Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A ja obstawiam, że na razie w ogóle Multimedia nic nie dołączy ani w SD ani w HD ze względu na kończące się rezerwy wolnych częstotliwości. Superstację moim zdaniem dodali bo po pierwsze: była ona tylko w analogu, po drugie jak zaczną stopniowo redukować analog to być może właśnie i Superstacja z analogu wyleci. Teraz pewnie dodadzą jakieś kanały, ale po redukcji analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na stronach Multimedii wciąż brak informacji o włączeniu Superstacji. Operator położył lachę na te strony albo prowadzi je niedouczony [beep]. 

 

@mirolop  Nie licz tak bardzo na tę redukcję analogu. Nie wierz tak bardzo na brak częstotliwości. W UPC jest pełny analog i wciąż dołączaja kanały HD (choćby ostatnio Viasaty).

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na internet kończy mi się 31 maja, na telewizję 30 września. Na infolinii, powiedział mi że za internet na przedłużenie mogą zaoferować podwyżkę o 5 zł.  Przy czym nie powinienem narzekać, bo podobno mam tanio: 37,89 zł za 30 MB/s,  a za telewizję - MiniBOX z pakietem HD - 33,90 zł. Połączenie usług nic mi nie da, bo na starcie mam podwyżkę. 

 

Wypowiedzenie złożone w BOK, ile mogę ugrać za sam internet? Bez telewizji mogę się obejść.  W mojej lokalizacji, jest jeszcze UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nie upowszechniaj tych bzdur, @zerojedynkaX. Multimedia ma kompletnie inną sytuację techniczną od UPC. Np. w wielu miejscach dzierżawi kable. Albo stacje czołowe nie pozwalają na więcej. 200 mln zł to jest tyle, co nic. Starczy na 4-5 miast w ciągu roku, zakładając że nie będzie innych wydatków. Kluczowy jest też zwrot inwestycji. Nie opłaci się pakowanie np. 50 mln, dla niewielkiej liczby klientów, z małymi szansami na ich większy przyrost.

 

Nie liczyłbym na kanały HD, bez ruszenia częstotliwości analogowej TV. Możecie nie wierzyć, ale zobaczymy, czy coś sensownego się pojawi... :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Owszem UPC dołączyło Viasaty ale nie dopisałeś, że inne stacje zostały wycofane i że te nowe pojawiły się w miejsce wycofanych. Na przyszłość jak coś piszesz to pisz obiektywnie zgodnie z prawdą a nie siejesz propagandę. https://satkurier.pl/news/126025/103-zmiany-w-ofercie-upc-polska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu z obrotnicą :D  Wracając do tematu-Superstacja doczekała się debiutu w DTV po wielu latach skutecznego omijania tej kwestii przez MM. To też nie ma teraz komunikatu na ich stronie-bo tu nie ma się czym chwalić.Bo to jest zwyczajny komediodramat :D Szkoda że nie doczekała się cyfry stacja lokalna (TV Pomerania) -nadal dostępna tylko w analogu i francuski TV5 ( wybrane audycje były z polskimi napisami). Ten przekaz już nawet chyba wyłączyli.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sztumie opłacało się wydać 50 mln?

Kwota nierealna i inwestycja też, a jednak zrobili.

Po co? Osadzonym.

Raczej mija się to z prawdą.

Co się mija? Najwyraźniej się inwestycja opłacała, skoro się zdecydowali. Niekoniecznie to musiało być 50 mln.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nie upowszechniaj tych bzdur, @zerojedynkaX. Multimedia ma kompletnie inną sytuację techniczną od UPC.

 

 

 

Ja nie jestem pracownikiem tej firmy tylko klientem. Sytuacja techniczno-ekonomiczna tej firmy mi lotto. Ja porównuje ofertę UPC i MM , ilość i szybkość dodawania kanałów i mam do tego prawo bez zaglądania na zaplecze(dzierżawy,przejęcia itp)

 

 

@zerojedynkaX Owszem UPC dołączyło Viasaty ale nie dopisałeś, że inne stacje zostały wycofane i że te nowe pojawiły się w miejsce wycofanych. Na przyszłość jak coś piszesz to pisz obiektywnie zgodnie z prawdą a nie siejesz propagandę.

 

Rzeczywiście w tym przypadku tak było. Ale w innych wcześniejszych przypadkach ilość i jakość (HD) programów UPC a MM jest nieporównywalna.

