Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@tvcyfra

Są kanały analogowe. Można je odbierać nawet bez dekodera, podpinając sam kabel do wejścia antenowego TV. Dla klientów TV cyfrowej są bezpłatne. Problem w tym, że operator w takim przypadku za nie nie odpowiada. W razie awarii lub niepoprawnego działania nie uwzględnią twojej reklamacji. W dodatku, teraz zaczyna się okres ich redukcji. Multimedia wyłączy trochę z nich, tak że z 50-ciu paru, będzie 30-ci parę. A po nowym roku z tej liczby odetną jeszcze połowę. Oczywiście nie w każdej miejscowości, dlatego radzę wypytać lokalny BOK. Jednak nie nastawiałbym się na długi i bezproblemowy odbiór w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Chiguita:

Jest tylko drobny problem!

W lokalnych BOK-ach nie za bardzo chcą udzielać nie pewnych informacji bądź twierdzą, że w temacie zero informacji!

Przemilczą, udadzą, że nie słyszeli! :/ (pomimo zastosowania: wdzięku i czaru) :wink:

Własne doświadczenie! :wink:

 

Nie liczne przypadki, gdzie "po drugiej stronie biurka" siedzi "człowiek". (Częstochowa)!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w godzinach popołudniowych (okolice godz 16) znikła na jakiś czas prawie cała paczka TVP ( min.TVP 1 HD,TVP 2 HD,TVP HD,TVP SPORT HD,TVP Polonia).Miało to związek z tym wydarzeniem : https://satkurier.pl/news/120765/krotka-awaria-tvp-polonia-na-satelicie-akt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powli kończy mi się umowa na TV w Multimedii (jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia, więc w tym miesiącu muszę wynegocjowac jakąś ofertę utrzymaniową).

 

Aktualnie mam od MM internet 20mbit za 32 złote (umowa do lipca 2016) oraz pakiet TV SuperBox bez dodatków za 28 zł miesięcznie + 5 zł dzierżawa podstawowego dekodera.

 

Co aktualnie można wynegocjować w sprawie TV?

Zależy mi na minimum utrzymaniu tego co jest lub Pakiet MaX Box za jakiś sensowny abonament.

 

Co aktualnie MM oferuje? Chodzi o Szczecin jeśli ma to znaczenie.

Edytowane przez rafmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy pakiet/promocja o nazwie "Sportowa Rodzina". Jest to coś na kształt pakietu "Entry+ z Canal+" u NC+. Czyli pakiet podstawowy StartBox z paczką Canal+ Prestige. Szczegóły tutaj -> http://www.multimedia.pl/telewizja_z_canalplus

Ceny:

49zl dla posiadaczy internetu

59zl dla posiadaczy internetu - SuperBox zamiast StartBoxa

69zl bez internetu

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia chyba we Wrocławiu odpaliła 120mbit.

 

Do tej pory na moim adresie max 60mbit w ich sprawdzajce (jeszcze dwa dni temu), na email też odpowiadali, ze max 60 i nie wiedzą kiedy więcej.

Zobaczymy co na infolinii wyśpiewają rano, te ~15megabajtów na downloadzie i 10 mbitów na upie by się przydało :)

 

Przechwytywanie.png

 

 

Konkurencja robi swoje. :)

 

EDIT:

No zadzwoniłem i faktycznie 120mbit dostępne, zmieniłem, nie da rady wcześniej niż od 1.11.

No to czekamy.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma tylko analog, to może wypowiedzieć umowę po prostu w związku z redukcją analoga, i negocjować. Problem będą mieli ci, którzy analog wykorzystują jako multiroom, bo nie mają go gwarantowanego (jak ja). Dlatego przy następnej umowie (ewentualnej) multiroom dla mnie będzie niezbędny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie zgadzają się na rabaty przy pierwszej umowie - nawet jeśli ktoś przechodzi z analoga. Dlatego najlepiej na początek wziąć StartBox+, bo będzie się miało podobne kanały. A potem, przy przedłużeniu negocjować coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...