Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie cztery kanały już odpaliły. Są też już normalne nazwy, zamiast testów.

Tym samym "parszywa 12-stka" stała się faktem. U mnie już 66 kanałów HD.

Pierwsze wrażenia:
Jakościowo najlepsze są Nuta HD (najlepsza z tej czwórki) i Adventure HD (obraz tej klasy, co Planete+ HD). Najsłabiej wypada zdecydowanie Top Kids HD - mam wrażenie, że starsze produkcje dla utrzymania 16:9, nie zachowują proporcji. I widać momentami przeplot. Oprawa kanału (imho) słaba, bo niezbyt pasuje. Czcionkę przy autopromocji wyrzuciłbym w pierwszej kolejności (wygląda zbyt amatorsko). Power TV HD ładniejszy od Stars'a HD (jeśli tylko przełkniemy to Disco Polo :P). Dźwięk na Nuta HD rządzi. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest dzień dziecka, dosłownie i w przenośni :mrgreen:

 

Drodzy Państwo oto Miś, Miś jest bardzo grzeczny dziś:

 

8685057800_1464762379_thumb.jpg 6073294800_1464762382_thumb.jpg 8366619900_1464762385_thumb.jpg

 

Nie miałem zbyt wiele czasu na testy ale w aglomeracji warszawskiej 01.06.2016 doszła "mityczna ósemka" i zostały włączone nowe kanały firmy Winnicki.

Także Maro - w zasadzie wczoraj miałem rację pisząc o Cinemaxach ;)

Mr.Chiquita - pytałeś czy gdzieś MM włączyła nowe kanały od razu po redukcji analogu. Tak, włączyła :) A ja wtedy odpowiedziałem, że kiedyś musi być ten pierwszy raz.

 

17 kanałów wypadło od dziś z analogu, zostały 42 z 59 a wcześniej 65. Wieczorem zobaczę jak to wygląda. Na tych 17 kanałach jest "tablica" z informacją o redukcji, wczoraj świeciły normalnie.

 

Dajcie znać czy w innych regionach też nastąpiły pozytywne zmiany w sieci MM.

 

P.s.

Nie świecą mi Eleveny, które miały być od dziś. Będzie reklamacja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław, brak.

Za to od wczoraj mam już wszystko z nowych warunków umowy, a samej umowy jeszcze nie dostałem, a zawarta chyba 6 maja...

 

Ja też nie dostałem jeszcze listu z warunkami.

 

Ja nie mam tej wiadomości w eBOK , testów i nowych kanałów. W zamian za to mam ponownie słynną ósemkę dodatkowo w SD i dubel Polsat Romans. Wysłałem zapytanie przez eBOK i to samo proponuję Wam zrobić.

 

Nie miałem wiadomości w eBOK, mimo to kanały zaświeciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory w Ełku było wszystko dodawane ale w tej chwili brakuje "parszywej 12". Zobaczymy co da modernizacja sieci po przejęciu konkurencji. Bo widzę, że kopią gdzie nie gdzie nową kanalizacje teletechniczną i zaciągają nowe światłowody. Oraz czekam na redukcję analogu. Jak na razie usunęli jeden kanał a zostało 53.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji w Wysokiem Mazowieckiem na dzień 1 czerwca brak redukcji analogu jak i "12ki". Pamiętam, jak były pogłoski, że redukcja analogu u mnie nastąpi w kwietniu, a potem że w czerwcu. Ech trzeba pewnie będzie poczekać i to długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę chyba mówić, że na Południu nic nowego nie ma? :P

 

Ehh.. Wy kruszycie kopie o 12 dodatkowych kanałów HD mając aktualnie (o ile dobrze liczę) 54, a na południu mamy 10 mniej i nic nowego na horyzoncie. Że nie wspomnę o innych lokalizacjach gdzie jest jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni też brak nowych kanałów. Dzisiaj miałem mieć już Internet 60 mega, ale na testach łącza po wifi tylko max 20. :/ Restartowałem modem, ale nic to nie zmieniło. Wiem, że po wifi nie ma pełnej prędkości, ale bez przesady. Nie wiem czy jeszcze czekać czy robić dym na infolinii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo UPC po prostu jest droższe od MM i tyle, to jest fakt, tu nie ma co dyskutować.

