzią; oba kanały są w jakości HD. Z tym że jak pisałem pod kanałem PS2 jest plansza PS3 i odwrotnie, ale to raczej mało uciążliwy problem.

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kolega Mmaattii widział numery kanałów na zamieszczonych screenach od Mr.Chiquity (98 i 99) a są to na południu pozycje Teletoon i MiniMini. Jak pisałem u nas kanały na euro są na końcu, na pozycjach 180 i 181, i nominalnie mają nazwy PPV HD i PPV SD, niemniej po aktywacji nazwy się zmieniły i oba kanały, wbrew pierwotnej nazwie, są w HD.

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. No to fajnie. Wolałem się upewnić i dopytać na forum bo z ta infolinią różnie bywa. Przykładowo gdy zapytałem się podczas tej rozmowy o cenę tych kanałów to pani z MM powiedziała jakoś 117zl czy tam 118zl, i zaznaczyła że to jest z elevenami:) wiec ja na to czy da się bez nich to ona że tak za 99zl za same euro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w sprawie TVP Sport HD na Facebooku i jest już ok.

 

Tak jak obiecywali dopiero dziś po południu aktywowali mi Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, minął prawie tydzień od chwili zamówienia owych kanałów.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego,ale dopiero teraz przeczytałem na stronach MM info pt." Multimedia rozszerza ofertę". Dobrze się uśmiałem.Mogli pominąć to milczeniem jak słynną ósemkę aby się nie kompromitować.

Wyobrażcie sobie że Bank PKO ogłasza że kredyty będą z oprocentowaniem 2% ALE TYLKO w Koziej Wólce,Rembiszewie,Pacanowie i Rędzinach.

W pozostałych placówkach nadal 19%. Po modernizacji placówek wejdą wszędzie 2%.

Co ciekawe,że jak czuć kasę (Polsaty2,3 HD) to nie przeszkadza im brak "cyfryzacji"-miejsce zawsze się znajdzie wywalając duble programów i dając wszędzie możliwość ściągać po 99 złociszów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie zdziwiło, że w ogóle ostatnio był komunikat o nowych kanałach do tego ze wskazaniem konkretnych miast gdzie tylko wejdą. Wyraźnie MM chce drażnić swoich klientów ;) wymieniono kilka miast z ilu tysięcy?

 

Po ostatniej wizycie technika, przepięciu kabla i skróceniu pętli poprawił mi się nieco sygnał TV "w cyfrach":

 

2407798500_1465231273_thumb.jpg

 

BER jest w zasadzie cały czas na "0" a Moc sygnału w zakresie 40-51. Plansza z obecnie trwającego meczu na TVP1. Ja w sumie różnicy w obrazie nie widzę, poprawił się tylko wskaźnik jakość sygnału. Obecnie jest non stop na maksa a wcześniej brakowało tak z 1/5-1/6 do końca.

Ciekawe kto produkuje sygnał z dzisiejszego meczu z Krakowa? TVP samodzielnie i czy jakaś firma dla nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CBS Europa nieodpowiednie proporcje obrazu, dopiero opcja powiększenie daje obraz na cały ekran.

Natomiast na Travel Channel SD na pozycji 73 mam juz od jakiegoś czasu komunikat o błędzie E02 "Ten kanał jest niedostępny. Proszę wybrać inny kanał".

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. U mnie czeski film. Też mam kwotę faktury.

Wygląda na to, że nie włączyli mi Elevenów ale kwotę do zapłaty mam taką jakbym wynegocjował Eleveny -9zł... czyli wyszło tak jak byłem przekonany, że ustaliłem z MM. Tyle, że nie włączyli Elevenów.... na nie i tak nie ma zniżki przy przedłużeniu.... Osoba, z którą rozmawiałem albo skorygowała to po mojej reklamacji albo od początku się myliła.

Muszę powiedzieć, że "niezły [beep] jest w tym archeo" :shock:  Poczekam aż będzie można pobrać fakturę, zobaczę co i ile dokładnie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem wizytę technika, w sprawie drugiej już wymiany modemu Cisco made in china,koleś całkiem w porządku.No i tak gadka szmatka i pytam go czy MM ma się połączyć z UPC on na to,że oficjalnie nic nie wiadomo a nieoficjalnie,że coś jest na rzeczy tylko,że co roku ich sprzedają,ale zapytałem się czy w 2017 będziemy w UPC tylko się uśmiechnął.Co do przedłużenia umowy, obecnie mam pakiet net 60mb/s minibox i wifi za free i się zastanawiam czy nie zrobić już teraz do maxboxa musiałbym dopłacić 20 zł do eleven 9 i c+ pełna paczka 49 razem 138 zł...obecnie płacę 60 zł nie wiem co zaproponują w boku 

Edytowane przez kondzik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Multimediami :) to nigdy nic nie wiadomo.Jeśli chcą się rozwijać to potrzebują dużo pieniędzy, których jak rozumiem nie ma stąd potrzebny jest inwestor. Czy UPC przejmie Multimedia Polska? Dobre pytanie. Liberty Global pewnie ma chrapkę, ale trzeba pamiętać o UOKiK. UPC miało spore problemy z byłą ASTER. Dostali warunkową zgodę, musieli odsprzedać część sieci NETII. Multimedia ma inną strukturę, działa w mniejszych miejscowościach.Liberty chciałoby pewnie kupić tanio, Multimedia sprzedać się drogo. Czas pokaże jak będzie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu m.in.jedt ta oferta. Swoją ulotkę wyrzuciłem, ale jutro zobaczę czy jest jeszcze na klatce to ewentualnie przeczytam ofertę.

A tymczasem, zaskoczenie! Cena na fakturze jest identyczna jaką wynegocjowałem. Aż dziwne... Czekam więc tylko na wyjaśnienie długości umowy na tv, bo jest na 13 miesięcy a reszta na 12 i wtedy wszystko będzie już jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o te telewizory w BOK-u u nas. Są to odbiorniki firmy MANTA . Abonent otrzymuje je na okres trwania umowy. W razie rozwiązania umowy (po 24 miesiącach) TV należy zwrócić. Są one własnością operatora (podobnie jak dekodery). Rzecz dotyczy NOWYCH abonentów którzy zawrą umowę na internet+DTV na okres 24 miesięcy. Starzy abonenci mają własne telewizory,he,he... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...