Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Powedziane zostało, że internet i tak taniej nie będzie, ale skoro chce się mi sprzedać za 42 PLN 60 mbit czemu za 25-30 PLN nie można sprzedać internetu 20 mbit ? Nie kumam tego

Pan stwierdził, że nie ma takiego pakietu, ale przecież pakiet to jest termin umowny w przypadku MM i tak na każdą usługę oddzielny regulamin i oddzielna cena.

Dlatego, że Multimedii (tak jak wszystkim innym firmom na świecie) zależy na każdym dodatkowym PLN-ie wyrwanym od abonenta.

Dla operatora opcja 12 Mb/s, 20 Mb/s, 30 Mb/s czy 60 Mb/s ... to tylko trochę bardziej (lub trochę mniej) odkręcony kurek z prędkością.

I cyfry widniejące na umowie. Nic więcej.

Dla nich istotny jest tylko jak największy dopływ gotówki przez kolejnych 12 miesięcy umowy, a najlepiej przez 24 miesiące.

Ty nie wykorzystasz w pełni internetu 60 Mb/s, ale oni te 42 PLN co miesiąc od ciebie wykorzystają na pewno.

.................................

Kiedyś Multimedia wlepiała abonentom opłatę karną (przy przedłużaniu umowy) za przejście na niższą prędkość internetu i za przejście na niższy pakiet TV.

UOKiK przeciął w końcu te chore praktyki Multimedii, ale smród pozostał.

Edytowane przez Kleofas11
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym zdaniem. Jeżeli jednak ja potrzebuję tylko 20 mbit internetu (obecnie mam 30 i nie wykorzystuję w pełni tego pasma), dlaczego mam kupić 60 ? Ogólnie to dziwna sytuacja, bo o ile idzie o pieniądze i relatywnie małe kwoty np. obniżając internet z 30 do 20 mbit zyskałbym około 10 zł. na abonamencie miesięcznym. Tak więc w przypadku umowy na 12 miesięcy zyskuję 100 zł. Jest to już dość poważna suma. Poza tym w przypadku gdyby firma przystała na ten wariant internetu to suma abonamentu miesięcznego wynosiłaby około 117 zł. co już jest intratną propozycją dla mnie jako odbiorcy. Jeśli firma będzie się targować o szybszy zbędny dla mnie internet nie będzie miała w ogóle mojej zgody na zawarcie umowy, zamiast swoich 42 PLN za internet zyska 0. Wypowiedzenie jest złożone co potwierdzałem w oddzielnej rozmowie i piłeczka jest teraz po stronie MM. Albo chcą mieć klienta albo nie. Inni operatorzy typu Orange, Netia tylko czekają na mój sygnał i są w stanie podłączyć usługi od jutra. Tak więc ja w żaden sposób stratny nie będę.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Dlatego opłaca się mieć "MaxBox" ,aniżeli przykładowo "SuperBox" + "Sport HD Extra" (w promocji 12 zł). Różnica w cenie między "SuperBox" a "MaxBox" to tylko 10 zł, a w "Maxbox" są jeszcze pakiety "Filmy i seriale" oraz "Dzieci". Ktoś kto ma "SuperBox" i chciałby mieć oddzielnie pakiety "Sport HD Extra" (12 zł) + "Filmy i Seriale" (8 zł)+ "Dzieci" (6zł) zapłaciłby razem za te pakiety 26 zł, więc przepłaciłby aż 16 zł. Biorąc "MaxBox" wychodzi tylko 10 zł drożej w porównaniu z "SuperBox".

 

Tylko że mnie nie interesują pakiety sportowe,ani pakiet dzieci,rezygnuję też z "filmów i seriali" i DLATEGO mam pakiet superbox + pakiet HD.

Pakiet superbox zupełnie mnie zadawala.Jedyne na co czekam to więcej wersji HD popularnych programów w tym pakiecie.

Internet 30Mbit z wi-fi też spełnia moje oczekiwania i na pewno nie wezmę 60 ani 120 Mbit.

Po prostu każdy kupuje to co mu pasuje.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikator sieci ponownie uległ zmianie. Średnio co tydzień, dwa: STREAM COMMUNICATIONS SP. Z O.O. albo MULTIMEDIA POLSKA S.A.

O co biega?

Na mój rozum (osoby niezbyt ogarniętej technicznie w temacie) wygląda to jakby przeprowadzali testy nowej infrastruktury, a potem wracali do starej i tak w kółko.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wprowadzania kanałów Eleven usunięto duble SD ostatnio wprowadzonych wersji kanałów HD.

Na moim LG- bez problemu wczytały się Eleveny bez żadnej ingerencji w ustawienia z mojej strony. Czasami warto poczekać na zakończenie prac przez techników, niż grzebać w trakcie testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być możliwość wykupienia Eleven bez zobowiązania czasowego, a widzę, że umowa na 12 miesięcy w promocji jest. W takim wypadku muszę czekać na negocjacje przy przedłużeniu umowy.

No i co z tego? Wykupujesz Eleven na 12 miesięcy, kara za wypowiedzenie umowy na ten pakiet wynosi 82 zł na rok, czyli dziela tą kwotę na 12 miesięcy. Jak zerwiesz umowę np. po pół roku płacisz 41 zł. Jeżeli po wypowiedzeniu nie zaproponują ci satysfakcjonujących warunków to po prostu płacisz tą różnicę za niewykorzystane miesiące. Jak ci oferta podpasuje to jesteś do przodu. 

Edytowane przez Paulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj zmieniłem mój stary dekoder na Moduł Cam od Conaxa cas7. Odczucia mam mieszane gdyż przełączanie kanałów trwa nawet 5sekund. Czy to normalne, że ta karta działa o wiele wolniej niż mój stary dekoder czy mam coś źle ustawione? W cyfrze pomaga podobno wyłączenie kontroli rodzicielskiej, a czy w tej karcie jest to analogiczne? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelaczanie zalezy od twojego TV, sprawdzalem na dwoch modulach i szybkosc u mnie jest taka sama 1-2s.

Dokładnie ...

 

No telewizor jest już leciwy to fakt (Samsung EU46D6100) ale mając 4letni dekoder liczyłem na coś więcej po tej karcie.

A no co liczyłeś ?

Ja nie zamieniłbym CAM na dekoder . 

U mnie zmiana kanału trwa 1-2s (Samsung H6200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wczoraj ktoś miał kłopoty z internetem? Ponoć w Warszawie zostało przeciętych kilka dużych i ważnych światłowodów na Pradze Południe. Na pewno Netia i Orange miały "czkawkę", nie wiem kto tam jeszcze był ale jak wiemy MM głównie dzierżawi włókna. U mnie objawiało się to tym, że ping był na poziomie 5x większym niż zwykle jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...