Jakieś liczby, bo jałowa dyskusja...  Ciekawi mnie ta sprawa ile Multimedia jest tańsza?

Przykładowo dla przedłużających pakiet w Multimedia największy chyba MaxBox (na stronie wykazane 35HD)? Z Ci+, netem, przypuśćmy 30Mb/s i multiroomem Ci+ w jakiej cenie jest do wyszarpania?

W UPC MaxExtraHD (63HD) z Ci+, 30Mb/s i multiroom Ci+, to koszt 46PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni też brak nowych kanałów. Dzisiaj miałem mieć już Internet 60 mega, ale na testach łącza po wifi tylko max 20. :/ Restartowałem modem, ale nic to nie zmieniło. Wiem, że po wifi nie ma pełnej prędkości, ale bez przesady. Nie wiem czy jeszcze czekać czy robić dym na infolinii ?

Dzwoń do nich.Ja po Wi-Fi mam 50-55 Mbps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki:

Z tego co się dowiedziałem, to MM odgórnie blokuje internetowy ruch przychodzący na porcie 123/UDP, po którym system Windows łączy się z serwerem czasu NTP, przez co system Windows nie synchronizuje czasu z serwerem time.windows.com i innymi. Czy ktoś wie czy istnieje możliwość, aby ów port 123 został odblokowany? Jeśli tak, to gdzie zgłosić taką prośbę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od pewnego czasu też nie chciało tego aktualizować bezpośrednio w Win7. Poźniej zainstalowałem do tego jakąś aplikację, która siedzi w trayu i teraz wszystko działa jak trzeba. Nie byłbym przekonany, że tu chodzi o blokadę portu. Nie pamiętam teraz nazwy tej aplikacji. Sprawdzę wieczorem, gdy wrócę do domu.

 

P.S. Czy ktoś sprawdzał jak wygląda sytuacja z analogiem we Wrocławiu? Nadal pozostało te pięćdziesiąt kilka kanałów, czy coś już zredukowali?

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałeś czy gdzieś MM włączyła nowe kanały od razu po redukcji analogu. Tak, włączyła :) A ja wtedy odpowiedziałem, że kiedyś musi być ten pierwszy raz.

No i fajnie. Tym razem MM postarała się odrobinę lepiej niż poprzednio. Widać Wa-wa najważniejsza. ;) Kanałów w analogu po redukcji też zostało u ciebie więcej (42>31). :P

 

A reszta musi uzbroić się w cierpliwość. Może do czasu redukcji u was, jeszcze coś nowego się pojawi? I radocha przy wrzuceniu większej ilości kanałów będzie większa. ;)

 

Czy ktoś wie czy istnieje możliwość, aby ów port 123 został odblokowany? Jeśli tak, to gdzie zgłosić taką prośbę?

Najlepiej tutaj.

 

PS. Zmieniła się też częstotliwość Polsatu Romans. Zauważyłem, bo zniknął mi z własnej listy.

 

A przy okazji, w eBOK zniknęła mi zakładka o ofertach. Jeszcze wczoraj miałem. Chciałem zerknąć, czy już można zamawiać Polsaty Premium. :P

 

PS2. Jednak o dzisiejszych zmianach w MM informuje jakiś portal - Telkab24. Heh, pewnie dlatego, że Multimedia sama informuje o tej zmianie na swojej stronie: https://media.multimedia.pl/pr/318133/multimedia-polska-poszerza-oferte. To już jakiś postęp - przynajmniej mamy konkretną, oficjalną informację.

 

PS3. Kanał Polsat JimJam dziś przeszedł na emisję 16:9, ale Multimedia oczywiście jeszcze nie zdążyła go przełączyć. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...