Mam z UPC do czynienia niemal na co dzień (jest u brata) i widzę to na jego telewizorze. Tak to oceniam. Ktoś inny może mieć inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita:

Wiarygodność poprzedniego postu (mija się z prawdą).

 

Wiele "bajek" było, wiele jest i wiele będzie, ale ta to "arcydzieło".

Nigdy nie uwierzę, że w przypadku Sztumu inwestycja była opłacalna i zwróci się. Dla 10.000 mieszkańców, z czego z usług MMP korzysta pewnie 100 klientów, a z tego pewnie połowa to jeszcze analogowcy. Strzał w dziesiątkę, za x mln złotych. BRAWO, ukłony dla Prezesa - biznes roku. :roll:

 

Dobrze wiemy, że nakłady wyniosły tyle, że w ramach tych samych środków można było zrobić kilka lokalizacji na Śląsku (przykład: Bytom, Bielsko-Biała, Katowice). Infrastruktura, stacje czołowe w "lepszej kondycji". W każdym z tych miast sygnał dochodzi światełkiem, a ewentualna modernizacja wiąże się głównie z koniecznością wymiany magistrali, węzłów optycznych i wzmacniaczy dystrybucyjnych, a nie "tworzenia" wszystkiego od zera (Sztum).

Tutaj jest potencjalny, realny zysk, klienci liczeni w setkach tysięcy i konieczność inwestycji.

 

Ale to MMP Południe S.A., nie MMP S.A. i tu jest "pies pogrzebany"!

 

EDIT:

Macie TV?

Połowa kanałów nie działa.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

To zmien ofertę na UPC. Skoro bardziej ci odpowiada. Multimedia jest nie dla ciebie. Ich oferty nigdy nie będą takie same.

 

@maro_1983

Nie masz pełnego obrazu sytuacji, nie znasz priorytetów. Ja powtórzę tylko, że Multimedia nie będzie pakowała się tam, gdzie nie ma szans. Na śląsku potężnie zainwestował Orange. Wiedzieli o tym dużo wcześniej.

 

Jakaś awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni zapowiadają i zrobią w najbliższych 2-4 latach duże inwestycje a inni mają dobre samopoczucie :) narzekacie na brak inwestycji i na nie bez końca czekacie. Prezes widzi to inaczej ;)

 

"W ostatnich latach poczyniliśmy znaczne inwestycje w sieci. Obecnie nie planujemy inwestycji w modernizację naszych sieci dostępowych i spodziewamy się, że roczne nakłady inwestycyjne (z wyjątkiem tych związanych z przejęciami) w relacji do przychodów w latach kolejnych będą średnio nieznacznie niższe niż w latach ubiegłych, pomimo wzrostu skali naszej działalności. Przewidujemy, że istotny spadek nakładów inwestycyjnych będzie miał miejsce w ciągu najbliższych dwóch lat, tj. po zakończeniu procesu cyfryzacji naszej bazy abonenckiej w 2017 r. Jak zawsze jesteśmy zainteresowani dalszą konsolidacją rynku. W 2015 roku zrealizowaliśmy cztery transakcje akwizycyjne, przejmując sieci w Świnoujściu, Gliwicach, Władysławowie, Blachowni i Jastrzębiej Górze. - poinformował w raporcie Andrzej Rogowski, prezes zarządu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro_1983: Sztum ma już powyżej 10 tyś. mieszkańców i MM to jedyny operator kablowy tam. Często tamtędy przejeżdżam i dużo talerzy też nie widziałem, więc na pewno jest tam więcej niż 1000 abonentów MM. Myślisz, że MM sobie tego nie skalkulowało ?

 

Odchodzisz do nc+, a dalej płaczesz w temacie MM. Co Ty będziesz robił po 1 kwietnia ?

 

Na kanale testowym leci Republika. Mi to na HD wygląda.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek
Gdzie tu jest powiedziane, że nie będzie inwestycji? Będą, ale nie w modernizację. Będą skupiali się na budowaniu od zera, tak żeby później nie było problemów.
 

A wiadomo jaką w Gliwicach przejęli sieć?

Czy nie chodzi czasem o Ant-Sat-Gor?

@Kiler
TV Republika nie ma znaczka HD. Więc trudno poznać, nie? :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...