Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Po 8 latach nie zrozumiałem wg konsultanta NC+ich oferty i staję się klientem Multimediów więc witam kolegów zależało mi głównie na sporcie i bajkach oferta która wydawała się mi najbardziej optymalna:  SuperBox+8 Canal za 59 zł ( 3 pakiety tematyczne przez 3 miesiące za darmo) po 3  miesiącach Pakiet Sport HD 12 zł  i bajki 6 zł  co daje średnią z umowy 13,5 PLN  za 72,50 PLN mam wszystkie kanały sportowe co przed ME w piłce mnie cieszy plus siatkówka i najważniejsze umowa na 12 miesięcy . Mogę dobrać net 12 mb   3 miesiące za darmo 20 zł na miesiąc umowa 12 miesięcy.

 

Miałem jeszcze propozycję MAX BOX za 45 złale tu już kanały Canal+wychodziły standard.

 

Pytanie zależy mi na module CAM zawsze jedno pudełko mniej jak wasze doświadczenia? czy lepiej dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8 latach nie zrozumiałem wg konsultanta NC+ich oferty i staję się klientem Multimediów więc witam kolegów zależało mi głównie na sporcie i bajkach oferta która wydawała się mi najbardziej optymalna:  SuperBox+8 Canal za 59 zł ( 3 pakiety tematyczne przez 3 miesiące za darmo) po 3  miesiącach Pakiet Sport HD 12 zł  i bajki 6 zł  co daje średnią z umowy 13,5 PLN  za 72,50 PLN mam wszystkie kanały sportowe co przed ME w piłce mnie cieszy plus siatkówka i najważniejsze umowa na 12 miesięcy . Mogę dobrać net 12 mb   3 miesiące za darmo 20 zł na miesiąc umowa 12 miesięcy.

 

Miałem jeszcze propozycję MAX BOX za 45 złale tu już kanały Canal+wychodziły standard.

 

Pytanie zależy mi na module CAM zawsze jedno pudełko mniej jak wasze doświadczenia? czy lepiej dekoder?

Są plusy i minusy. Jak zauważyłeś zawsze jedno urządzenie mniej i jeden pilot też. Chociaż u mnie bez różnicy używam i tak uniwersalnego logitecha. Co do samego modułu ja jestem zadowolony. Działa jak należy, doszło nagrywanie w TV na dysk zewnętrzny, jakość programów jak najbardziej OK. Oczywiście mowa o HD bo niektóre SD to cienko wyglądają, niezależnie od tego czy to CAM, czy dekoder. Z minusów modułu zauważam to że czasami zdarza się, że pojawi się info o zakodowaniu kanału, ale to sporadycznie i chwilowo przy zmianie kanału. Ja jak najbardziej polecam moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam modułu (a właściwie dwóch-multiroom) i nie wrócę do dekoderów. Telewizory stały się telewizorami a nie monitorami.Brak dodatkowych pudełek,jeden pilot,nagrywanie z TV,bardzo dobra jakość obrazu ,tv hybrydowa. To są plusy używania modułów.

Minusem jest brak VOD i TV interaktywnej. Ale poradziłem sobie w ten sposób że  z VOD korzystam w mm.tv w internecie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o fakt. MM nigdy nie kwapiła się z wydawaniem komunikatów w sprawie zmian. Ciężko napisać 2 zdania ? Interakcji z abonentem żadnej.

 

Co nie zmienia faktu, że wprowadzili jakiś czas temu nowy układ kanałów, wreszcie to ma ręce i nogi (w miarę) i znowu zaczęli kombinować. Za jakiś czas będzie taki miszmasz na liście jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...